East News

Nie żyje Bogdan Sawicki z TVP. Dziennikarz miał tylko 51 lat! Przyjaciel pożegnał go wzruszającym wpisem

East News

 

Zmarł Bogdan Sawicki, dziennikarz związany między innymi z TVP1 oraz z radiową Jedynką. Od dłuższego czasu zmagał się z chorobą nowotworową. Bogdan Sawicki zmarł w wieku 51 lat. Informację o jego śmierci podał jego przyjaciel z telewizyjnych i radiowych korytarzy, Roman Czejarek.

 

- Dziś odszedł od nas Bogdan Sawicki / Bogdan Sawicki. Jedna z najporządniejszych osób, jakie spotkałem w życiu. Świat nie jest sprawiedliwy! Dlaczego tak się dzieje?? Oczy mam pełne łez... - napisał Roman Czejarek na swoim Facebooku. 

 

 

Bogdan Sawicki: początki kariery

 

Bogdan Sawicki pochodził z Białegostoku. Ukończył Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Od lat był związany z radiową Jedynką, gdzie prowadził "Cztery pory roku" i "Lato z Radiem". W latach 2011-2015 współprowadził również koncerty plenerowe "Lata z Radiem". Bogdan Sawicki kochał także telewizję. Dziennikarz był między innymi gospodarzem Telewizyjnego Kuriera Warszawskiego, wydawcą programów informacyjnych, reporterem i autorem programu w TVP3 "Odkryj Nowy Świat". Widzowie mogą go także kojarzyć z programu "Agrobiznes", który prowadził w TVP1 od 2001 roku. 

 

Rodzinie Bogdana Sawickiego oraz jego przyjaciołom składamy szczere kondolencje.

 

POLECAMY: Nie żyje znana dziennikarka! Jej pożegnanie z fanami było poruszające. "Zostało mi KILKA DNI"

 

Bogdan Sawicki był zapalonym radiowcem

East News

 

Takiego go zapamiętamy

East News

Więcej na temat dziennikarz
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01