Party Stories
Anna Bardowska z córką na spacerze
screen youtube.com
Newsy

Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" stanowczo o koronawirusie! Pokazała, co robi z rodziną

Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" prosi, aby przestrzegać zaleceń specjalistów w sprawie koronawirusa!

Koronawirus to obecnie temat numer jeden w Polsce. Oprócz apeli specjalistów, mnóstwo gwiazd i celebrytów prosi, aby w miarę możliwości zostać w domu i stosować się do zaleceń. Anna Bardowska na Instastories zdradziła, jak stara się chronić rodzinę przed koronawirusem i pokazał, jak wygląda "narodowa kwarantanna" w jej wydaniu!

Rolnik szuka żony: Za tę stylizację poleciały na nią gromy. Paweł: "Mnie też się nie podobało!". A co na to Marta?

Ania Bardowska z "Rolnika" pokazała, jak chroni rodzinę przed koronawirusem

Ania Bardowska opublikowała relację ze spaceru i wyznała, że czuć już wiosnę, więc zabiera dzieci na świeże powietrze, jednak dba o ich bezpieczeństwo i wybiera jedynie miejsca, gdzie jest pewna, że nikogo nie spotka:

Mieszkamy na wsi, więc podczas spacerów nawet w "zwykły" dzień nikogo nie spotkamy. Przestrzegam z dziećmi wszystkich zasad bezpieczeństwa naszego i innych - napisała Anna Bardowska na Instastories.

Żona rolnika dodała też, że rodzinnie stosują się do wszystkich zaleceń, aby ograniczać rozprzestrzenianie się koronawirusa, co nie jest wcale łatwe, bo wirus SARS-CoV-2 bardzo łatwo się przenosi. 

Skuteczne apele gwiazd w sprawie koronawirusa

"Narodowa kwarantanna" nie jest łatwa, ale widać, że mnóstwo osób podchodzi o niej bardzo poważnie i odpowiedzialnie, a wpisy tak popularnych osób, jak Anna Bardowska sprawiają, że większe grono zdecyduje się zostać w domu i uniknąć zarażenia siebie i innych.

Zobacz także: Marlena z "Rolnik szuka żony" opowiedziała o chorobie swojej mamy. Poruszające wyznanie uczestniczki show TVP

Ania z Rolnik szuka żony o koronawirusie
Instagram

Niedawno Ania Bardowska pochwaliła się, jak spędza czas z synem podczas "narodowej kwarantanny"

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Domek co prawda zrobiliśmy kilka dni temu, ale codziennie Janek coś domalowuje (za domem powstała łąka z kwiatami). Polecam dla wszystkich dzieci w wieku przedszkolnym 😊. Nieprzypadkowo natrafiłam na wiersz Jana Brzechwy, przekaz idealny nie tylko dla dzieci więc udostępniam dalej: Spotkał katar Katarzynę -A - psik! Katarzyna pod pierzynę -A - psik! Sprowadzono wnet doktora -A - psik! „Pani jest na katar chora”. -A - psik! Terpentyną grzbiet jej natarł -A - psik! A po chwili sam miał katar -A - psik! Poszedł doktor do rejenta -A - psik! A to właśnie były święta -A - psik! Stoi flaków pełna micha -A - psik! A już rejent w michę kicha -A - psik! Od rejenta poszło dalej -A - psik! Bo się goście pokichali -A - psik! Od tych gości ich znów goście -A - psik! Że dudniło jak na moście -A - psik! Przed godziną jedenastą -A - psik! Już kichało całe miasto -A - psik! Aż zabrakło terpentyny -A - psik! Z winy jednej Katarzyny -A - psik! #zostańwdomu

Post udostępniony przez Ania Bardowska (@ania.bardowska)

Ania dba o bezpieczeństwo swoich dzieci!

Ania Bardowska z Rolnik szuka żony
Instagram

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Diana z "Rolnik szuka żony" ma złamane serce
Instagram
Newsy
Tak Diana z "Rolnik szuka żony" walczy w koronawirusem! Słodko...
Diana z "Rolnik szuka żony" pokazała, co robi w domu podczas "narodowej kwarantanny"!

Diana z " Rolnik szuka żony " postanowiła postąpić rozsądnie i zastosowała się do apelu Ministra Zdrowia, Łukasza Szumowskiego i innych ekspertów, by pozostać w domu. W ten sposób przyczynia się do zahamowania rozprzestrzeniania się koronawirusa . A wszystko po to, aby nie dopuścić do tak dramatycznej sytuacji, jaka ma miejsce we Włoszech, gdzie liczba zachorowań i zgonów rośnie w zastraszającym tempie! Teraz Diana z "Rolnika" pokazała, co można robić w wolnym czasie i zajęła się realizowaniem jednej ze swoim pasji, która bez wątpienia jest gotowanie ! Diana z "Rolnik szuka żony" bierze udział w "narodowej kwarantannie"! Diana opublikowała na Instastories zdjęcie samodzielnie przygotowanego deseru i zdradziła, że bierze udział w akcji #zostańwdomu, która jest związana z wprowadzeniem stanu epidemicznego w Polsce i tzw. "narodową kwarantanną", aby nie dopuścić do rozprzestrzeniania się koronawirusa. Diana już wielokrotnie chwaliła się na Instastories swoimi kulinarnymi eksperymentami, a teraz żartobliwie proponuje, że idealnym sposobem na nudę w czasie kwarantanny może być... praca w kuchni.  Diana postanowiła poważnie i odpowiedzialnie podejść do kwarantanny, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się koronawirusa. To nie jedyna uczestniczka "Rolnik szuka żony", która pokazała, jak spędza ten trudny czas. Niedawno Ania Bardowska pokazała, jak razem z synkiem zbudowała śliczny domek z kartonu! Najważniejsze, aby podchodzić poważnie i odpowiedzialnie do obecnej sytuacji. Spójrzcie na te zdjęcia! Tak znane osoby radzą sobie z "narodową kwarantanną"! Do akcji #zostańwdomu przyłączyło się mnóstwo gwiazd i znanych osób. Ania Bardowska spędza ten czas na kreatywnej zabawie z dzieckiem!...

Anna Bardowska z córką na spacerze
screen youtube.com
Newsy
Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" zdradziła, jak radzi sobie z nudą podczas kwarantanny. W sieci pojawiło się nowe nagranie! 
Ania Bardowska, którą fani z pewnością pamiętają z drugiej edycji "Rolnik szuka żony" opublikowała w sieci nowe zdjęcie i nagranie, na którym pokazała, jak jej rodzinka radzi sobie z nudą podczas kwarantanny.

Ania Bardowska, którą fani z pewnością pamiętają z drugiej edycji "Rolnik szuka żony" opublikowała w sieci nowe zdjęcie i nagranie, na którym pokazała, jak jej rodzinka radzi sobie z nudą podczas kwarantanny. Żona Grześka już kilka dni temu przyznała, że w związku z niepokojącymi informacjami dotyczącymi koronawirusa, dba o bezpieczeństwo swoich bliskich i nie stara się z nikim nie spotykać. Mieszkamy na wsi, więc podczas spacerów nawet w "zwykły" dzień nikogo nie spotkamy.  Przestrzegam z dziećmi wszystkich zasad bezpieczeństwa naszego i innych  - napisała ostatnio na Instastories. Teraz Ania opublikowała na Instagramie nowe zdjęcie ze spaceru z dziećmi, a na YouTube.com pojawiło się  nagranie, na którym pokazuje, jak spędza czas z rodziną. Anna Bardowska zdradziła, czego brakuje jej najbardziej Anna Bardowska w najnowszym filmie opublikowanym na jej kanale na YouTube.com przyznała, że chociaż ze względu na epidemię koronawirusa Polacy starają się stosować do zaleceń i nie wychodzą z domów, to ona sama już od dawna czuje się, jakby przechodziła na co dzień. Coś smutnego chciałam powiedzieć. Teraz jest taki okres jaki jest, ten czas epidemiczny. Każdy niech przestrzega, jestem dumna z Polaków, ale ja taką kwarantannę- chociaż my nie mamy kwarantanny- ja mam chyba na co dzień. Ja w ogóle nie odczuwam tego, że coś się zmieniło, oprócz tego, że nie wychodzę do sklepu, że coś się zmieniło. Oprócz tego lęku, tego strachu, który jest gdzieś tam w telewizji bo ja tak naprawdę prawie ludzi nie spotykam. Jak nie wyjdę gdzieś sama, nie pojadę  to siędzę tu sama jak pies- przyznaje Ania. (...) Mi po prostu brakuje moich koleżanek, nie szukam nikogo na siłę. Tych, które są za daleko, które pracują i nie mamy czasu się...

Ania Bardowska z Rolnik szuka żony
Instagram
Newsy
Tak Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" spędza czas z synem, Jaś to już duży chłopiec!
Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" opublikowała urocze zdjęcie z dziećmi. Zobaczcie, jak się bawią na świeżym powietrzu!

Ania Bardowska z " Rolnik szuka żony " ostatnio zdradziła na Instastories, że stara się stosować do wszystkich zaleceń w sprawie koronawirusa i dzięki temu, że mieszka na wsi może bez obaw spędzać czas z dziećmi we własnym ogrodzie. Postanowiła jednak wykorzystać słoneczną pogodę i pokazała, jak bawi się z synem. Jaś to już duży chłopiec! Ania Bardowska korzysta ze słonecznej pogody Ania Bardowska jako jedna z najpopularniejszych uczestniczek programu "Rolnik szuka żony" ma już duże grono obserwatorek w mediach społecznościowych. Żona rolnika porusza w sieci bieżące tematy i pokazuje też swoje metody na wychowanie dzieci, a jako nauczycielka przedszkolna doskonale wie, jak zorganizować dzieciom czas wolny. Teraz pokazała, że kiedy jej córka Liwia śpi, ona w tym czasie poświęca całą uwagę synkowi:  Żeby nie było, że tylko w kuchni siedzę, dzisiaj dla odmiany pieczemy muffiny w przydomowej piaskownicy😉. Janek uwielbia chwile, kiedy ma mamę tylko dla siebie, a Liwia na dworze potrafi spać długo😍. - napisała Anna Bardowska pod zdjęciem. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy od obserwatorek, które popierają metody wychowawcze Ani Bardowskiej: - Myślałam, że tylko ja bawię się ze starszą córką, kiedy młodsza śpi, zamiast odpoczywać 😂 ale fajnie wiedzieć, że nie jestem sama 😊 - My też doceniamy dziś swój ogród bardziej niż kiedykolwiek - Oj tak, u nas dokładnie ten sam układ - Wspólnie spędzony czas jest najfajniejszy🙌 Tylko spójrzcie na to urocze zdjęcie!         Wyświetl ten post na Instagramie.                  ...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner