SSylwia Szostak w programie Agent

Sylwia Szostak pokazuje zdjęcie sprzed lat. I żałuje tego, co tam widać...

SSylwia Szostak w programie Agent

Sylwia Szostak, gwiazda programu "Agent" i trenerka personalna, pokazała zdjęcie sprzed 4 lat, na którym jest... bardzo wychudzona. W 2012 roku ważyła zaledwie 41 kilo. Sylwia Szostak apeluje do swoich fanek i dziewczyn, które ćwiczą i mają obsesję na punkcie idealnej figury, aby zaczęły ćwiczyć i jeść z głową, bo doprowadzą się do stanu, w którym ona była te kilka lat temu.

Wychudzona Szostak na zdjęciu robi wrażenie.

 

Sylwia Szostak pokazała zdjecie jak ważyła 41 kilo
Facebook

 

Szostak ćwiczyła do upadłego, głodziła się, a potem miała takie napady, że jadła wszystko. Opisała przy zdjęciu, dlaczego nie wolno doprowadzać się do takiego stanu.

Na wadze 41 kg. Jedzenie do 18:00 nadmierne ograniczanie węgli, cardio, cardio im więcej tym lepiej...ciągle zła, z wiecznymi napadami na słodkie. Wypady na fast foody, a potem "diety kilkudniowe" eliminowanie tłuszczy - łamliwe paznokcie, ziemista cera i znowu cardio, za karę. Ciagle zjazdy energetyczne, ale najważniejsze, że z wagi spadało. Wczoraj pierwszy raz zobaczyłam to zdjęcie.
Jeśli są wśród was kobiety, które skądś to znają - nie róbcie sobie tego. To nie jest fit styl życia.
To wyniszczanie organizmu i wieczne doprowadzanie do złych stanów psychicznych i kompleksów, które wraz ze spadająca wagą wcale nie mijają -
napisała na swoim Facebooku Sylwia Szostak (pisownia oryg.).

Ile waży Sylwia Szostak?

Teraz Sylwia Szostak waży o 12 kilo więcej i jest o wiele szczęśliwsza.

53 kg na wadze. Ciągły optymizm, pozytywne nastawienie do codzienności, bez względu na dobrze czy źle rozpoczęty dzień. Siła fizyczna. Zmiany we własnym tempie, waga łazienkowa w śmieciach, centymetr krawiecki, nie posiadam. Uczucie głodu? Nie znam - czytamy na jej Facebooku.

Czy też podzielacie zdanie Sylwii Szostak?

Zobacz także: Sylwia Szostak z "Agenta" tłumaczy się ze swoich nagich zdjęć: "Zrealizowałam kilka rozbieranych sesji"

 

Sylwia Szostak ma bardzo wyrzeźbione ciało.

Sylwia Szostak
Facebook

 

Sylwia Szostak jest trenerem personalnym i wydaje też swoje płyty z ćwiczeniami.

Sylwia szostak w kostiumie kompielowym

Więcej na temat diety gwiazd Sylwia Szostak
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05