Taniec z Gwiazdami wraca na antenę
ONS

Z OSTATNIEJ CHWILI: To już pewne! TANIEC Z GWIAZDAMI WRACA

Taniec z Gwiazdami wraca na antenę
ONS

Od 2005 roku nieprzerwanie przez 7 lat na antenie TVN królował program "Taniec z Gwiazdami". W pewnym momencie jednak formuła show się wyczerpała, a oglądalność wpadła w tendencję spadkową. Przypomnijmy: Taniec z gwiazdami znika z anteny

Mamy jednak dobrą wiadomość dla wszystkich stęsknionych za "Tańcem z Gwiazdami" - w rozmowie z "Faktem" Edward Miszczak, szef programowy stacji, potwierdził, że niebawem znów zobaczymy taneczne show na antenie TVN! Obecnie trwają poszukiwania potencjalnych gwiazd, które mogłyby wziąć udział w programie, więc zobaczymy go w telewizji prawdopodobnie na wiosnę przyszłego roku.
 

Ja się z tym formatem jeszcze nie pożegnałem, nie zapomnieliśmy o tym. Nie pożegnaliśmy się z „Tańcem z gwiazdami” i on wróci! Ludzie bardzo za nim tęsknią. Formuła tego programu jest rewelacyjna! Czekamy tylko teraz, żeby się udał casting na uczestników, który trwa. Producenci, którzy byli niedawno zainteresowani tym programem, badają rynek. Mówią, że mamy już wystarczająco dużo kobiet, które by mogły zatańczyć, ale brakuje facetów. Jesteśmy otwarci na gwiazdy! - powiedział w rozmowie z dziennikiem "Fakt".


My jesteśmy taką decyzję władz TVN-u zachwyceni! A wy kogo najchętniej zobaczylibyście na parkiecie? I ciekawe czy show ma jeszcze szansę prowadzić nadal Natasza Urbańska? Zobacz: Nieudany debiut Nataszy. "Wszystko się posypało"

Tak wyglądał finał "Tańca z gwiazdami":

Przeładuj

Doda ostro komentuje postawę Kingi i Agaty Dudy w sprawie aborcji! Dawno tak mocno się nie wzburzyła

zobacz 01:54