Krzysztof Gojdź, Joanna Krupa, Renata Kaczoruk, Anja Rubik
ONS

Oto ranking najpiękniejszych polskich modelek według doktora Gojdzia! Przy okazji... wbił szpilę Wojewódzkiemu

Krzysztof Gojdź, Joanna Krupa, Renata Kaczoruk, Anja Rubik
ONS

Krzysztof Gojdź zamieścił na swoim facebookowym profilu ranking najpiękniejszych polskich modelek. Kto, - według znanego chirurga plastycznego gwiazd - jest absolutnym numerem jeden? Okazuje się, że zaszczytne pierwsze miejsce przypadło... Joannie Krupie! To właśnie uroda Joasi spotkała się z największych zachwytem ze strony Krzysztofa Gojdzia. Dlaczego?

Joanna Krupa - uwielbiam Aśkę za styl życia i bycia normalną, fajną dziewczyną bez zadęcia towarzyszącego niektórym polskim celebrytkom. Kiedy Aśka wpada do mnie, zawsze tryska energią. Wyznaje tę samą zasadę co ja: "Wali mnie to, co inni o mnie mówią! Żyję tak, jak chcę, bo to moje życie". I wręcz kipi tym życiem!! To jest też mój styl życia, który kocham i którym żyję. Brawo Asia! Mój piesio ślepotek Cosmo dziękuje za serce i wsparcie, które dajesz jego kolegom.

A kto pojawił się na kolejnych miejscach rankingu TOP 5 według Gojdzia? Drugie miejsce zajęła dziewczyna Kuby Wojwódzkiego, Renata Kaczoruk. Nie obyło się bez drobnej złośliwości skierowanej w stronę dziennikarza...

Renata Kaczoruk - wygląda świeżo i młodzieńczo. Piękne duże oczy i harmonia rysów twarzy. Chyba coś je, bo kolega Wojewódzki raczej ją podkarmia, że nawet kości nie wystają spod skóry. Trafiło się Kubusiowi. Kuba, razem jesteśmy koneserami fajnych "lasek" i wybieramy coraz młodsze z większą rozpiętością wiekową. Na razie w wieku naszych "ewentualnych córek". Czy już niedługo czas na "wnuczki":) ?

Jako trzecia w rankingu pojawiła się polska top modelka, doskonale znana na całym świecie Anja Rubik. Za co Gojdź ceni polską piękność światowej sławy?

Anja Rubik - do końca nie rozumiem tej charakterystycznej urody i pociągłej twarzy, ale w modelingu liczy się też figura i ruch na wybiegu. A tutaj Anja jest wzorem do naśladowania w swoim fachu. Więc w totalu tak, Anja jest zjawiskowa.

Dwie pozostałe pozycje zajęły kolejno: Małgorzata Bela i Małgorzata Frąckowiak. Zgadzacie się z wyborem doktora?

 

Zobacz też: TYLKO U NAS: Krzysztof Gojdź otrzymał ofertę udziału w Tańcu z Gwiazdami! Wiemy, jaką podjął decyzję.

 

Krzysztof Gojdź zaprezentował ranking najpiękniejszych polskich modelek.

Krzysztof Gojdź
Facebook

Krzysztof Gojdź w garniturze

Zdaniem lekarza, numerem jeden wśród polskich piękności jest Joanna Krupa! Zgadzacie się z jego wyborem?

Joanna Krupa w seksownej stylizacji na imprezie Martini
East News

Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00