Waldemar i Dorota z "Rolnik szuka żony" mieli swoje wzloty i upadki, ale ostatecznie wciąż tworzą udany związek. Para ma wielkie plany, a uczestnik show ponownie wspomina o powiększeniu rodziny. Czy to oznacza, że wkrótce zakochani ogłoszą radosną nowinę? Słowa Waldemara nie pozostawiają złudzeń.

Reklama

Waldemar z "Rolnik szuka żony" o kolejnym dziecku. Uczestnik show pragnie córeczki

Waldemar i Dorota z 10. edycji "Rolnik szuka żony" są jedną z dwóch par, której udało się stworzyć stały związek po programie. Zakochani planują wspólne zamieszkanie już w czerwcu, gdy syn uczestniczki show skończy szkołę. Jednak ostatnio pojawiło się wiele plotek, że para nie jest już razem. Nie da się ukryć, że wiele osób wieszczyło im rozstanie, jednak Dorota i Waldek z "Rolnik szuka żony" przerwali milczenie i pokazali, jak są ze sobą szczęśliwi.

Dorota i Waldemar są nadal razem, nic się nie zmieniło. Doniesienia o ich rozstaniu są jedynie plotkami, bo para dogaduje się świetnie
— zdradził ostatnio nasz informator.
Waldemar i Dorota "Rolnik szuka żony"
Instagram@C5WALDI

Waldemar z "Rolnik szuka żony" wspominał w programie, że jest szczęśliwym tatą 7-latka. Uczestnik show jednak pragnie kolejnego dziecka, co często podkreślał. Teraz temat powiększenia rodziny ponownie powrócił!

Ja mam 42 lata co prawda, ale jak dziecko będzie miało 18 lat, to ja będę 60-latkiem. Trzeba powoli myśleć o tym. Zawsze do tego tematu bardzo poważnie podchodziłem
— powiedział Waldemar w rozmowie z ''Faktem''.
Waldemar i Dorota z "Rolnik szuka żony"
Party.pl

Uczestnik show otwarcie mówił, że marzy mu się córeczka tatusia. Warto podkreślić, że oboje z Dorotą mają synów. Myślicie, że para wkrótce zrealizuje swoje marzenie o córeczce? Mocno trzymamy za nich kciuki!

Jakby się córeczka trafiła, to już w ogóle by było. W jednym wywiadzie mówiłem, że chciałbym, żeby córeczka była
— dodał dla ''Faktu''.
Reklama

Zobacz także: TYLKO U NAS! Waldemar i Dorota z "Rolnik szuka żony" rozstali się? Wiemy, co dalej z ich relacją!

Zobacz także
Waldemar i Dorota w Rolnik szuka żony
Facebook Rolnik szuka żony
Reklama
Reklama
Reklama