Powrót Modern Talking
ONS

Lata 90-te przeżywają obecnie prawdziwy renesans i tyczy się to wielu dziedzin kultury i rozrywki. Bardzo modne ostatnimi czasy są reaktywacje i powroty znanych zespołów, które największe triumfy święciły właśnie przed 20 laty. Niedawno w Polsce koncert dali Backstreet Boys, porywając tłum fanów swoim występem. Przypomnijmy: Backstreet Boys w Polsce: Jak wspominają kocnert w Warszawie?

Wiele wskazuje na to, że przed nami kolejna duża reaktywacji. Jak donosi niemiecka prasa, istnieje szansa, że na scenie wróci słynny duet Modern Talking. Ponad dziesięć lat temu jego liderzy, Dieter Bohlen i Thomas Anders ostatecznie zakończyli wspólną działalność, a towarzyszyła temu uara skandalu, bo obaj panowie stracili do siebie resztki sympatii. W końcu jednak postanowili zakopać topór wojenny.


Chemia między nami jest ciągle w nierównowadze. Ale mogę powiedzieć, że kilka tygodni temu spotkałem się z Dieterem. Minęło tak wiele czasu. Jesteśmy dorosłymi ludźmi i znów możemy spojrzeć sobie w oczy. Zakopaliśmy topór wojenny - ogłosił w niemieckiej telewizji Thomas Anders.


Anders nie chciał potwierdzić, czy wróci z dawnym kolegą na scenę, ale wszystko na to wskazuje. Czekaliście na ich powrót?

Finał Eurowizji 2014: