Bogdan Sawicki nie żyje
East News

Bogdan Sawicki walczył do samego końca. Zobaczcie ostatni wpis dziennikarza przed śmiercią

Bogdan Sawicki nie żyje
East News

Wczoraj dotarły do nas bardzo smutne wiadomości o śmierci Bogdana Sawickiego. Dziennikarz związany m.in. z TVP1 oraz Radiową Jedynką przegrał walkę z nowotworem. Bogdan Sawicki miał zaledwie 51 lat. O śmierci dziennikarza poinformował jego przyjaciel, Roman Czejarek.

Dziś odszedł od nas Bogdan Sawicki. Jedna z najporządniejszych osób, jakie spotkałem w życiu. Świat nie jest sprawiedliwy! Dlaczego tak się dzieje?? Oczy mam pełne łez... - napisał na Facebooku. 

Bogdan Sawicki od kilku miesięcy walczył z ciężką chorobą. Zobaczcie, co jakiś czas temu pisał do swoich fanów.

 

Zobacz także: "Czekała kawa, obiecałeś!" Przyjaciele żegnają Bogdana Sawickiego

 

Bogdan Sawicki prosił fanów o wsparcie i modlitwę

Dziennikarz od kilku miesięcy walczył z chorobą. Pod koniec czerwca  publicznie przyznał, że zmaga się z nowotworem. Bogdan Sawicki opublikował wówczas swoje zdjęcie ze szpitala i prosił internautów o modlitwę.

Po długiej nieobecność wrocilem do szpitala ( z czego się ciesze bo to dla mnie jedyna szansa) i tu na FB . Moja zawodowa i towarzyska nieobecność to skutek poważnej choroby z która teraz walcze. To nowotwór którego musze pokonać. Nie będę się rozpisywał ale chce podziękować WSZYSTKIM którzy okazali troskę i bardzo mi pomagają. Od najbliższych sercu przez rodzine przyjaciol i znajomych oraz słuchaczy Radiowej Jedynki i widzów Agrobiznesu. Jeszcze raz dziękuje i prosze : bądźcie myślami i modlitwa nadal ze mna. Bardzo teraz tego potrzebuje. 
Bogdan- czytamy w poście z 29 czerwca. 

2 października Bogdan Sawicki opublikował w sieci swoje ostatnie zdjęcie. 

Kocham to moje jesienne słońce:) bardzo....zawsze było i jest nadzieja ciepłem życiem... i niech tak zostanie jeszcze....- pisał na Instagramie.

 

Dziennikarz zmarł 16 października. Bliskim Bogdana Sawickiego jeszcze raz składamy kondolencje. 

Zobaczcie wpis dziennikarza sprzed kilku miesięcy i wzruszające nagranie, które po śmierci Bogdana Sawickiego udostępnił fanpage Jedynki - Programu 1 Polskiego Radia...

 

Zobacz także: Budził nas słowami: „Wstawaj szkoda dnia”. Nie żyje Bogdan Sawicki 

 

Bogdan Sawicki kilka miesięcy temu poinformował o swojej chorobie.

 

Po śmierci dziennikarza w sieci pojawiło się poruszające nagranie...

Więcej na temat dziennikarz
Przeładuj

Grzegorz Hyży zniknął z sieci! Co się z nim dzieje? Tłumaczy Agnieszka Hyży!

zobacz 02:15