Party Stories
Kto poprowadzi "The Voice of Poland"?
ONS
Newsy

Jeden z tych przystojniaków poprowadzi "The Voice of Poland"! Rozbicki, Musiał czy Królikowski?

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Natalia Kukulska o Szpaku
TV-Show
Szpak zastąpił Kukulską w "The Voice of Poland"! Co o nim myśli? Czego mu brakuje?
TYLKO U NAS!

Jesienią w TVP zobaczymy 8. edycję „The Voice of Poland” z jury ze zmienionym składem. Obok Andrzeja Piasecznego, Marii Sadowskiej oraz Tomsona i Barona zasiądzie Michał Szpak . Wokalista zajął miejsce Natalii Kukulskiej, która obecnie skupia się na pracy nad nową płytą.    - Jest delikatna presja, ale mam nadzieję, że jakoś to wszystko się rozejdzie. Dość niedawno, bo sześć lat temu, byłem po drugiej stronie. Myślę, że takie spojrzenie człowieka, który był po drugiej stronie też będzie bardzo ważne dla tych ludzi, którzy przyjdą do tego programu - powiedział Michał Szpak w "Pytaniu na śniadanie”.   A co o Michale Szpaku sądzi Natalia Kukulska ? Czy uważa, że wokalista poradzi sobie w nowej roli? Koniecznie zobaczcie nasz wywiad z gwiazdą z otwarcia butiku Violi Śpiechowicz w Warszawie!    Zobacz:  Jesteś fanem "The Voice of Poland"? Sprawdź, czy poradzisz sobie z naszymi pytaniami! QUIZ   Przeczytaj też:  Michał Szpak debiutuje w roli trenera "The Voice of Poland"! "Jest delikatna presja" ZDJĘCIA   Michał Szpak został jurorem w 8. edycji "The Voice of Poland" Czy Michał Szpak sprawdzi się w nowej roli?

Michał Szpak, Andrzej Piaseczny, Maria Sadowska, Tomasz Lach
ONS
Newsy
Czy uczestnicy "The Voice of Poland" powinni bać się Michała Szpaka? Juror odpowiedział nam na to pytanie!

Jego dobra passa zdaje się nie mieć końca. W ostatnim roku najpierw zdobył rewelacyjne, ósme miejsce w konkursie Eurowizji, potem brawurowo wywalczył Grand Prix festiwalu w Opolu, pokonując takie legendy polskiej estrady jak Maryla Rodowicz czy Krystyna Prońko, a pod koniec rok dostał platynową płytę za album „Byle być sobą”. Teraz Michał Szpak zostanie najmłodszym jurorem w historii polskiej edycji show „The Voice of Poland”. Nie mogę uwierzyć w to, co się stało. Sam dla siebie jestem paradoksem”, mówi „Fleszowi” wokalista. Więcej:  Szpak, Sarsa, Sablewska, Kwiatkowski, Ciupa i wiele innych gwiazd na urodzinach 4Fun TV! ZDJĘCIA   Michał Szpak będzie surowym jurorem? Ale czy uczestnicy programu powinni się bać Szpaka jako jurora? Czy Michał planuje być surowy?   Michał SZPAK WALCZY!  Wybierz polski HIT LATA 2017! Trwa głosowanie i walkę o statuetkę Party.pl! PLEBISCYT!   „Tym razem jednak nie planuję robić show wokół siebie, ale dać maksymalne wsparcie swoim podopiecznym w programie. Sam nadal chodzę na lekcje śpiewu, bo uważam, że rozwijać się trzeba do końca życia. Nie wydaje mi się też, że będę walił prosto z mostu, co myślę. Postaram się być empatyczny podczas oceniania, bo sam nieraz słyszałem ostre opinie na swój temat i mam świadomość, jak bardzo mogą one zaważyć na życiu i karierze artysty”, mówi.   Zobacz:  „Chce wyglądać jak milion dolarów’’! Michał Szpak wyda fortunę na kreacje do „The Voice of Poland’’ Więcej znajdziecie w nowym "Fleszu!"    ZOBACZ:  Michał Szpak debiutuje w roli trenera "The Voice of Poland"! "Jest delikatna presja" ZDJĘCIA   Nowy skład jury "The Voice of Poland". Michał Szpak na gali Plejady

Grzegorz Hyży
ONS
TV-Show
Grzegorz Hyży pierwszym trenerem "The Voice of Kids"! "Ma świetny kontakt z dziećmi"

Grzegorz Hyży trenerem w "The Voice of Kids", informuje "Fakt". Piosenkarz otrzymał propozycję pracy w nowym talent show TVP2. To pierwsze nazwisko, które poznajemy w kontekście nowego programu. Grzegorz Hyży będzie miał okazję, by sprawdzić się w roli trenera utalentowanych muzycznie dzieci.   Zobacz też:  "The Voice Kids" trafi na antenę TVP2 już... Znamy konkretny termin!   Grzegorz Hyży trenerem w "The Voice of Kids"   Grzegorz Hyży został wybrany do roli trenera "The Voice of Kids" ze względu na m.in.  swój dobry kontakt z dziećmi. Sam jest ojcem bliźniąt, które są owocem związku z poprzednią żoną muzyka, Mają Hyży. Gwiazdor miał już okazję sprawdzić się jako juror w innym talent show z udziałem dzieci, a mianowicie w programie "Mali Giganci", który był emitowany przez TVN.    Już w „Małych gigantach” udowodnił, że ma świetny kontakt z dziećmi. Poza tym jego piosenki są na topie. Świetnie wpasował się więc w nurt świeżości, na którym zależało producentom show - czytamy w tabloidzie.   Serdecznie gratulujemy! Zdjęcia do premierowej produkcji "The Voice of Kids" mają powstawać już w sierpniu. Pierwszy odcinek show zobaczymy w TVP 2 zimą 2018 roku". "The Voice of Kids" to dziecięcy odpowiednik popularnego talent show "The Voice of Poland". W programie wystąpią utalentowane wokalnie dzieci w wieku od 6 do 14 lat.    Polecamy:  Szpak zastąpił Kukulską w "The Voice of Poland"! Co o nim myśli? Czego mu brakuje?   Grzegorz Hyży pierwszym trenerem "The Voice of Kids". Piosenkarz miał okazję sprawdzić się już w "Małych Gigantach".

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner