Anna Lewandowska w mediach społecznościowych pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami. W związku z tym zorganizowała serię Q&A, czyli pytań i odpowiedzi. Ujawniła wówczas, ile dziennie spożywa posiłków i kalorii. Dla niektórych to może być zaskoczenie.

Reklama

Anna Lewandowska o swojej diecie

Bez wątpienia Anna Lewandowska stała się prawdziwą specjalistką od diet i zdrowego trybu życia. Odkąd w 2014 założyła bloga "Healthy Plan by Ann", chętnie dzieli się z internautami radami dotyczącymi tego, jak zdrowo jeść i skutecznie trenować. Równocześnie cały czas poszerza swoją wiedzę i stara się edukować swoich fanów.

- Od lat interesował mnie wpływ żywienia na zdrowie, zwłaszcza po doświadczeniach z dzieciństwa, pełnego przeziębień i alergii. Okazało się, że sport leczy, ale jedzenie też jest szalenie istotne. Czytałam, studiowałam, doradzałam znajomym. W końcu uznałam, że mogę się swoją wiedzą dzielić z innymi, przez bloga właśnie - mówiła niegdyś w wywiadzie z serwisem "Warszawa nasze miasto".

Zobacz także: Ania Lewandowska w ogniu krytyki, wszystko przez jedno nagranie. Odpowiedziała

Teraz Anna Lewandowska postanowiła uchylić rąbka tajemnicy w kontekście swoich nawyków. W związku z tym we wtorek 10 października zorganizowała sesję Q&A, w której fani zadawali pytania odnośnie jej obozów sportowych, treningów czy diety. Jedna z internautek wówczas zapytała: "Ile kalorii dziennie spożywasz? Czy stosujesz okienko żywieniowe?". Trenerka zdecydowała się szczerze odpowiedzieć.

- Jem około 1700 kcal. Choć ostatnio nawet 1500 kcal i czuję się bardzo dobrze. Jem trzy posiłki dziennie plus jedna przekąska. Na obozie jem zdecydowanie więcej, ze względu na intensywność treningową - napisała.

Instagram @annalewandowska

Zobacz także: Anna Lewandowska wyznała, że jest chora. Teraz musi zmienić styl życia

Zobacz także

Chociaż bardzo możliwe, że część internautek teraz zainspiruje się trenerką i postanowi odżywiać się w podobny sposób, to należy pamiętać, że to indywidualna kwestia i liczba kalorii powinna być dobrana do stylu życia danej osoby oraz jej potrzeb.

Reklama

Jesteście zaskoczeni dietą Anny Lewandowskiej?

Instagram/Anna Lewandowska
Reklama
Reklama
Reklama