Magda Mołek na meczu TVN-TVP
EastNews

To nie ta sama osoba! Które dziennikarki TVN wyglądają tak podobnie?

Magda Mołek na meczu TVN-TVP
EastNews

Krótka blond fryzurka, klasyczny owal twarzy z delikatnie zarysowanymi kośćmi policzkowymi, idealna figura i podobny styl ubierania... Na pierwszy rzut oka łatwo pomylić znaną z TVN24 Katarzynę Zdanowicz z... Magdaleną Mołek!

Zobacz: Agnieszka Szulim, Piotr Woźniak-Starak, Joanna Moro... i wiele innych gwiazd na meczu TVP kontra TVN. DUŻO ZDJĘĆ

Prezenterka TVN24, która rzadko pojawia się na salonach, przyszła na charytatywny mecz TVN kontra TVP. Ubrana była w zwiewną, koszulową tunikę w etniczne wzory przewiązaną ciemnym, skórzanym paskiem. Do tego cieliste botki na wysokim obcasie, pleciona torebka oraz designerskie, ciemne okulary... W tej stylizacji prezenterka wygląda łudząco podobnie do Magdaleny Mołek z prezentacji ramówki TVN Style!

Na konferencji TVN Style Magda miała na sobie koszulową sukienkę w odcieniach beżu i czerni marki By Malene Birger, która kosztuje 1717 zł. Dziennikarka także przewiązała paskiem w kontrastowym kolorze, założyła również duże okulary, czarne sandałki Casadei oraz torebkę od Alexandra Wanga.

A czy wy od razu rozpoznaliście obydwie dziennikarki?

Zobacz: Gwiazdy na prezentacji ramówki TVN Style. Maja Sablewska przyćmiła wszystkie!

Katarzyna Zdanowicz: 
 

Katarzyna Zdanowicz na meczu TVN-TVP

Katarzyna Zdanowicz na meczu TVN-TVP


Magda Mołek:

Magda Mołek na meczu TVN-TVP


Magda Mołek na meczu TVN-TVP


Magda Mołek na meczu TVN-TVP


 

Więcej na temat akcja charytatywna TVN
Przeładuj

Dlaczego Michał Gała odszedł z Teamu X? Skomentował też "ucieczkę" Lexy Chaplin!

zobacz 03:47