Martyna Wojciechowska w sukni ślubnej

Martyna Wojciechowska w sukni ślubnej! Wyszła za mąż za Przemka Kossakowskiego? Zobacz zdjęcie!

Martyna Wojciechowska w sukni ślubnej

Martyna Wojciechowska podsyca plotki na temat jej ślubu z Przemkiem Kossakowskim! Jakiś czas temu podróżnicy pokazali wyjątkowo romantyczne zdjęcie z Amsterdamu, podpisując je: co było w Amsterdamie, zostaje w Amsterdamie. To wywołało lawinę spekulacji - jedni byli pewni, że para zaręczyła się, inni - że wzięli cichy ślub. Teraz gwiazda TVN pokazała zdjęcie... w sukni ślubnej. Zobaczcie sami. 

Martyna Wojciechowska w sukni ślubnej

Czy to oznacza, że Martyna i Przemek naprawdę wzięli ślub? Wojciechowska na Instagramie napisała lakonicznie:

Nadchodzi nowe... 

Fanów gwiazdy uspokajamy! Najpewniej chodzi o jeden z odcinków "Kobiety na krańcu świata", w którym głównym tematem będą śluby w Korei (premiera nowego sezonu już 8 września o godzinie 11:00 w TVN). Jest też inna możliwość - Martyna i Przemek zaczęli nagrywać wspólny program, poświęcony właśnie weselom. O jego szczegółach informowaliśmy jako pierwsi kilka miesięcy temu:

"Śluby świata”, bo prawdopodobnie taki tytuł będzie nosił ich show, ma pokazywać, jak w różnych kulturach wyglądają przygotowania do ślubu i wesela oraz jakie zwyczaje towarzyszą tym ceremoniom. Martyna ma zająć się opowiadaniem o pannach młodych, a Przemek o panach młodych – czytaliśmy w "Party".

Jedno jest pewne - na ślub Martyny i Przemka czekają wszyscy i sami zainteresowani doskonale o tym wiedzą. Ta para ma jednak w zwyczaju chronić swoją prywatność, jest więc szansa, że o weselu dowiemy się już po fakcie. 

Zdjęcie Martyny w sukni zrobiło furorę!

Martyna Wojciechowska w sukni ślubnej

Takie zdjęcia Przemka i Martyny to prawdziwa rzadkość!

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski w Amsterdamie
Instagram

 

Przeładuj

Czy Agnieszka Kaczorowska zdecydowała się na karmienie piersią? Wiemy!

zobacz 01:23