Magda Steczkowska o swoim podobieństwie do Agaty Dudy
ONS

Czy Magda Steczkowska jest podobna do Agaty Dudy? Tak uważają jej mąż i... córka. A Wy?

Magda Steczkowska o swoim podobieństwie do Agaty Dudy
ONS

Magda Steczkowska jest podobna do Agaty Dudy, żony prezydenta Andrzeja Dudy. Przynajmniej według internautów, według których panie mają podobne rysy twarzy oraz identyczną figurę. I chociaż jeszcze przed wakacjami Magda Steczkowska w jednym z tabloidów twierdziła, że ona sama nie widzi tego podobieństwa i apelowała o to, żeby media dały jej spokój, w rozmowie z Dzień Dobry TVN przyznała, że nawet jej rodzina myli ją z Pierwszą Damą.

Dla mnie to jest komplement, przecież pani prezydentowa jest bardzo piękną kobietą, kobietą z klasą. Ja nie wiem czym tu się martwić, chyba należy się cieszyć bo chyba jest ode mnie starsza więc jak ja mam tak wyglądać w przyszłości to ja się na to bardzo ciesze. Jak mój maż zobaczył zdjęcia to mówi "Nie no po prostu jesteście bardzo podobne" ale to nic- moja najmłodsza córka zobaczyła panią prezydentową w telewizji i mówi "o mama!".

Siostra Justyny Steczkowskiej zdementowała przy okazji plotki, na temat tego, że przefarbowała swoje włosy na różowy kolor po to, żeby przestać przypominać Agatę Dudę.

Z tym różem... Jakby tak portale miały chwile czasu i prześledziły, że ja róż miałam dużo wcześniej zanim pani prezydentowa została prezydentową, to by takich bardzo dziwnych plotek nie tworzyły. Ale ja i tak przy tym różu pozostanę chociaż nie na długo dlatego, że musiałabym go robić co tydzień, a nie mam tyle cierpliwości, więc jak się zmywa to mam blond i koniec.

Magda Steczkowska to niejedyna osoba do której żona prezydenta jest porównywana. Ostatnio Monika Olejnik w jednym z wywiadów stwierdziła bowiem, że Agata Duda przypomina jej Claire Underwood z serialu "House of Cards".


Zobacz również: Agata Duda w ognistej czerwieni! Czy taka stylizacja pasuje do Pierwszej Damy? SONDA

 

Magda Steczkowska

Magda Steczkowska

Pierwsza Dama, Agata Duda

 

Więcej na temat Magda Steczkowska Agata Duda
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36