Serial roku 2015 Marcjanna Lelek, Piotr Nerlewski, Iga Krefft, Teresa Lipowska, Marek Mostowiak Barwy Szczęścia Kasia Zielińska, Jacek Rozenek Michał Żebrowski jako Falkowicz i jego serialowa podopieczna Matylda w Na dobre i na złe Joanna Kulig, Stefan Pawłowski na konferencji serialu O mnie się nie martw
Serial roku 2015
1/13
Serial roku 2015

To był bardzo udany rok w polskiej telewizji! Nasza miłość do takich klasyków, jak "M jak miłość" czy "Na dobre i na złe" nie słabnie, a do tego pojawiły się nowe fascynacje - "O mnie się nie martw" czy "Pakt". Serial z Joanną Kulig zachwyca nas humorem i dialogami, a "Pakt" trzyma nas w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty! Pojawiły się też nowe produkcje "Dziewczyny ze Lwowa" czy "Skazane". Który serial kochacie najbardziej? Zobaczcie naszą galerię i zagłosujcie w sondzie na najlepszy serial 2015 roku!

2/13
Marcjanna Lelek, Piotr Nerlewski, Iga Krefft, Teresa Lipowska, Marek Mostowiak
Facebook

"M jak miłość" to serial, który od lat bije rekordy popularności! Polacy z zapartym tchem śledzą losy rodziny Mostowiaków, która w ostatnim sezonie miała sporo problemów, ale wspólnymi siłami udało im się je pokonać! 

3/13
Barwy Szczęścia Kasia Zielińska, Jacek Rozenek
Artrama

"Barwy szczęścia" to serial w którym gra m.in. Katarzyna Zielińska, Kasia Glinka i Jacek Rozenek. W tym roku do obsady serialu dołączyła też Anna Dereszowska, która szybko zdobyła sympatię widzów. 

4/13
Michał Żebrowski jako Falkowicz i jego serialowa podopieczna Matylda w Na dobre i na złe
Artrama

Serial "Na dobre i na złe" emitowany jest od 16 lat, ale jeszcze nie znudził się widzom! Duża w tym zasługa producentów, którzy zatrudnili nowych, młodych aktorów. Do obsady dołączył m.in. Mateusz Damięcki, Marcin Rogacewicz czy Michał Żebrowski, którego postać bardzo przypomina słynnego doktora House'a. Ostatnio do serialu po przerwie wróciła też Kasia Bujakiewicz!

5/13
Joanna Kulig, Stefan Pawłowski na konferencji serialu O mnie się nie martw
East News

"O mnie się nie martw" w błyskawicznym tempie podbił serca Polaków. Piękna kobieta ze skomplikowanym życiem uczuciowym i dużym bagażem doświadczeń plus przystojny prawnik, który zakochuje się w niej po uszy! Do tego dobra obsada, zabawne dialogi i sukces murowany!

6/13
Gwiazdy na konferencji serialu "Na Wspólnej"
ONS

"Na Wspólnej" jest emitowany od 12 lat na antenie TVN. Serial ten przyciąga coraz więcej młodych, nowych twarzy, ale nadal grają w nim też ulubieni aktorzy Polaków - Grażyna Wolszczak, Bożena Dykiel, Ewa Gawryluk. Serial "Na Wspólnej" im dłużej jest emitowany, tym bardziej wciąga!

7/13
obsada serialu Rodzinka.pl
ONS

Na nowy sezon "Rodzinka.pl" przyszło nam chwilę poczekać, bo z powodu ciąży Małgorzaty Kożuchowskiej zdjęcia zostały wstrzymane. Serial wrócił na antenę i to w dobrym stylu! Średnia oglądalność przygód rodziny Boskich wyniosła ok. 1,4 mln osób, co jest świetnym wynikiem. Oby tak dalej!

8/13
"Skazane" schodza z anteny
ONS

Serial "Skazane" jest oparty na formacie brytyjskim, który liczył tylko 12 odcinków. W związku z tym nie powstanie 2. sezon serialu, a to wielka szkoda, bo polsatowska produkcja szybko podbiła serca widzów. W obsadzie znalazły się m.in. Olga Bołądź czy Monika Krzywkowska znana z serialu "Samo życie", która po latach wróciła do Polsatu. I to był znakomity powrót!

 

 

 

9/13
Magdalena Cielecka, Marcin Dorociński, Edward Linde-Lubaszenko w serialu Pakt
HBO

"Pakt" to thriller sensacyjny, który pokazuje pracę dziennikarzy śledczych z Warszawy. Główną rolę gra Marcin Dorociński, ale to nie jedyne dobre nazwisko w obsadzie! W serialu grają jeszcze m.in. Magdalena Cielecka czy Jacek Poniedziałek. Trzyma w napięciu i zachwyca od pierwszego odcinka! 

10/13
Przyjaciółki sezon 7. Joanna Liszowska, Anita sokołowska, Magdalena Stużyńska, Małgorzata Socha
mat.prasowe

"Przyjaciółki" już od kilku lat są emitowane na antenie Polsatu, ale z każdym sezonem perypetie czterech przyjaciółek wciągają coraz bardziej! To zasługa nie tylko dobrego scenariusza, ale też świetnej obsady. Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Magdalena Stużyńska i Anita Sokołowska - te gwiazdy tworzą ten serial. A już wiosną doczekamy się 7. sezonu "Przyjaciółek".

11/13
Co wiesz o serialu "Pierwsza Miłość"?
ONS

Serial "Pierwsza miłość" emitowany jest na Polsacie od 11 lat! Ma wiernych widzów, którzy z zapartym tchem śledzą losy bohaterów mieszkających we Wrocławiu. Nową znaną twarzą z serialu jest Patryk Pniewski, który szybko stał się idolem nastolatek. Do obsady serialu niedawno dołączył też Hubert Urbański. 

12/13
Kadr z serialu Dziewczyny ze Lwowa
Facebook

Wydawało się, że nowy serial, który będzie emitowany w trakcie programu kulinarnego "MasterChef" nie będzie miał dużych szans na dobry wynik oglądalności, a jednak! "Dziewczyny ze Lwowa" oglądało ponad 3 miliony Polaków, a jak na debiutujący serial to świetny wynik! Serial opisuje historię czterech ukraińskich dziewczyn, które po tym, jak straciły pracę we Lwowie, wyjeżdżają do Warszawy za nową pracą i lepszym życiem. Ciepły, zabawny serial!

13/13
Kadr z serialu Ranczo - Artur Barciś i Cezary Żak
Facebook

"Ranczo" to obok "M jak miłość" najpopularniejszy polski serial. Chyba nikt nie spodziewał się, że powstanie produkcja równie popularna, jak serial o perypetiach rodziny Mostowiaków. Jednak "Ranczo" stało się hitem! 9 sezon, który był emitowany wiosną tego roku zgromadził przed telewizorami aż 7 milionów widzów. Jesienią nie było kolejnego sezonu, ale "Ranczo" ma wrócić w przyszłym roku!