Taniec z gwiazdami wraca. Taniec z gwiazdami 2014. Taniec z gwiazdami w Polsacie
ONS

Szok! "Taniec z Gwiazdami" wraca, ale... NIE W TVN!

Taniec z gwiazdami wraca. Taniec z gwiazdami 2014. Taniec z gwiazdami w Polsacie
ONS

Kilka miesięcy temu media obiegła wiadomość, która zelektryzowała wszystkich - "Taniec z Gwiazdami" wraca do telewizji. Rozpoczęło to prawdziwy festiwal spekulacji dotyczących nowego składu jurorskiego, prowadzących i przede wszystkim uczestników. W kolejce czekało już kilka pewnych nazwisk. Przypomnijmy: Rozenek potwierdza swój udział w "Tańcu z Gwiazdami"?

Ostatnio jednak temat nieco ucichł, a przedstawiciele TVN nie chcieli się wypowiadać na temat powrotu programu do ramówki, mimo że jeszcze jesienią głośno mówił o tym sam dyrektor stacji, Edward Miszczak. Okazuje się, że cisza w obozie TVN nie była przypadkowa. Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, "Taniec z Gwiazdami" wiosną wróci do telewizji, ale na antenę... Polsatu! Produkcją formatu zajmie się Rochstar, który jest liderem na rynku w realizacji tego typu przedsięwzięć telewizyjnych.

Zobacz: "Taniec z gwiazdami" wraca

TVN długo zwlekał z ostateczną decyzją w sprawie "Tańca", w dodatku na wiosnę zaplanowali zbyt dużo formatów, co w tej sytuacji wykorzystali Polsat i Rochstar. Władze stacji po świetnym sylwestrze chcą przypuścić szturm na segment rozrywki i z pewnością zaskoczą telewidzów. Pod znakiem zapytania stoi teraz udział kilku nazwisk sztandarowych gwiazd TVN, ale bez wątpienia na parkiecie zobaczymy kilka głośnych postaci. Już we wrześniu rozpoczęto booking tancerzy, a obecnie trwają ostatnie rozmowy co do ostatecznej nazwy i składu programu. To będzie prawdziwy hit - zdradza w rozmowie z nami osoba współpracująca ze stacją.

 

RTV, AGD i elektronika w najlepszych cenach! Sprawdź ofertę na Neonet promocje.


Jak nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, w jury miejsce zapewnione ma Michał Malitowski, który przez ostatnie lata zasiadał w jury "Got to dance".

Wiele również wskazuje na to, że Polsat próbował namówić do udziału Michała Wiśniewskiego, który od lat jest pupilkiem Niny Terentiew. Gwiazdor odmówił udziału, a ostatecznie wylądował w jury drugiego nowego formatu w ramówce stacji. Przypomnijmy: "Nie będę robił z siebie pośmiewiska"

To na pewno niespodziewana, choć dla miłośników "Tańca z Gwiazdami" dobra wiadomość. Kto powinien wystąpić w nowej, "polsatowskiej" już edycji?

Zobacz: Katarzyna Skrzynecka podlizuje się producentom "Tańca z Gwiazdami"

Gwiazdy na after party XIII edycji "Tańca z Gwiazdami":

Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40