Bogdan Sawicki nie żyje Beata Tadla żegna Bogdana Sawickiego Roman Czejarek żegna Bogdana Sawickiego Jarosław Kret wspomina Bogdana Sawickiego Bogdan Sawicki nie żyje
Bogdan Sawicki nie żyje
1/5
Bogdan Sawicki nie żyje

 

Nie żyje Bogdan Sawicki, dziennikarz TVP i Polskiego Radia. Najbardziej znany był z programu "Agrobiznes", który prowadził od grudnia 2001 roku. W latach 2011–2015 współprowadził koncerty plenerowe "Lata z Radiem". Miał 51 lat:

Dziś o 14:40 czas się zatrzymał... Odszedł od nas Bogdan - cudowny człowiek, wspaniały przyjaciel. Dziennikarz, prezenter radiowy i telewizyjny.  Od kilku miesięcy zmagał się z ciężką chorobą. Walczył dzielnie do końca. Chciał żyć!  Los jednak napisał inny scenariusz. Nigdy z tym wyrokiem się nie pogodzimy. Boguś, pozostaniesz w naszych sercach na zawsze. Będziemy pamiętać Twój cudowny głos, poczucie humoru i urzekający charakter.  Do zobaczenia Przyjacielu, kiedyś się spotkamy. 

Bogdana żegnają przyjaciele - m.in. Beata Tadla czy Jarosław Kret.  W sieci pojawiło się mnóstwo wzruszających wpisów!


Zobacz także: Nie żyje znana dziennikarka! Jej pożegnanie z fanami było poruszające! "Zostało mi KILKA DNI"

2/5
Beata Tadla żegna Bogdana Sawickiego

 

Beata Tadla jest wstrząśnięta:

Chłopaku! Miałeś wyzdrowieć! Czekała kawa, obiecałeś! Odszedł dobry, ciepły człowiek... Bardzo, bardzo smutno 🖤 Bogdan Sawicki nie żyje... Bogdan!!! Cholerne raczysko! Nie wierzę!

3/5
Roman Czejarek żegna Bogdana Sawickiego

 

Z Bogdanem Sawickim blisko współpracował Roman Czejarek:

Dziś odszedł od nas Bogdan Sawicki. Jedna z najporządniejszych osób jakie spotkałem w życiu. Świat nie jest sprawiedliwy! Dlaczego tak się dzieje?? Oczy mam pełne łez...

4/5
Jarosław Kret wspomina Bogdana Sawickiego

 

Jarek Kret również pożegnał przyjaciela:

Bogdan, nie wierzę, drogi kumplu!!!! Żegnaj

 

Zobacz: Śmierć bliskiej osoby: jak sobie radzić?

5/5
Bogdan Sawicki nie żyje

 

Bogdan Sawicki przez ostatnie miesiące zmagał się z rakiem. 

Moja zawodowa i towarzyska nieobecność to skutek poważnej choroby, z która teraz walczę. To nowotwór, którego muszę pokonać. Nie będę się rozpisywał, ale chce podziękować WSZYSTKIM, którzy okazali troskę i bardzo mi pomagają. Od najbliższych sercu przez rodzinę przyjaciół i znajomych oraz słuchaczy Radiowej Jedynki i widzów Agrobiznesu. Jeszcze raz dziękuje i proszę: bądźcie myślami i modlitwa nadal ze mną. Bardzo teraz tego potrzebuj - pisał jakiś czas temu. 

Rodzinie i bliskim składamy szczere kondolencje. 

 

Zobacz: Śmierć bliskiej osoby: jak sobie radzić? 

Więcej na temat Jarosław Kret Beata Tadla