Party Stories
East News
Newsy

Nie żyje Bogdan Sawicki z TVP. Dziennikarz miał tylko 51 lat! Przyjaciel pożegnał go wzruszającym wpisem

Bardzo smutne wieści...

 

Zmarł Bogdan Sawicki, dziennikarz związany między innymi z TVP1 oraz z radiową Jedynką. Od dłuższego czasu zmagał się z chorobą nowotworową. Bogdan Sawicki zmarł w wieku 51 lat. Informację o jego śmierci podał jego przyjaciel z telewizyjnych i radiowych korytarzy, Roman Czejarek.

 

- Dziś odszedł od nas Bogdan Sawicki / Bogdan Sawicki. Jedna z najporządniejszych osób, jakie spotkałem w życiu. Świat nie jest sprawiedliwy! Dlaczego tak się dzieje?? Oczy mam pełne łez... - napisał Roman Czejarek na swoim Facebooku. 

 

 

Gwiazda "Trinny i Susannah ubierają Polskę" przesadziła z botoksem. Szokująca metamorfoza!

Bogdan Sawicki: początki kariery

 

Bogdan Sawicki pochodził z Białegostoku. Ukończył Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Od lat był związany z radiową Jedynką, gdzie prowadził "Cztery pory roku" i "Lato z Radiem". W latach 2011-2015 współprowadził również koncerty plenerowe "Lata z Radiem". Bogdan Sawicki kochał także telewizję. Dziennikarz był między innymi gospodarzem Telewizyjnego Kuriera Warszawskiego, wydawcą programów informacyjnych, reporterem i autorem programu w TVP3 "Odkryj Nowy Świat". Widzowie mogą go także kojarzyć z programu "Agrobiznes", który prowadził w TVP1 od 2001 roku. 

 

Rodzinie Bogdana Sawickiego oraz jego przyjaciołom składamy szczere kondolencje.

 

POLECAMY: Nie żyje znana dziennikarka! Jej pożegnanie z fanami było poruszające. "Zostało mi KILKA DNI"

 

Bogdan Sawicki był zapalonym radiowcem

East News

 

Takiego go zapamiętamy

East News

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Zdjęcia TVP
Newsy
Jak zmieniły się gwiazdy TVP? Zobacz, kto zaliczył największą metamorfozę! ZDJĘCIA
Bogdan Sawicki nie żyje
East News
Newsy
Bogdan Sawicki walczył do samego końca. Zobaczcie ostatni wpis dziennikarza przed śmiercią
Wzruszające!

Wczoraj dotarły do nas bardzo smutne wiadomości o śmierci Bogdana Sawickiego . Dziennikarz związany m.in. z TVP1 oraz Radiową Jedynką przegrał walkę z nowotworem. Bogdan Sawicki miał zaledwie 51 lat. O śmierci dziennikarza poinformował jego przyjaciel, Roman Czejarek. Dziś odszedł od nas Bogdan Sawicki. Jedna z najporządniejszych osób, jakie spotkałem w życiu. Świat nie jest sprawiedliwy! Dlaczego tak się dzieje?? Oczy mam pełne łez... - napisał na Facebooku.  Bogdan Sawicki od kilku miesięcy walczył z ciężką chorobą. Zobaczcie, co jakiś czas temu pisał do swoich fanów.   Zobacz także:  "Czekała kawa, obiecałeś!" Przyjaciele żegnają Bogdana Sawickiego   Bogdan Sawicki prosił fanów o wsparcie i modlitwę Dziennikarz od kilku miesięcy walczył z chorobą. Pod koniec czerwca  publicznie przyznał, że zmaga się z nowotworem. Bogdan Sawicki opublikował wówczas swoje zdjęcie ze szpitala i prosił internautów o modlitwę. Po długiej nieobecność wrocilem do szpitala ( z czego się ciesze bo to dla mnie jedyna szansa) i tu na FB . Moja zawodowa i towarzyska nieobecność to skutek poważnej choroby z która teraz walcze. To nowotwór którego musze pokonać. Nie będę się rozpisywał ale chce podziękować WSZYSTKIM którzy okazali troskę i bardzo mi pomagają. Od najbliższych sercu przez rodzine przyjaciol i znajomych oraz słuchaczy Radiowej Jedynki i widzów Agrobiznesu. Jeszcze raz dziękuje i prosze : bądźcie myślami i modlitwa nadal ze mna. Bardzo teraz tego potrzebuje.  Bogdan- czytamy w poście z 29 czerwca.  2 października Bogdan Sawicki opublikował w sieci swoje ostatnie zdjęcie.  Kocham to moje jesienne słońce:) bardzo....zawsze było i jest nadzieja ciepłem życiem... i niech tak zostanie jeszcze.... - pisał na Instagramie.        ...

Bogdan Sawicki nie żyje
East News
Newsy
Rodzina Bogdana Sawickiego podała informację o pogrzebie!
Odbędą się dwie ceremonie

  Bogdan Sawicki zmarł 16 października po walce z chorobą nowotworową. Dziennikarz pracował w TVP i Polskim Radiu, wszyscy zdążyli go zapamiętać jako gospodarza programu "Agrobiznes". Rodzina Bogdana Sawickiego, na prywatnym profilu dziennikarza podała informację o dwóch ceremoniach pogrzebowych. Zobacz, kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb Bogdana Sawickiego!   Uroczystości pożegnalne Naszego Najdroższego Syna, Brata i Przyjaciela Bogdana Sawickiego odbędą się: 20.10.2018 o godz. 9:00 w Bazylice Katedralnej św. Michała Archanioła i św. Floriana Męczennika w Warszawie przy ul. Floriańskiej 3o raz 20.10.2018 o godz. 16:00 w Kościele Rzymskokatolickim pw Wszystkich Świętych w Białymstoku przy ul. Antoniuk Fabryczny 45 - cytuję rodzinę gala.pl.   Rodzina zdecydowała o dwóch ceremoniach pogrzebowych. Jedna odbędzie się w Warszawie, a druga w rodzinnym Białymstoku. Urna z prochami Bogdana Sawickiego będzie złożona na cmentarzu św. Rocha w Białymstoku.  Zobacz:  Bogdan Sawicki walczył do samego końca. Zobaczcie ostatni wpis dziennikarza przed śmiercią   Choroba Bogdana Sawickiego   Dziennikarz od miesięcy zmagał się z chorobą nowotworową, jednak przegrał tę walkę, mając zaledwie 51 lat. O jego śmierci poinformował Roman Czejarek, pisząc:    Dziś odszedł od nas Bogdan Sawicki. Jedna z najporządniejszych osób, jakie spotkałem w życiu. Świat nie jest sprawiedliwy! Dlaczego tak się dzieje?? Oczy mam pełne łez...    Zobacz także:  "Czekała kawa, obiecałeś!" Przyjaciele żegnają Bogdana Sawickiego   Jeszcze 2 października dziennikarz cieszył się złotą polską jesienią. To wtedy opublikował swój ostatni post.          Wyświetl ten post na Instagramie.          ...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner