Piotr Gąsowski skomentował plotki o rozstaniu
ONS
Newsy

Wściekły Gąsowski skomentował plotki o rozstaniu z Głogowską. Tabloidy go szantażują

Pierwszy raz zareagował

Związek Piotra Gąsowskiego i Anny Głogowskiej od lat wzbudza wiele emocji. Kolorowa prasa często informuje o kolejnych kryzysach pary, rozstaniach i nowych partnerach. Kilka tygodni temu tabloidy przypisywały nawet tancerce romans z jej kolegą z pracy. Przypomnijmy: Wściekła Głogowska skomentowała plotki o romansie. Uwagę zwraca jedna rzecz

Wczoraj natomiast gazety obiegła sensacyjna informacja o rozstaniu pary i nowej miłości Gąsowskiego, który miał rzekomo związać się z dużą młodszą kobietą. Aktor nie ma w zwyczaju komentowania doniesień prasy, ale tym razem uznał, że miarka się przebrała i wystosował oficjalne oświadczenie, w którym piętnuje tabloidy. Podkreśla, że on sam jest obojętny na tego typu publikacje, ale docierają one również do jego dzieci, a na to nie może pozwolić. Dodaje też, że redaktorzy brukowców grożą negatywnymi publikacjami w chwili, gdy odmawia im komentarza.
 

Wielokrotnie nękano mnie i nasz związek w różnych sprawach. Co chwila ukazuje się sensacyjna wiadomość o tym, że nie jesteśmy już razem, że wyrzuciłem Anię z domu, że nie opiekuję się dzieckiem, że jestem nieodpowiedzialny, że Ania się wyprowadziła, że wróciła, i wiele temu podobnych pomówień, które prowokują sfrustrowanych, zakompleksionych, działających wyłącznie anonimowo (taki „akt odwagi”) hejterów do wygłaszania swoich żałosnych, obraźliwych i krzywdzących opinii! Zaciętość pseudoredaktorów jest tym większa, im bardziej stanowczo odmawiam komentarzy na takie tematy i kategorycznie nie zgadzam się na tzw. „ustawki”. Słyszę wtedy w telefonie, że w takim razie będą o mnie źle pisać! - czytamy w oświadczeniu.


Poniżej pełna treść oświadczenia Piotra Gąsowskiego i zdjęcie, które do niego załączył.

Zobacz: "Jest traktowana jak prawdziwa kryminalistka. Żal mi jej"

Piotr Gąsowski o rozstaniu

 

Piotr Gąsowski o rozstaniu

 

Głogowska skomentowała plotki o romansie
Akpa
Newsy
Głogowska skomentowała plotki o rozstaniu z Gąsowskim: Rodzina cierpi z nami
Anna też zabrała głos

Związek Piotra Gąsowskiego i Anny Głogowskiej od dawna wzbudza ogromne emocje. Tabloidy od kilku lat powątpiewają w solidność ich uczucia i regularnie rozpisują się o kolejnych kryzysach, rozczarowaniach, a nawet zdradach. Aktor dopiero niedawno po raz pierwszy postanowił odnieść się do tych plotek i opublikował ostre oświadczenie w tej sprawie. Przypomnijmy: Wściekły Gąsowski skomentował plotki o rozstaniu z Głogowską. Tabloidy go szantażują Pytania nie omijają również Anny Głogowskiej, która pojawiła się ostatnio na prezentacji nowej kolekcji biżuterii jednej ze znanych marek. W rozmowach z dziennikarzami nie mogło oczywiście zabraknąć wątku domniemanego rozstania, które tancerka kwitowała uśmiechem. Głogowska przyznaje, że plotki o rozstaniu mocno dotykają jej rodzinę i najbliższych, którzy cierpią czytając takie rzeczy o ich związku. Zapewnia jednak, że między nią a Gąsowskim wszystko jest w znakomitym porządku. Jak wchodziłam w ten show-biznes to jeszcze nie było tabloidów, nie było tego błota, którym się obrzuca, nie było materiałów, którymi było można tak wymyślać głupoty. Dziś jest piękny dzień, piękna biżuteria i zaraz coś Gąsowi kupię i nie dlatego, żeby komukolwiek cokolwiek udowadniać, ale mam wrażenie, że te wszystkie informacje, które teraz krążą, służą tylko temu, aby zarobiły te tabloidy, które te informacje uskuteczniają. Jest mi strasznie przykro tylko i wyłącznie ze względu na swoich najbliższych i znajomych, które na wieść o tym cierpią razem z nami. Czasami nawet wstydzą się zapytać, jak coś przeczytają (...) U nas jest naprawdę wszystko super! - tłumaczy w rozmowie z JastrzabPost.pl Głogowska. Myślicie, że tabloidy odpuszczą kiedyś "rozbijanie" ich związku? Zobacz: Gąsowski nie wspierał wczoraj Głogowskiej. W studiu "TzG" nie była jednak sama Anna...

