Powrót "Tańca z gwiazdami" na antenę Polsatu po ponad rocznej przerwie okazał się strzałem w dziesiątkę. 14. edycja show biła rekordy oglądalności, więc nic dziwnego, że producenci programu od razu zdecydowali się ruszyć z przygotowaniami do kolejnej odsłony show. W mediach nie brakuje plotek i spekulacji na temat potencjalnych uczestników nowej edycji "TzG", a teraz sama jurorka show, Ewa Kasprzyk uchyliła rąbka tajemnicy w tej sprawie. Kogo zatem zobaczymy na tanecznym parkiecie?

Reklama

Ewa Kasprzyk uchyliła rąbka tajemnicy na temat nowej edycji "Tańca z gwiazdami"

"Taniec z gwiazdami" już od prawie dwóch dekad gości w polskiej telewizji, a na antenie stacji Polsat możemy oglądać taneczne show od 2014 roku. Widzowie po naprawdę gwiazdorskiej edycji, którą mieli okazję oglądać wiosną 2024 roku, już nie mogą się doczekać kolejnej odsłony show. Producenci programu dwoją się i troją, by ściągnąć do programu najpopularniejsze osobowości polskiego show biznesu. Ostatnio portal Plotek.pl przekazał, że w "Tańcu z gwiazdami" możemy zobaczyć Macieja Zakościelnego.

Rozmowy są już tak zaawansowane, że jest tylko o krok od podpisu, jeśli znowu mu się nie odwidzi. Piłka jest teraz po jego stronie
- przekazał informator w/w portalu

Teraz zaś nadeszły kolejne wieści na temat nowej edycji "TzG" - i to od samej jurorki Ewy Kasprzyk!

Ewa Kasprzyk
Fot. Wojciech Olkusnik/East News

W rozmowie z "Super Expressem" jurorka "Tańca z gwiazdami" zdradziła, że w nowej odsłonie show zobaczymy... Viki Gabor!

Znowu będą emocje. Słyszałam tylko, że ma być Wiki Gabor, a kto jeszcze, to nie powiem. Zobaczymy
- zdradziła Ewa Kasprzyk

Ponadto tabloid dowiedział się także, że według plotek w 15. edycji tanecznego show zobaczymy też Filipa Bobka - przystojnego aktora, który skradł serca widzów swoją rolą w serialu "BrzydUla".

Zobacz także
Jury Tańca z gwiazdami
VIPHOTO/EAST NEWS

Nowa edycja "Tańca z gwiazdami" zapowiada się naprawdę emocjonująco! Będziecie śledzić nową odsłonę tanecznego show? My już nie możemy się doczekać, kiedy poznamy wszystkie gwiazdy 15. edycji "TzG"!

Reklama

Zobacz także: Karolina Gilon wymownie o "Tańcu z Gwiazdami": "Tańczyć każdy może"

Taniec z gwiazdami prowadzący
fot. Adam Jankowski/REPORTER
Reklama
Reklama
Reklama