Reklama

Zmarł Bogdan Sawicki, dziennikarz związany między innymi z TVP1 oraz z radiową Jedynką. Od dłuższego czasu zmagał się z chorobą nowotworową. Bogdan Sawicki zmarł w wieku 51 lat. Informację o jego śmierci podał jego przyjaciel z telewizyjnych i radiowych korytarzy, Roman Czejarek.

- Dziś odszedł od nas Bogdan Sawicki / Bogdan Sawicki. Jedna z najporządniejszych osób, jakie spotkałem w życiu. Świat nie jest sprawiedliwy! Dlaczego tak się dzieje?? Oczy mam pełne łez... - napisał Roman Czejarek na swoim Facebooku.

Zobacz także

Bogdan Sawicki: początki kariery

Bogdan Sawicki pochodził z Białegostoku. Ukończył Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Od lat był związany z radiową Jedynką, gdzie prowadził "Cztery pory roku" i "Lato z Radiem". W latach 2011-2015 współprowadził również koncerty plenerowe "Lata z Radiem". Bogdan Sawicki kochał także telewizję. Dziennikarz był między innymi gospodarzem Telewizyjnego Kuriera Warszawskiego, wydawcą programów informacyjnych, reporterem i autorem programu w TVP3 "Odkryj Nowy Świat". Widzowie mogą go także kojarzyć z programu "Agrobiznes", który prowadził w TVP1 od 2001 roku.

Rodzinie Bogdana Sawickiego oraz jego przyjaciołom składamy szczere kondolencje.

POLECAMY: Nie żyje znana dziennikarka! Jej pożegnanie z fanami było poruszające. "Zostało mi KILKA DNI"

Bogdan Sawicki był zapalonym radiowcem

East News

Reklama

Takiego go zapamiętamy

East News
Reklama
Reklama
Reklama