Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Gwiazdy w Ugotowanych
TVN
Newsy

Rok temu Wierzbicka, Szpak... A teraz? Kto wystąpi w Ugotowanych?

Kto okaże się najlepszym kucharzem?

"Ugotowani" to program kulinarny, w którym czworo nieznajomych z tego samego miasta spotyka się przy jednym stole. Każdy z nich zaprasza gości do swojego domu i przygotowuje dla nich kolację. Wygrywa ten, kto zdobędzie najwięcej punktów od pozostałych uczestników. Oprócz rywalizacji, gotowaniu towarzyszy dobra zabawa i pyszne jedzenie. Zobcz: Ups... Wendzikowska najgorzej gotującą gwiazdą.

Program bije rekordy oglądalności na całym świecie, dlatego od tego sezonu w Polsce możemy oglądać go na antenie aż cztery razy tygodniowo!
Producenci chcąc zapewnić swoim widzom więcej rozrywki, dlatego też co jakiś czas zapraszają do programu znane twarze. Przypomnijmy: Gwiazdy zmierzą się w "Ugotowanych"

W kulinarnym show mieliśmy okazję zobaczyć już jak gotują: Marta Wierzbicka, Maciej Zień, Michał Szpak czy Ania Wendzikowska. Gwiazdy, które biorą udział w zabawie swoją wygraną przeznaczają na cel charytatywny.

Teraz nadszedł czas na kolejny odcinek specjalny. Tym razem zmierzą się ze sobą Otylia Jędrzejczak, Michał Witkowski, Filip Chajzer i Kasia Klich. Emisja pierwszego z czterech odcinków już 3 listopada w TVN.

Jak im pójdzie?

Zobacz: Gwiazdy pokazały swoje kuchnie w "Ugotowanych"
 
Tak rywalizowały gwiazdy w "Ugotowanych":

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Gwiazdy w "Ugotowanych"
Facebook
Newsy
Która polska gwiazda gotuje najlepiej? Oni zmierzą się w "Ugotowanych"
Mały przedsmak wielkiego kulinarnego pojedynku

Od kilku sezonów w niedzielne popołudnia TVN emituje kulinarny hit "Ugotowani" , w którym czwórka nieznajomych wzajemnie się gości i przygotowuje dla siebie trzydaniową kolację. Format znakomicie przyjął się w Australii, RPA czy Anglii, a teraz bije rekordy popularności w Polsce przyciągając milionową publiczność. W zeszłym roku TVN po raz pierwszy zaprosił do udziału w programie osobistości ze świata show-biznesu. Swoimi kulinarnymi zdolnościami chwalili się projektant Maciej Zień (który wygrał), tancerz Stefano Terrazzino, dziennikarka Anna Wendzikowska oraz aktorka Małgorzata Potocka. W tym roku producenci przygotowali kolejny odcinek specjalny z gwiazdami . Przypomnijmy: Gwiazdy zmierzą się w "Ugotowanych" Już wkrótce na wizji gotować będą Marta Wierzbicka , Michał Szpak , Rafał Brzozowski i Natalia Nguyen . Gwiazdy na swoich profilach w serwisach społecznościowych już pochwaliły się fotkami z planu. Odcinek z ich udziałem zostanie wyemitowany najprawdopodobniej w listopadzie. Jak myślicie, kto wygra główną nagrodę? Gwiazdy w poprzedniej edycji "Ugotowanych":

Kiedyś Wendzikowska i Steczkowska, a teraz Maffashion i Saszan w Ugotowanych
ONS
Newsy
Wcześniej Steczkowska i Wendzikowska, a teraz? Plejada gwiazd w show „Ugotowani”!
To głośne nazwiska!

Co jakiś czas w programie „Ugotowani” w TVN pojawiają się gwiazdy. W poprzednich sezonach swoje umiejętności kulinarne zaprezentowali m.in. Magda Steczkowska, Anna Wendzikowska czy Kazimiera Szczuka . Zobacz:  Steczkowska, Jacob i Szczuka w Ugotowanych. Kto jeszcze przygotował kolację dla gwiazd? W nowym sezonie również nie zabraknie gwiazd. W sentymentalną podróż do lat 80. widzów zabiorą m.in. Majka Jeżowska oraz Wanda Kwietniewska.  Producenci postawili również na wschodzące gwiazdy. W jednym z odcinków zmierzą się znane z Internetu - Maffashion , Saszan , Ad Buster oraz Maciej Dąbrowski!  Czekacie na ten odcinek? Bo my bardzo! Zobacz:  Ups... Wendzikowska najgorzej gotującą gwiazdą w Polsce

Jacob Bartnik, Piotr Najsztub, Kazimiera Szczuka i Magda Steczkowska w Ugotowanych
Facebook
Newsy
Kiedyś Wendzikowska, Witkowski, Wierzbicka, a teraz? Kolejne gwiazdy w show "Ugotowani"
Kto tym razem będzie gotował?

Program Ugotowani cieszy się niebywałą popularnością widzów. Producenci show postanowili jednak urozmaicić jego formułę i w kilku odcinkach mogliśmy podziwiać  znane twarze oraz uczestników innych produkcji TVN. P rzypomnijmy: Zmiana zasad w "Ugotowanych". Zamiast gwiazd wystąpią uczestnicy popularnego show W Ugotowanych mogliśmy już oglądać m.in. Annę Wendzikowską, Michała Szpaka, Martę Wierzbicką czy Macieja Zienia . W nadchodzącym sezonie zobaczymy zaś odcinek z czwórka nowych gwiazd: Jakubem Bartnikiem (zwycięzcą Project Runway), dziennikarzami Piotrem Najsztubem oraz Kazimierą Szczuką oraz  wokalistką, Magdą Steczkowską . Jest już pierwsze zdjęcia z planu show, gdzie wszyscy zajadają się pysznymi potrawami. Kto z nich okaże się mistrzem kuchni? Komu będziecie kibicować? Zobacz: Ups... Wendzikowska najgorzej gotującą gwiazdą w Polsce Dom Magdy Steczkowskiej:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner