Monika Jarosińska o ojcu alkoholiku
ONS

Jarosińska przeżywała trudny okres. Opowiedziała o ojcu alkoholiku: Odsunął mnie od siebie

Monika Jarosińska o ojcu alkoholiku
ONS

Swego czasu głośno było o alkoholowym uzależnieniu ojca Moniki Jarosińskiej. Wszystkie media rozpisywały się o konflikcie rodzinnym, a aktorka nieustannie dementowała plotki. Po jednym z materiałów wyemitowanych w telewizji Jarosińska nie wytrzymała i zaapelowała do mediów o uszanowanie jej relacji rodzinnych. Przypomnijmy: Jarosińska DEMENTUJE plotki o ojcu

Teraz po kilku latach celebrytka przełamała się i udzieliła krótkiego wywiadu "Twojemu Imperium". Opowiedziała między innymi o trudnych relacjach z ojcem i walce z uzależnieniem. Wbrew temu co pisano i mówiono, Jarosińska starała się pomagać mężczyźnie, ale on często tę pomoc odrzucał. Przyznała także, że świadomie się od niej odsunął, ale dzisiaj już rozumie jego działania:

Zawsze byliśmy sobie bliscy. Ale odkąd zaczął stawać się alkoholikiem, świadomie odsunął mnie od siebie. Nie chciał, abym patrzyła na to, co się z nim dzieje. Z perspektywy czasu doskonale to rozumiem. Jednak wtedy byłam zrozpaczona. 


Jarosińska wyznała też jak jej ojciec zwalczył swoje słabości i dzisiaj jest lepszym człowiekiem:

Po prostu pewnego dnia postanowił, że przestaje pić. Stwierdził, że jego los jest tylko w jego rękach. Od dwóch lat nie pije. Ale zdaje sobie sprawę, że człowiek, który skończył z alkoholem, łatwo może do niego wrócić. Dlatego ja i mój mąż wspieramy go w tej walce. 


Dzisiaj zajmuje się on sprawami społecznymi i pomaga najbardziej potrzebującym. 

Zobacz: Jarosińska pogodziła się z ojcem
 
 

Ślub Moniki Jarosińskiej:

Więcej na temat Monika Jarosińska
Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27