Anna Głogowska przekazała bardzo smutną informację. Niestety, okazuje się, że zmarł brat uwielbianej przez widzów tancerki z "Tańca z Gwiazdami". Anna Głogowska w poruszających słowach pożegnała jedną z najbliższych jej osób, a internauci ruszyli ze wsparciem. Głos zabrał również były partner tancerki i ojciec jej córki, Piotr Gąsowski.

Reklama

Anna Głogowska żegna brata

Anna Głogowska przeżywa bardzo trudne chwile. Tancerka i była partnerka Piotra Gąsowskiego opublikowała na Instagramie smutny wpis, w którym informuje o śmierci bliskiej jej osoby. Tancerka, która zdobyła ogromną popularność dzięki występom w "Tańcu z Gwiazdami" żegna w nim ukochanego brata. Pokazała w sieci jego czarno-białe zdjęcie.

Mój brat Arek miał najładniejszy uśmiech na świecie ………????????????.

Zobacz także: Tina Turner nie żyje. Polskie i światowe gwiazdy żegnają artystkę: "Była niezwykła"

Pod wpisem Anny Głogowskiej pojawiło się mnóstwo komentarzy. Głos zabrał również Piotr Gąsowski, który ujawnił, że jego była partnerka zdążyła porozmawiać ze swoim bratem.

Zobacz także

Aniu… jesteś dzielna , byłaś dzielna , będziesz dzielna… dobrze , że zdążyliście pogadać, powiedzieć sobie ważne rzeczy… Arek odszedł , z przeświadczeniem , że Go kochasz… że był dla Ciebie bardzo ważny… Dla Julci też… Zrobiłaś , co mogłaś, żeby Arek to poczuł…Przytulam, współczuję , wspieram… ????- napisał Piotr Gąsowski.

Zobacz także: Nie żyje mama Deynn. Influencerka jest w rozpaczy: "Mój świat się zawalił"

VIPHOTO/EAST NEWS

Fani i wiele gwiazd wspiera Annę Głogowską w trudnych chwilach.

- Aneczko, bardzo mi przykro. Przytulam mocno Ciebie i całą rodzinę❤️ - napisała Magda Steczkowska
- Aneczko ukochujemy mocno i z całych sił tulimy do serca ❤️ Wyrazy współczucia ????????????- dodała Elżbieta Romanowska.
- Kochana tak bardzo mi przykro ????moje najszczersze kondolencje ???? niech spoczywa w pokoju wiecznym [*]???? tule Cię bardzo mocno !- skomentowała Agnieszka Mrozińska.

Annie Głogowskiej i jej bliskim składamy kondolencje.

Reklama

Zobacz także: Justyna Kowalczyk przekazała szczegółowe informacje dotyczące pogrzebu jej męża. Miała dwie prośby

TRICOLORS/East News
Reklama
Reklama
Reklama