3 sierpnia rozpoczął się nowy rozdział w historii Telewizji Polsat. Na głośnym wydarzeniu zaprezentowano jesienną ramówkę stacji. W centrum uwagi był oczywiście dyrektor programowy Edward Miszczak, który zdążył już wprowadzić kilka poważnych zmian. Zaraz po tym, jak dziennikarz dołączył do Polsatu, pojawiły się plotki, że zamierza odświeżyć popularne formaty, odmładzając ekipę prowadzących. I tak z "Twoja twarz brzmi znajomo" pożegnała się Katarzyna Skrzynecka, a w geście solidarności z produkcji odszedł też Piotr Gąsowski. Natomiast z "Nasz nowy dom" zwolniono Katarzynę Dowbor. Zastąpiła ją Ela Romanowska, która przemówiła na czwartkowym evencie. Na widowni siedział Maciej Dowbor, który nie krył się ze swoimi reakcjami.

Reklama

Maciej Dowbor śmieje się i prezentuje wymowne miny w trakcie przemowy Eli Romanowskiej

Po dekadzie pracy na planie programu "Nasz nowy dom" Telewizja Polsat podziękowała Katarzynie Dowbor za współpracę. Choć dziennikarka starała się powstrzymać od emocjonalnych reakcji, dało się zauważyć, że pożegnanie nie wyszło zbyt elegancko. Warto przypomnieć, że produkcja zdobyła Telekamerę, jednak podczas odbierania nagrody nawet słowem nie wspomniano o uwielbianej przez widzów prowadzącej. Jej miejsce zajęła znana z serialu "Ranczo" Ela Romanowska, co spotkało się ze skrajnymi reakcjami internautów. Na jesiennej ramówce Edward Miszczak podziękował aktorce i podkreślił, że podjęła się trudnego zadania. Później gwiazda sama zabrała głos i opowiedziała o tym, jak przyjęła ją ekipa programu.

Zobacz także: Edward Miszczak żartuje z Dody na ramówce Polsatu: "Miejcie siłę"

AKPA

No, musiałam się wkupić, bo łatwo nie było. Na szczęście mam mamę, która piecze świetne ciasta. Jak wjechała na plan, to od razu zrobiło się cieplej. To nie jest, wiadomo, łatwa sytuacja dla nikogo. Natomiast to, co się na pewno nie zmienia i na czym wszyscy się skupiamy, to są właśnie te rodziny, ich historie i to, że naprawdę realnie możemy komuś pomóc rozpocząć nowe życie — powiedziała.

W tym czasie na widowni obecny był Maciej Dowbor. Serwis Pudelek uchwycił reakcję dziennikarza na słowa Eli Romanowskiej. Prezenter, prywatnie syn Katarzyny Dowbor w ogóle nie patrzył na aktorkę. Natomiast gdy pojawił się wątek zmian personalnych i niełatwych dla nikogo decyzji, gwiazdor nie wytrzymał i zaczął się śmiać. Obecni odnotowali też, że Dowborowi zdarzyło się kilka razy przewrócić oczami.

Tadeusz Wypych/REPORTER

Myślicie, że Maciej Dowbor specjalnie nie krył się ze swoim zachowaniem w tym czasie? Warto przypomnieć, że po zwolnieniu mamy dziennikarz poważnie zastanawiał się nad tym, czy nie powinien także zakończyć współpracę ze stacją. Katarzyna Dowbor przekonała go jednak, że powinien zostać w Polsacie.

Zobacz także
TRICOLORS/East News

Zobacz także: Doda we łzach na spocie swojego show. "On mnie wyżera od środka, wykańcza"

Reklama

W czwartek na jesiennej ramówce Polsatu pojawiła się plejada gwiazd. Dla niektórych z nich to wyjątkowa chwila. Swoje pięć minut miała m.in. Doda, która zaprezentowała swój autorski program, "Doda. Dream Show". Niewykluczone, że to dopiero początek rewolucji w stacji. Podobają wam się zmiany?

Piotr Matusewicz/East News
Reklama
Reklama
Reklama