Głogowska skomentowała plotki o romansie
ONS

Wściekła Głogowska skomentowała plotki o romansie. Uwagę zwraca jedna rzecz

Głogowska skomentowała plotki o romansie
ONS

Na ostatniej prezentacji ramówki Polsatu pojawiła się Anna Głogowska, która po raz kolejny poprowadzi "Taniec z Gwiazdami". Nie towarzyszył jej jednak partner, Piotr Gąsowski. Było to o tyle dziwne, że przecież prezenter również pojawi się jesienią w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", również nadawanej przez Polsat. Annie towarzyszył za to stylista, a jeden z tabloidów wywęszył między tą dwójką gorący romans. Przypomnijmy: Sensacyjne doniesienia "Super Expressu". Głogowska zostawiła Gąsowskiego dla innego?

W pierwszej kolejności informacje te zdementowały osoby współpracujące z Anną przy "TzG". Na reakcję samej zainteresowanej również nie trzeba było długo czekać. Głogowska wystosowała bowiem specjalne oświadczenie, w którym dementuje plotki o romansie z Piotrem Konckim. Wyraża również swoje zażenowanie publikacją tabloidu i nie szczędzi pod jego adresem mocnych słów. Tancerka wyjaśnia, że jej relacja ze stylistą ma charakter wyłącznie zawodowy i jest zaszczycona, że może z nim pracować.
 

Dzisiejsza publikacja w jednym z tabloidów to wstyd dla jego redakcji. Pojawienie się na okładce niesprawdzonych informacji jest żałosne. Ja i Piotr Koncki jesteśmy zaprzyjaźnieni  i zawsze będziemy okazywać sobie sympatię. Jest jednym z najlepszych stylistów w Polsce i jestem zaszczycona, że zajmuje się również moją osobą! - czytamy w oficjalnym oświadczeniu tancerki.


W oświadczeniu nie ma jednak ani słowa o rozstaniu z Gąsowskim.

Zobacz: Głogowska o Gąsowskim: "Byłoby mu ciężko i łyso, gdyby..."

Anna Głogowska i inne gwiazdy na prezentacji jesiennej ramówki Polsatu:

Przeładuj

Z okazji urodzin Party.pl Izabela Janachowska wybrała cztery najpiękniejsze suknie ostatnich czterech lat!

zobacz 01:53