Skrzynecka chce wrócić do "Tańca z Gwiazdami"
AKPA

Skrzynecka podlizuje się producentom "Tańca z gwiazdami"

Skrzynecka chce wrócić do "Tańca z Gwiazdami"
AKPA

Od kilkunastu tygodni media żyją spekulacjami na temat nowej edycji "Tańca z Gwiazdami". Pojawiła się już nawet wstępna lista gwiazd, które mogą zatańczyć na parkiecie. Zobacz: "Gwiazdy odmawiają udziału"

Przy każdej okazji dziennikarze pytają osoby związane z produkcją, czy trwają z nimi negocjacje na temat ich udziału w tanecznym show. Ostatnio agencja prasowa Newseria.pl uzyskała wypowiedź od Katarzyny Skrzyneckiej na temat tego, czy chciałaby znów poprowadzić "TzG". Kasia chętnie odpowiedziała na pytanie i wylała z siebie tyle lukru, ile w jej ciastkarskim programie nie było.

- Ja szalenie lubię ten program. Uważam, że jest bardzo pozytywny, energetyczny, pozwalający na obejrzenie w niedzielny wieczór dobrej rozrywki, w dobrym stylu, pełnej prawdziwych uczuć i emocji, różnych przygód, które mogą się tam wydarzyć. I bardzo pracę w tym programie lubiłam. Przyjaźnię się z ekipą tego programu. Ogromnie bym się  cieszyła, gdybym się spotkała z tą ekipą i programem, gdybym jeszcze mogła powrócić. Nikt z nas nie wie, czy produkcja  programu „Taniec z Gwiazdami’ zadecyduje o spotkaniu z tą ekipą, która  pracowała w tym programie przez parę lat, czy też zdecyduje się na zaproszenie całej nowej ekipy, nowych prowadzących, nowych jurorów i jakby zupełnie nowej formuły programu.


Chcielibyście kolejny sezon oglądać Kasię w "Tańcu"?Kolorowa rodzina Skrzyneckiej na spacerze:

Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08