Bogdan Sawicki nie żyje
East News

Rodzina Bogdana Sawickiego podała informację o pogrzebie!

Bogdan Sawicki nie żyje
East News

 

Bogdan Sawicki zmarł 16 października po walce z chorobą nowotworową. Dziennikarz pracował w TVP i Polskim Radiu, wszyscy zdążyli go zapamiętać jako gospodarza programu "Agrobiznes". Rodzina Bogdana Sawickiego, na prywatnym profilu dziennikarza podała informację o dwóch ceremoniach pogrzebowych. Zobacz, kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb Bogdana Sawickiego!

 

Uroczystości pożegnalne Naszego Najdroższego Syna, Brata i Przyjaciela Bogdana Sawickiego odbędą się: 20.10.2018 o godz. 9:00 w Bazylice Katedralnej św. Michała Archanioła i św. Floriana Męczennika w Warszawie przy ul. Floriańskiej 3o raz 20.10.2018 o godz. 16:00 w Kościele Rzymskokatolickim pw Wszystkich Świętych w Białymstoku przy ul. Antoniuk Fabryczny 45 - cytuję rodzinę gala.pl.

 

Rodzina zdecydowała o dwóch ceremoniach pogrzebowych. Jedna odbędzie się w Warszawie, a druga w rodzinnym Białymstoku. Urna z prochami Bogdana Sawickiego będzie złożona na cmentarzu św. Rocha w Białymstoku. 

Zobacz: Bogdan Sawicki walczył do samego końca. Zobaczcie ostatni wpis dziennikarza przed śmiercią

 

Choroba Bogdana Sawickiego

 

Dziennikarz od miesięcy zmagał się z chorobą nowotworową, jednak przegrał tę walkę, mając zaledwie 51 lat. O jego śmierci poinformował Roman Czejarek, pisząc:

 

 Dziś odszedł od nas Bogdan Sawicki. Jedna z najporządniejszych osób, jakie spotkałem w życiu. Świat nie jest sprawiedliwy! Dlaczego tak się dzieje?? Oczy mam pełne łez... 

 

Zobacz także: "Czekała kawa, obiecałeś!" Przyjaciele żegnają Bogdana Sawickiego

 

Jeszcze 2 października dziennikarz cieszył się złotą polską jesienią. To wtedy opublikował swój ostatni post. 

 

Jarosław Kret wspomina Bogdana Sawickiego

Bogdan Sawicki nie żyje

Więcej na temat dziennikarz
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48