Serial o kotonawirusie hitem na Netflixie

Serial o koronawirusie to nowy hit na Netflixie! Wyjaśnia, jak doszło do globalnej epidemii

Serial o kotonawirusie hitem na Netflixie

Pandemia koronawirusa to temat, który sparaliżował życie ludzi na całym świecie. Nic więc dziwnego, że wciąż szukamy nowych informacji na temat rozwoju wirusa oraz tego, kiedy nasze życie wreszcie wróci do normy. Netflix postanowił odpowiedzieć na najbardziej nurtujące pytania i wypuścił miniserial pt. "Koronawirus - wyjaśniamy". Produkcja dostępna jest na platformie od 26 kwietnia i już stała się jedną z najpopularniejszych w Polsce. 

Zobacz także: Jak skończy się pandemia koronawirusa? Filmowcy mają swoje wizje! Zebraliśmy najciekawsze z Netflixa

Netflix wyjaśnia tajemnice koronawirusa. Nowy serial 

"Koronawirus - wyjaśniamy" to mini seria w odcinkach trwających po 20 kilka minut. Odcinek o koronawirusie wzbudził ogromne zaciekawienie wśród użytkowników Netflixa i znalazł się w Top 10 najchętniej oglądanych pozycji. 

Serial będzie skupiał się na odpowiedziach na najbardziej nurtujące pytania takie jak to dlaczego koronawirus przybrał aż skalę pandemii, jak z nim walczyć oraz jak wpływa na nasze zdrowie zarówno fizyczne jak i psychiczne. Będzie także zawierał wypowiedzi ekspertów wielu dziedzin, którzy objaśnią tajemnice koronawirusa. Produkcja powstała we współpracy z Vox Entertainment.

Seria "Wyjaśniamy" już od dawna cieszy się popularnością na Netflixie. Podejmuje wiele ważnych tematów, które dotyczą współczesnego świata - każdy temat zawiera wywiady z ekspertami. Na platformie możemy znaleźć mini serie na temat diety, jedzenia mięsa, piękna, programowania, sportu, miliarderów sekt czy inteligencji zwierząt. Powstały również spin-offy pt. "Wyjaśniamy tajemnice umysłu" oraz "wyjaśniamy tajemnice seksu". 

Zobacz także: Tęsknisz za "Hotelem Paradise"? Sprawdź nowy hit na Netflixie, gdzie uczestnicy mają zakaz uprawiania seksu!

Skusicie się na seans dokumentu o koronawirusie? 


Zakaz sprzedaży alkoholu przez koronawirusa w Polsce?
East News

 

Więcej na temat Netflix koronawirus
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48