Party Stories
Taniec z Gwiazdami wraca na antenę
ONS
Newsy

Z OSTATNIEJ CHWILI: To już pewne! TANIEC Z GWIAZDAMI WRACA

Kogo zobaczymy w nowej edycji?

Od 2005 roku nieprzerwanie przez 7 lat na antenie TVN królował program "Taniec z Gwiazdami". W pewnym momencie jednak formuła show się wyczerpała, a oglądalność wpadła w tendencję spadkową. Przypomnijmy: Taniec z gwiazdami znika z anteny

Mamy jednak dobrą wiadomość dla wszystkich stęsknionych za "Tańcem z Gwiazdami" - w rozmowie z "Faktem" Edward Miszczak, szef programowy stacji, potwierdził, że niebawem znów zobaczymy taneczne show na antenie TVN! Obecnie trwają poszukiwania potencjalnych gwiazd, które mogłyby wziąć udział w programie, więc zobaczymy go w telewizji prawdopodobnie na wiosnę przyszłego roku.
 

Ja się z tym formatem jeszcze nie pożegnałem, nie zapomnieliśmy o tym. Nie pożegnaliśmy się z „Tańcem z gwiazdami” i on wróci! Ludzie bardzo za nim tęsknią. Formuła tego programu jest rewelacyjna! Czekamy tylko teraz, żeby się udał casting na uczestników, który trwa. Producenci, którzy byli niedawno zainteresowani tym programem, badają rynek. Mówią, że mamy już wystarczająco dużo kobiet, które by mogły zatańczyć, ale brakuje facetów. Jesteśmy otwarci na gwiazdy! - powiedział w rozmowie z dziennikiem "Fakt".


My jesteśmy taką decyzję władz TVN-u zachwyceni! A wy kogo najchętniej zobaczylibyście na parkiecie? I ciekawe czy show ma jeszcze szansę prowadzić nadal Natasza Urbańska? Zobacz: Nieudany debiut Nataszy. "Wszystko się posypało"

Tak wyglądał finał "Tańca z gwiazdami":

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
"Taniec z Gwiazdami" znika z anteny
Newsy
Wiemy, co zastąpi "Taniec z Gwiazdami"! Polsat szykuje nowy taneczny program
Kiedy go zobaczymy?

  Nowy program zastąpi "Taniec z Gwiazdami" ! Zaledwie wczoraj media informowały, że jesienią nie zobaczymy nowej edycji tanecznego show Polsatu. "TzG" wróci na antenę Polsatu dopiero za rok - pojawiły się więc pytania, co po wakacjach zastąpi wielki hit prowadzony przez Paulinę Sykut i Krzysztofa Ibisza? Okazuje się, że stacja szykuje nowy projekt! Jak informuje portal wirtualnemedia.pl Polsat chce pokazać nowe taneczne show.   Zobacz także:  „Po tym, co zobaczyłam...’’. Nina Terentiew  wspiera  Beatę Tadlę!    Nowy program zastąpi "Taniec z Gwiazdami" Portal wirtualnemedia.pl informuje, że nowy program taneczny zastąpi "Taniec z Gwiazdami". Nowe show pojawi się na antenie Polsatu najprawdopodobniej już jesienią 2018 roku.  Myślimy o innym projekcie tanecznym, który byłby emitowany na zmianę z „Tańcem z Gwiazdami” - przyznała Nina Terentiew, dyrektor programowa Polsatu. - Pierwszą edycję nowego tanecznego show chcemy pokazać już jesienią tego roku, ale ostatecznie jeszcze nie podjęliśmy decyzji. Wciąż nie wiadomo, jaki konkretnie program zastąpi "TzG". Portal twierdzi jednak, że prawdopodobnie będzie to polska licencja zagranicznego formatu.  Jasteście ciekawi jaki będzie nowy program? Myślicie, że nowe show przebije popularnością hitowy "Taniec z Gwiazdami"?   Zobacz także:  Nina Terentiew: „Nie  miałam pojęcia, że sukces kawałek po kawałku odbiera życie’’   Nowy program zastąpi "Taniec z gwiazdami".   Nina Terentiew zdradziła plany Polsatu.  

