Michał Wiśniewski w "Tańcu z Gwiazdami"
ONS

14. edycja "Tańca z Gwiazdami" wywołuje cały czas sporo emocji. Gwiazdy, które nie brały jeszcze udziału w telewizyjnym show, przy każdej okazji podpytywane są o to, czy dostały już propozycję występu na parkiecie. Zobacz: Gwiazdy odmawiają udziału w nowym TzG

Michał Wiśniewski w talk show "20m2 Łukasza" wyznał, że producenci programu namawiają go od samego początku, aby zgodził się walczyć o kryształową kulę. Jednak artysta za każdym razem definitywnie odmawiał.

- Nie wystąpię! Nie będę robił z siebie pośmiewiska, taniec mnie nie kręci, absolutnie nie. Dostałem z 12, 13 propozycji, za każdym razem odmowa, była kasa do zarobienia.


Takie zachowanie wokalisty może trochę dziwić. Jak wiadomo Michał w przeszłości zmagał się ze sporymi długami, a z niektórych nie wyszedł jeszcze do tej pory. Zobacz: Wiśniewski roztrwonił fortunę. Ta kwota zwala z nóg
 

- No to się jakoś tak reguluje, ja osobom prywatnym nic nie wiszę, żeby była jasność. Urząd Skarbowy, ale on to sobie ściąga, ściąga jak może. Teraz to jest w jednym, ale kiedyś było w paru - powiedział Wiśniewski w "20m2 Łukasza".


Chcielibyście zobaczyć Michała w tanecznym show? Ostatnia metamorfoza artysty sprawiła, że z pewnością wzbudzałby ogromne zainteresowanie i być może byłby faworytem do zwycięstwa, gdyby tylko wystąpił na parkiecie.

Wiśniewski po metamorfozie na spotkaniu z fanami: