Paulina Krupińska, Zosia Ślotała, Katarzyna Zielińska, Anna Wendzikowska Paulina Krupińska w czarnej marynarce Katarzyna Zielińska w złotej koronkowej sukience Zofia Ślotała w długiej kolorowej spódnicy Anna Wendzikowska w czarnej spódnicy z piórekiem, ciemnej bluzce, szpilkach na czerwonym dywanie
Paulina Krupińska, Zosia Ślotała, Katarzyna Zielińska, Anna Wendzikowska
East News
1/11
Paulina Krupińska, Zosia Ślotała, Katarzyna Zielińska, Anna Wendzikowska
East News

Które gwiazdy urodziły dzieci w 2015 roku? Było ich naprawdę sporo! To był rok po znakiem baby boom! Znane panie udowadniały, że nawet w ciąży można wyglądać seksownie i stylowo. A potem, szybko po porodzie wrócić do formy! Mamami zostało wiele znanych kobiet ze świata show-biznesu. Niektóre po raz pierwszy poznały smak macierzyństwa, a inne powitały na świecie swoje drugie dziecko. Wśród gwiazd, które zostały mamami w 2015 roku znalazły się m.in. Katarzyna Zielińska, Anna Wendzikowska, Zosia Ślotała i kilka innych gwiazd. Zobacz naszą galerię!

 

Zobacz też: Córka Sylwii Grzeszczak ma na imię Bogna. Zobacz inne dzieci gwiazd, które noszą tradycyjne imiona

2/11
Paulina Krupińska w czarnej marynarce
ONS

Odkąd świat show-biznesu dowiedział się, że Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka są razem, szybko stali się oni jedną z najgorętszych par w branży. Atmosferę jeszcze bardziej podgrzała informacja, że piękna modelka spodziewa się dziecka! Mała Tosia przyszła na świat w lipcu 2015 roku. Młodzi rodzice są zakochani w swojej córeczce... i sobie samych. Już plotkuje się o ich ślubie! Kiedy nastąpi ten wielki dzień? Być może 2016 rok okaże się dla tej pary jeszcze szczęśliwszy niż 2015!

3/11
Katarzyna Zielińska w złotej koronkowej sukience
ons.pl

Katarzyna Zielińska jest jedną z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorek. Zatem nic dziwnego, że informacja o ciąży gwiazdy wzbudziła ogromne emocje! Synek aktorki przyszedł na świat w styczniu 2015 roku i otrzymał imię Henryk. Chłopiec jest prawdziwym oczkiem w głowie swojej znanej mamy!

4/11
Zofia Ślotała w długiej kolorowej spódnicy
ONS

Zosia Ślotała bez wątpienia była jedną z najbardziej stylowych przyszłych mam 2015 roku! Stylistka udowodniła, że nawet w ciąży kobieta może wyglądać modnie i seksownie. Zosia została mamą w czerwcu tego roku. Jej córeczka otrzymała mię Konstancja Rania - arabskie imię to z pewnością propozycja ojca dziewczynki i partnera Zosi - