Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Maria Sadowska odchodzi z The Voice
ONS
Newsy

Sadowska: Odchodzę z The Voice! Jest już kilka kandydatek na jej miejsce

Dlaczego zrezygnowała z show?

Jesienią na antenie TVP2 już po raz piąty zobaczymy The Voice of Poland. Muzyczne show cieszy się sporo popularnością, a skład jurorski programu od zawsze budzi wiele emocji. Ostatnio nasiliły się spekulacje, że w kolejnej edycji zabraknie Justyny Steczkowskiej. Przypomnijmy: Justyna Steczkowska odchodzi z The Voice? Mamy oficjalny komentarz

Wszystko wskazuje na to, że skład jurorski rzeczywiście czekają ogromne roszady. Kilka dni temu jedna z gazet donosiła, że z programu odchodzi Marek Piekarczyk. Dziś natomiast swoją decyzję o opuszczeniu show zakomunikowała Maria Sadowska. Wokalistka tłumaczy, że jej solowe projekty związane z muzyką oraz filmem uniemożliwią jej udział w The Voice. Sadowska wystąpiła w dwóch edycjach programu.


Do tej pory godziłam prace nad scenariuszami ze zobowiązaniami wynikającymi z promocji płyty, koncertów, czy pracy na planie „The Voice of Poland”. Niestety wiem już, że w kolejnym sezonie nie uda mi się wszystkiego pogodzić i z przykrością muszę zrezygnować z funkcji trenera w nadchodzącej edycji - czytamy na Facebooku Marii.

 

RTV, AGD i elektronika w najlepszych cenach! Sprawdź ofertę na Neonet kupony rabatowe.


Na giełdzie nazwisk od kilku tygodni już trwają spekulacje, kogo jesienią zobaczymy w fotelu jurorskim. Wymienia się m.in. Halinę Mlynkovą, Sylwię Grzeszczak i... Edytę Górniak.

Zobacz: Górniak wróci do The Voice? Producenci nie dają za wygraną

Gwiazdy w finale The Voice 4:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Szczegóły programu The Voice Senior
TV-Show
"The Voice Senior" będzie znacznie różnił się od "The Voice of Poland"! Czym?

Już niedługo w TVP zobaczymy pierwszą edycję programu "The Voice Senior", w którym wystąpią osoby po 60. roku życia. Ich talent będzie oceniać specjalne jury: Andrzej Piaseczny, Alicja Majewska, Urszula Dudziak i Marek Piekarski. Show poprowadzą Tomasz Kammel i Marta Manowska, która w rozmowie z Party.pl zdradza, czym ten program będzie różnił się od "The Voice of Poland"! A różnic jest sporo! Posłuchajcie! Zobacz także:  Wiesia z "Sanatorium miłości" pochwaliła się odważną stylizacją. Internauci są dla niej bezlitośni!

Ida Nowakowska w zielonej koszuli, Basia Kurdej-Szatan w niebieskiej kurtce
East News/Instagram
Newsy
Ida Nowakowska zastąpiła Basię Kurdej Szatan w "The Voice Kids": "Nie wiedziałam, kim jest"

To już pewne, Ida Nowakowska zastąpi Basię Kurdej-Szatan w najnowszej edycji "The Voice Kids". Po tym, jak władze TVP zakończyły współpracę z aktorką, wszyscy zastanawiali sie, kto teraz poprowadzi m.in. dziecięce talent-show. Szybko okazało się, że gospodynią programu zostanie właśnie Ida Nowakowska.  Teraz nowa prowadząca "The Voice Kids" w rozmowie z Party.pl skomentowała całą sytuację. Co mówi o Basi Kurdej-Szatan? Ida Nowakowska powiedziała nam coś, czego nigdy wcześniej nie mówiła o aktorce! Posłuchajcie sami! Ida Nowakowska została nową prowadzącą "The Voice Kids".

Maria Sadowska wraca do The Voice of Poland
ONS
TV-Show
Maria Sadowska wraca do The Voice of Poland! Piosenkarka wygryzła w programu młodego muzyka. Którego?

Maria Sadowska wraca do "The Voice of Poland" ! Według doniesień Faktu piosenkarka, której miało zabraknąć w kolejnej edycji talent-show, w ostatniej chwili zdecydowała się ponownie zasiąść na fotelu jurora. Tabloidu informuje, że Maria Sadowska wygryzła tym samym Kamila Bednarka , bo  to właśnie młody muzyk miał dołączyć do ekipy The Voice of Poland.   Wygląda więc na to, że producenci programu skompletowali już skład jurorski. Przypominamy, że wcześniej dowiedzieliśmy się, że w popularnym show TVP2 pojawią się również: Tomson i Baron, Natalia Kukulska i Andrzej Piaseczny.   7. edycję The Voice of Poland będziemy mogli oglądać już jesienią. Telewizyjna Dwójka na początku czerwca zorganizowała pierwsze castingi, podczas których wybierano potencjalnych uczestników show. Cieszycie się, że Maria Sadowska wraca do The Voice of Poland? Będziecie oglądać kolejną edycję programu?   Zobacz także: Maria Sadowska zaprosiła do współpracy finalistkę "The Voice of Poland"! Znamy szczegóły!   Maria Sadowska wraca do The Voice of Poland. Piosenkarka znów zostanie jurorką.

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner