Wczoraj dotarły do nas bardzo smutne wiadomości o śmierci Bogdana Sawickiego. Dziennikarz związany m.in. z TVP1 oraz Radiową Jedynką przegrał walkę z nowotworem. Bogdan Sawicki miał zaledwie 51 lat. O śmierci dziennikarza poinformował jego przyjaciel, Roman Czejarek.

Reklama

Dziś odszedł od nas Bogdan Sawicki. Jedna z najporządniejszych osób, jakie spotkałem w życiu. Świat nie jest sprawiedliwy! Dlaczego tak się dzieje?? Oczy mam pełne łez... - napisał na Facebooku.

Bogdan Sawicki od kilku miesięcy walczył z ciężką chorobą. Zobaczcie, co jakiś czas temu pisał do swoich fanów.

Zobacz także: "Czekała kawa, obiecałeś!" Przyjaciele żegnają Bogdana Sawickiego

Zobacz także

Bogdan Sawicki prosił fanów o wsparcie i modlitwę

Dziennikarz od kilku miesięcy walczył z chorobą. Pod koniec czerwca publicznie przyznał, że zmaga się z nowotworem. Bogdan Sawicki opublikował wówczas swoje zdjęcie ze szpitala i prosił internautów o modlitwę.

Po długiej nieobecność wrocilem do szpitala ( z czego się ciesze bo to dla mnie jedyna szansa) i tu na FB . Moja zawodowa i towarzyska nieobecność to skutek poważnej choroby z która teraz walcze. To nowotwór którego musze pokonać. Nie będę się rozpisywał ale chce podziękować WSZYSTKIM którzy okazali troskę i bardzo mi pomagają. Od najbliższych sercu przez rodzine przyjaciol i znajomych oraz słuchaczy Radiowej Jedynki i widzów Agrobiznesu. Jeszcze raz dziękuje i prosze : bądźcie myślami i modlitwa nadal ze mna. Bardzo teraz tego potrzebuje.
Bogdan- czytamy w poście z 29 czerwca.

2 października Bogdan Sawicki opublikował w sieci swoje ostatnie zdjęcie.

Kocham to moje jesienne słońce:) bardzo....zawsze było i jest nadzieja ciepłem życiem... i niech tak zostanie jeszcze....- pisał na Instagramie.

Dziennikarz zmarł 16 października. Bliskim Bogdana Sawickiego jeszcze raz składamy kondolencje.

Zobaczcie wpis dziennikarza sprzed kilku miesięcy i wzruszające nagranie, które po śmierci Bogdana Sawickiego udostępnił fanpage Jedynki - Programu 1 Polskiego Radia...

Zobacz także: Budził nas słowami: „Wstawaj szkoda dnia”. Nie żyje Bogdan Sawicki

Bogdan Sawicki kilka miesięcy temu poinformował o swojej chorobie.

Po śmierci dziennikarza w sieci pojawiło się poruszające nagranie...

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama