Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Newsy

Roman Giertych ściga włamywaczy: "Weszli do pokoju mojej córki"

„Nie daruję”

Roman Giertych (prawnik, który między innymi walczył o odszkodowanie dla rodziny Anny Przybylskiej) jest na czołówkach wszystkich portali. Były wicepremier zastał włamywaczy w swoim domu. Prawnik spłoszył złodziei, ale i wcześniej zdążyli go okraść. Jednak nie to jest dla Giertycha najstraszniejsze w tej historii. Najbardziej boli go fakt, że sprawcy weszli do pokoju jego dwuletniej córki Alicji. Roman Giertych podejrzewa nawet, że włamywacze chcieli porwać jego dzieci.

Roman Giertych okradziony

Pierwszy raz w życiu miałem napad na dom. Spłoszyłem sprawców. Spłoszyłem ich w chwili, kiedy wchodzili do pokoju mojej małej córeczki, dwuletniej Alicji - powiedział w Tok FM Roman Giertych.
 

Prawnik nie będzie tylko czekał na działanie policji. Postanowił sam zabrać się za szukanie przestępców.

Roman Giertych ściga sprawców napadu na jego dom

Kandydat do Senatu zapowiedział, że wyznacza nagrodę - 10 tys. zł za pomoc w ustaleniu sprawców. Jak chce to zrobić? Roman Giertych ma zainstalowany monitoring w domu i jest zdecydowany opublikować twarze złodziei, żeby odnaleźć tych, którzy napadli na jego dom.

Mam nadzieję, że dzisiaj uda się na tyle to obrobić, że będę mógł to opublikować - kontynuował prawnik. (...) To jest moje zdjęcie i nie będę przestrzegał dóbr osobistych sprawcy napadu rabunkowego bądź próby porwania.


Mecenas podkreśla, że nie daruje włamywaczom i jest zdeterminowany, by ustalić ich tożsamość.
 

Myślę, że wszystkie groźby, którymi mnie raczono przez te wszystkie lata, teraz dokładnie zanalizuję  - dodaje.
 

Roman Giertych ma z żoną Barbarą Giertych czworo dzieci. Marysię, Karolinę, Leona i najmłodszą - Alicję Antoninę. Myślicie, że to zwykły rabunek, czy może ktoś chciał porwać dziecko Romana Giertycha?

Roman Giertych z rodziną

Roman Giertych w płaszczu z żoną Barbarą w letniej kwiecistej sukience z dziećmi na ulicy


Roman Giertych z synem Leonem wracają z przedszkola

Roman Giertych w czapce z synem w czerownej kurtce na ulicy


Roman Giertych z córkami
Roman Giertych w garniturze z córkami w czerownych ubrankach

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Roaman Giertych w płaszczu, Barbara Giertych w letniej sukience z córkami młodszą w niebieskiej sukience i starszą w czerownej sukience
East News/Paparazzi
Newsy
Roman Giertych ściga włamywaczy! "Weszli do pokoju mojej córki. Nie daruję"

Roman Giertych (prawnik, który między innymi walczył o odszkodowanie dla rodziny Anny Przybylskiej) jest na czołówkach wszystkich portali. Były wicepremier zastał włamywaczy w swoim domu. Prawnik spłoszył złodziei, ale i wcześniej zdążyli go okraść. Jednak nie to jest dla Giertycha najstraszniejsze w tej historii. Najbardziej boli go fakt, że sprawcy weszli do pokoju jego dwuletniej córki Alicji . Roman Giertych podejrzewa nawet, że włamywacze chcieli porwać jego dzieci. Roman Giertych okradziony Pierwszy raz w życiu miałem napad na dom. Spłoszyłem sprawców. Spłoszyłem ich w chwili, kiedy wchodzili do pokoju mojej małej córeczki, dwuletniej Alicji - powiedział w Tok FM Roman Giertych. Prawnik nie będzie tylko czekał na działanie policji. Postanowił sam zabrać się za szukanie przestępców. Roman Giertych ściga sprawców napadu na jego dom Kandydat do Senatu zapowiedział, że wyznacza nagrodę - 10 tys. zł za pomoc w ustaleniu sprawców. Jak chce to zrobić? Roman Giertych ma zainstalowany monitoring w domu i jest zdecydowany opublikować twarze złodziei, żeby odnaleźć tych, którzy napadli na jego dom. Mam nadzieję, że dzisiaj uda się na tyle to obrobić, że będę mógł to opublikować - kontynuował prawnik. (...) To jest moje zdjęcie i nie będę przestrzegał dóbr osobistych sprawcy napadu rabunkowego bądź próby porwania. Mecenas podkreśla, że nie daruje włamywaczom i jest zdeterminowany, by ustalić ich tożsamość. Myślę, że wszystkie groźby, którymi mnie raczono przez te wszystkie lata, teraz dokładnie zanalizuję  - dodaje. Roman Giertych ma z żoną Barbarą Giertych czworo dzieci. Marysię, Karolinę, Leona i najmłodszą - Alicję Antoninę. Myślicie, że to zwykły rabunek, czy może ktoś chciał porwać dziecko Romana Giertycha?   Roman Giertych z rodziną na pikniku: Roman...

Roman Giertych zatrzymany
EastNews
Newsy
Roman Giertych zatrzymany przez CBA! Córka adwokata: "Trwa przeszukanie naszego domu" 
PILNE! Roman Giertych zatrzymany przez CBA! Komentują córka i żona: "W takim kraju żyjemy, zaczęło się"

Roman Giertych został zatrzymany przez CBA. O całej sprawie poinformowała córka adwokata, z kolei żona byłego polityka dodała, że do zatrzymania doszło w sądzie. W mieszkaniu Romana Giertycha trwa przeszukanie: W dniu dzisiejszym CBA zatrzymało Romana Giertycha, mojego tatę. Trwa przeszukanie naszego domu. Będę podawać dalsze informacje. Z wyrazami szacunku, Maria Giertych - napisała na Twitterze córka adwokata Maria Giertych. Razem z popularnym adwokatem zatrzymano również Ryszarda K., biznesmena. CBA poinformowało, że do zatrzymania doszło w związku ze śledztwem dotyczącym działań na szkodę spółki giełdowej.   Materiał zgromadzony przez CBA wskazuje, że zatrzymani brali udział w zorganizowanym procederze polegającym na wyprowadzaniu pieniędzy ze spółki, przywłaszczeniu i praniu pieniędzy. Szkoda w mieniu przekracza 90 mln złotych.  Zatrzymani trafią do prokuratury, gdzie usłyszą zarzuty działania na szkodę spółki, przywłaszczenia mienia i prania pieniędzy. Sprawa jest rozwojowa i planowane są kolejne zatrzymania. - informuje CBA. Dla portalu naTemat.pl sprawę aresztowania jednego z najpopularniejszych prawników w Polsce skomentowała jego żona, Barbara Giertych: Nie wiemy, gdzie został przewieziony mąż, prawdopodobnie do prokuratury w Poznaniu, ale nie mam pewności. Nie spodziewaliśmy się tego Córka adwokata na życzenie swojego taty poinformowała, aby używać pełnych danych Romana Giertycha i dodała: Tata prosi o podawanie pełnych danych i przekazanie, że jest to sprawa polityczna, która ma na celu przykrycie katastrofalnej sytuacji epidemicznej spowodowanej przez nieudolność rządu PiS. W dniu dzisiejszym CBA zatrzymało Romana Giertycha, mojego tatę. Trwa przeszukanie naszego domu. Będę podawać dalsze informacje. Z wyrazami...

Roman Giertych komentuje zatrzymanie
Newsy
Roman Giertych trafił do szpitala!  Szokujący wpis córki adwokata: "Zemdlał w obecności funkcjonariusza CBA"
Córka Romana Giertycha opublikowała wstrząsający wpis, w którym zdradziła, że jej tata zemdlał podczas przeszukiwania ich domu przez CBA. Co się dzieje z adwokatem?

Córka Romana Giertycha opublikowała wstrząsający wpis, w którym zdradziła, że jej tata zemdlał podczas przeszukiwania ich domu przez CBA. Co się dzieje z adwokatem? Maria Giertych zaledwie kilka godzin temu jako pierwsza poinformowała, że jej tata został zatrzymany przez funkcjonariuszy CBA. Jak informowały później media, do zatrzymania doszło w sądzie, tuż po wyjściu Romana Giertycha z sali rozpraw. Oprócz Romana Giertycha zatrzymano też 11 innych osób, w tym biznesmena Ryszarda K. Jak informuje CBA zatrzymani usłyszą zarzuty przywłaszczenia środków spółki i prania brudnych pieniędzy. Roman Giertych trafił do szpitala Po tym, jak CBA zatrzymało Romana Giertycha rozpoczęło się przeszukanie w jego domu. Adwokat uczestniczył w przeszukaniu, jednak - jak informuje jego córka- w trakcie czynności zemdlał i trafił do szpitala. Maria Giertych opublikowała przerażającą informację na Twitterze.  Tata trafił do szpitala po tym jak zemdlał w obecności funkcjonariusza CBA w łazience. Wcześniej czuł się dobrze i mówił, że po jego odpowiedzi „nie” na pytanie funkcjonariuszy o to czy ma myśli samobójcze wybuchli oni śmiechem. Nie chcę myśleć co się stało. Dziękuje za wsparcie- napisała Maria Giertych.  Żona Romana Giertycha w  "Kropce nad i" w TVN24 zdradziła, w jakim stanie jest jej mąż.  Mój mąż się czuje źle, jest w stanie sytuacji zagrażającej życiu. Stracił przytomność i przez dłuższą chwilę tej przyjemności nie odzyskał- powiedziała Barbara Giertych. Przypominamy, że kilka godzin wcześniej Roman Giertych opublikował w sieci wpis, w którym przypomniał, że został zatrzymany dzień przed ważną sprawą Leszka Czarneckiego, którego jest jedynym obrońcą.  Zostałem dziś zatrzymany pod...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner