W półfinałowym odcinku „Tańca z gwiazdami” widzowie obejrzeli rywalizację Roksany Węgiel, Julii Kuczyńskiej, Anity Sokołowskiej oraz Macieja Musiała. Ostatni z wymienionych uczestników ostatecznie pożegnał się z tanecznym show. Spora część fanów jest rozczarowana odpadnięciem cieszącego się dużą sympatią aktora. Artysta podziękował swojej partnerce i na koniec zwrócił się do produkcji.

Reklama

Maciej Musiał wspomniał o produkcji „Tańca z gwiazdami” po odpadnięciu

Choć jurorzy podkreślali, że w półfinale tanecznego show wszystkie pary zaprezentowały bardzo wysoki poziom, nie wszyscy mogli przejść dalej. Zaraz po ogłoszeniu werdyktu odpadnięcie Macieja Musiała z „Tańca z gwiazdami” wywołało burzę. W walce o Kryształową kulę zostały Roksana Węgiel, Anita Sokołowska oraz Julia Kuczyńska.

Maciej Musiał
Maciej Musiał ADAM JANKOWSKI/REPORTER

W pierwszej rundzie Maciej Musiał i Daria Syta zatańczyli salsę do przeboju „Bajlando”. Później para zaprezentowała przed jurorami quickstepa. Ostatecznie aktor odpadł tuż przed finałem. Musiał podziękował za wsparcie swojej tanecznej partnerce. Następnie zwrócił się do produkcji.

Bardzo ci dziękuję, Daria, za wszystko, czego mnie nauczyłaś. Jesteś wspaniała. Dziękujemy widzom, że wybierali ten program
– zaczął.
Dziękuję produkcji, choć nie zawsze się zgadzaliśmy. Dziękuję sobie, że udało mi się zachować w tym programie siebie i że zostawiłem tu dużo emocji i fajnie jest tak żyć, że dużo się z siebie daje
– dodał.
Maciej Musiał
Maciej Musiał ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Myślicie, że artysta ma żal do produkcji? Już wcześniej aktor wyraził swoje niezadowolenie z przebiegu wydarzeń w programie. Warto przypomnieć, że Musiał ostro skomentował werdykt w „Tańcu z gwiazdami”, po którym odpadł Aleksander Mackiewicz.

Maciej Musiał
Maciej Musiał ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Maciej Musiał zaprosił mamę do „Tańca z gwiazdami”

Nie mamy jednak wątpliwości co do tego, że aktor będzie miło wspominał swój udział w tanecznym show, zwłaszcza że Maciej Musiał wystąpił z mamą w „Tańcu z gwiazdami”. Rodzinny duet wywołał duże poruszenie na widowni, a także rozczulił jurorów programu.

Zobacz także
Maciej Musiał z mamą
Maciej Musiał z mamą VIPHOTO/East News

Przy okazji Anna Markiewicz-Musiał przekazała na antenie radosną nowinę. Okazało się, że już niedługo znów będzie chciała zatańczyć ze swoim synem. Tym razem jednak nie w studiu Polsatu, ale na własnym weselu, które ma się odbyć jeszcze w tym roku.

Reklama

Zobacz także: Polsat zakazał zadawania pytań o Kaźmierską. Dziennikarzy poinformowano o konsekwencjach

Maciej Musiał
Maciej Musiał ADAM JANKOWSKI/REPORTER
Reklama
Reklama
Reklama