Małgorzata Rozenek zdradziła szczegóły swojego ślubu z Radosławem Majdanem
ONS

Małgorzata Rozenek zdradza szczegóły ślubu: "To jest mój ostatni ślub. Prawdopodobnie". Kto pojawi się na ceremonii?

Małgorzata Rozenek zdradziła szczegóły swojego ślubu z Radosławem Majdanem
ONS

Małgorzata Rozenek zdradziła szczegóły ślubu z Radosławem Majdanem. Gwiazda TVN i sportowiec od kilku miesięcy przygotowują się do uroczystości, która odbędzie się już 10 września. Wiemy już, że trzy kreacje dla panny młodej zaprojektuje Ewa Minge, a świadkową Małgorzaty Rozenek będzie jej wieloletnia przyjaciółka, Sylwia Przybylska. Prowadząca "Projekt Lady" w rozmowie z Super Expressem zdradziła, że jej ślub z Majdanem z pewnością będzie pięknym wydarzeniem.

Mamy z Radkiem swoje wizje ślubu, ale mamy już taką skondensowaną istotę: to na pewno będzie święto dla najbliższych, to będzie małe, ale na pewno pięknie wyglądające wydarzenie. Suknie będę miała trzy. Tak bym chciała. To jest mój ostatni ślub. Nie pierwszy, ale ostatni. Prawdopodobnie. Więc tym razem poszaleję z sukniami. Jednego dnia chcę być bardziej romantyczna, drugiego bardziej rozważna, trzeciego drapieżna. Tak naprawdę nie wiem w końcu, jaki będę miała humor w momencie wybicia godziny zero- przyznała gwiazda TVN.

Według doniesień tabloidu na uroczystości, która odbędzie się w hotelu Czarny Potok w Krynicy-Zdrój, pojawią się m.in. Cezary Pazura z żoną Edytą, Łukasz Jemioł, Hanna Lis oraz Izabela Janachowska. Na weselu ma się bawić 80 gości pary, a do ich dyspozycji będą: basen, jacuzzi czy sauna.

 

To z pewnością będzie piękny ślub! Już nie możemy doczekać się zdjęć z uroczystości zorganizowanej przez Małgorzatę Rozenek i Radosława Majdana!

 

Zobacz także: Suknia ślubna – jak nie dać się oszukać

 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan szykują się do ślubu.

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan
ons.pl

Uroczystość odbędzie się już 10 września.

pierwsza oficjalna sesji Małgorzaty Rozenek i Radka Majdana

 

Przeładuj

Eurowizja 2020: Kto pojedzie z Polski? Oto wszyscy kandydaci!

zobacz 00:50