Mam Talent znika z telewizji
ONS
Newsy
TVN szuka odpowiedzi na "Taniec z Gwiazdami". Wyleci "Mam Talent"?
Chylińska i Foremniak mogą zostać bez pracy

Pod koniec zeszłego roku trwały wielkie spekulacje dotyczące obsady "Tańca z Gwiazdami", który wiosną miał wyemitować TVN. Początek nowego roku przyniósł jednak sensacyjną wiadomość o tym, że format przejął ich największy konkurent czyli Polsat. Taneczne show startuje już za nieco ponad tydzień i zapowiada się niezwykle ciekawie. Przypomnijmy: Jest już pierwszy spot nowego "Tańca z Gwiazdami" w Polsacie. Mamy wideo W kuluarach spekuluje się, że włodarze TVN nie są do końca zadowoleni z takiego obrotu spraw. W wiosennej ramówce stacji pojawi się tylko jedna nowość spod znaku rozrywki i będzie to "Project Runway". Nie dziwi zatem, że Edward Miszczak myśli już o mocnej odpowiedzi na jesień. Jak donosi "Fakt", TVN szuka obecnie nowych formatów, które mogłyby w kolejnej ramówce zastąpić "Mam Talent". Talent-show gości już na antenie telewizji od wielu lat i zdaje się, że jego formuła się wyczerpała.   Ten program się już trochę przejadł, a fundusze stacji są przecież ograniczone. TVN chce zaskoczyć widzów na jesieni i zaproponować nowy show. Oficjalne decyzje jeszcze nie zapadły, ale szefostwo skupia się na szukaniu nowych formatów - zdradza w rozmowie z "Faktem" osoba z TVN. Oznaczałoby to, że Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak musiałyby rozejrzeć się za nowymi posadami w telewizji. Widzicie je w innych dużych programach? Zobacz: Chylinśka bardzo szczerze o uzależnieniu od narkotyków Gwiazdy "Mam Talent" na konferencji prasowej:

Taniec z Gwiazdami w Polsacie
ONS
Newsy
Polsat zmienia dzień emisji "Tańca z Gwiazdami"
Nie będziemy oglądać gwiazd w niedzielne wieczory

Od momentu ogłoszenia informacji o tym, iż Polsat będzie emitował wiosną "Taniec z Gwiazdami", w mediach rozpoczął się prawdziwy festiwal kandydatur uczestników, jurorów i tancerzy. Stacja powoli kompletuje cały skład programu, a my potwierdziliśmy już kilka nazwisk gwiazd, które zobaczymy na antenie. Przypomnijmy: Aneta Zając wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami" Również same władze Polsatu ujawniają coraz więcej szczegółów dotyczących produkcji. Od początku zastanawiano się, w jakim dniu tygodnia będzie transmitowane taneczne show.  W TVN była to niedziela, ale Polsat w tej kwestii postawił na nowy schemat. Jak wyjawiła Nina Terentiew , "Taniec z Gwiazdami" w jej stacji będzie emitowany w piątki o 20:00. Dyrektor programowa tłumaczy to niuansami związanymi z dotychczasowym formatem ramówki Polsatu.   My mamy w tym paśmie show "Tylko muzyka. Must be the Music" i nie chcemy zmieniać przyzwyczajeń naszych widzów. Natomiast widzowie programów tanecznych wiedzą, że mogą je u nas znaleźć w piątki - wyznała w rozmowie z "Press" Terentiew. Przy okazji Terentiew potwierdza prawdopodobną obecność Michała Malitowskiego jako jednego z jurorów, o czym pisaliśmy już kilka tygodni temu. Zobacz: "Taniec z Gwiazdami" wraca, ale nie do TVN. Znamy szczegóły   Trwa kompletowanie par i jury. Chciałabym, żeby zasiadał w nim między innymi Michał Malitowski - dodaje. Transmisja w piątki to dobra decyzja? Polsat zdoła przyciągnąć przed ekrany telewizorów wielomilionową widownię? Zobacz: Kolejny potwierdzony uczestnik "Tańca z Gwiazdami". To znany wokalista Gwiazdy na imprezie po ostatniej edycji "Tańca z Gwiazdami" w TVN:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner