Gwiazdy na pokazie Roberta Kupisza: Joanna Horodyńska
ONS.pl

W związku Tomasza Barańskiego i Klaudii Halejcio nie działo się podobno najlepiej. Powód? Klaudia była mocno zazdrosna o swojego chłopaka i chciała go za bardzo kontrolować. Jak napisała niedawno gazeta "Fakt", tancerz miał już tego dosyć.

Ale to nie wszystko. Podobno kłótnie były też o to, że Klaudia dekoruje mieszkanie Tomka swoimi rzeczami.

Klaudia ponoć przynosiła do mieszkania Tomka swoje rzeczy, na przykład serwetki, by nadać mu mniej kawalerski charakter. Rozkładała to po kątach, a on się denerwował – czytamy w Fakcie.

W końcu Barański chciał zerwać z Halejcio, ale aktorka poprosiła o drugą szansę.

Klaudia obiecała, że się zmieni. Da mu tyle swobody, ile zechce, byle tylko jej nie zostawiał. Wytłumaczyła mu, że to wszystko z miłości – twierdzi informator Faktu.

Klaudia Halejcio i Tomasz Barański - czy mieli kryzys?

Postanowiliśmy sprawdzić co na te rewelacje sami zainteresowani?

Nie chce komentować tych medialnych spekulacji. Rozumiem, że media szukają sensacji nawet tam gdzie jej nie ma. Niestety, te spekulacje dotyczą naszej prywatności, więc trudno zachować obojętność. Jest nam przykro. Oboje jesteśmy teraz bardzo zajęci zawodowo. Klaudia gra w kilku sztukach, podróżuje dużo po Polsce ze spektaklem oraz na plan "Pierwszej Miłości" do Wrocławia. Ja - wiadomo, Taniec z Gwiazdami i inne projekty, w które jestem zaangażowany jako choreograf. Obawa mediów o nasz związek wcześniej czy teraz jest nieuzasadniona, wszystko było i jest u nas dobrze - mówi na Party.pl Tomasz Barański.

Na pewno tak jak i my w piątek (9 października) Klaudia trzyma kciuki za Tomka w kolejnym odcinku "Tańca z Gwiazdami". Barański z Eweliną Lisowską w czwartej edycji programu to czarne konie show, choć jak mówi sam tancerz, wcale nie zapowiadało się, że tak będzie...

 

Zobacz także: syndrom sztokholmski w związku

 

Zobacz: Klaudia Halejcio i Tomasz Barański oddzielnie na ramówce Polsatu. Po części oficjalnej było inaczej...

Gwiazdy na pokazie Roberta Kupisza: Joanna Horodyńska
ONS.pl

 

Klaudia Halejcio z Tomaszem Barańskim na pokazie Robarta Kupisza

 

Tomasz Barański i Klaudia Halejcio na imprezie charytatywnej fundacji One Day
Akpa