Rozstanie Anny Głogowskiej i Piotra Gąsowskiego
ONS
Newsy
Głogowska i Gąsowski rozstali się? Zweryfikowaliśmy plotkę tabloidu
Ta wiadomość szaleje od rana w mediach

Związek Anny Głogowskiej i Piotra Gąsowskiego można było uznać za jeden z najbardziej nietypowych w polskim show-biznesie. Para poznała się ponad 9 lat temu na planie drugiej edycji program "Taniec z Gwiazdami". To właśnie na parkiecie wybuchła ich miłość. Choć podobno nawet ze sobą nie zamieszkali, wspólnie wychowują córeczkę, 7-letnią Julię. Przypomnijmy:  Głogowska o Gąsowskim: Byłoby mu ciężko i łyso, gdyby... Dziś "Super Express" podaje sensacyjną informację - Głogowska rzuciła Gąsowskiego dla stylisty. Na warszawskich salonach nie mówi się o niczym innym. Kiedy tancerka pojawiła się ostatnio na ramówce Polsatu, oczy wszystkich zwrócone były właśnie na nią i jej nowego mężczyznę - stylistę stacji, Piotra Konckiego. Podobno para spotyka się od kilku miesięcy i choć na razie się nie ujawniają, ich związek tajemnicą nie jest. Podczas ostatniej imprezy ukochany mocno obejmował ją, ściskał ze ręce i patrzył na nią z wielką miłością. Jak zdradza jej znajoma: Ania znów jest szczęśliwa. A i Piotr jest w niej zakochany - mówi "SE" osoba z otoczenia gwiazdy A jak jest naprawdę? Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, doniesienia "Super Expressu" są nieprawdziwe - Głogowska i Gąsowski wciąż są razem . Z|e stylistą zaś łączą ją tylko obowiązki zawodowe.   To bzdury. Od rana wszystkie osoby związane ze stacją mają niezły ubaw z rewelacji "Super Expressu. Anię i jej stylistę łączy tylko praca, lubią swoje towarzystwo, ale to tylko koledzy z pracy - wyjaśnia nam osoba z otoczenia gwiazdy. Fani pary mogą być zatem spokojni. Zobacz: Skrzynecka w łóżku z... Gąsowskim na okładce magazynu Gwiazdy na ramówce Polsatu:

Anna Głogowska w Tańcu z Gwiazdami
ONS
Newsy
Gąsowski nie wspierał wczoraj Głogowskiej. W studiu "TzG" nie była jednak sama
Prezenterka mogła liczyć na...

Mijający tydzień przyniósł kilka sensacyjnych informacji o domniemanym rozpadzie związku Anny Głogowskiej i Piotra Gąsowskiego . Gwiazdor nie towarzyszył ukochanej na prezentacji jesiennej ramówki Polsatu, a u jej boku widziano innego przystojniaka. Tabloidy szybko wysnuły teorię, że to nowy mężczyzna w życiu tancerki, a Piotr poszedł już w odstawkę. Przypomnijmy: Wściekła Głogowska skomentowała plotki o romansie. Uwagę zwraca jedna rzecz Plotki o rozstaniu mogłaby uciszyć obecność Gąsowskiego podczas wczorajszego odcinka "Tańca z Gwiazdami", którego Głogowska jest gospodynią. Anna nie mogła jednak liczyć na wsparcie ukochanego, którego zabrakło w studiu, gdzie nagrywane jest show. Pojawił się za to ktoś inny - Głogowskiej kibicowała bowiem znana projektantka i przyjaciółka, Viola Piekut . To ona zaprojektowała zjawiskową kreację prowadzącej "Taniec" i wspierała ją w trakcie odcinka. Taka przyjaciółka to prawdziwy skarb! Jak wczoraj podobała wam się Anna Głogowska? Dobrze spisuje się w roli prowadzącej? Zobacz: Wierzbicka załamana porażką w "TzG". Jej zachowanie po odcinku mówi wszystko Galeria zdjęć z pierwszego odcinka "Tańca z Gwiazdami":

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner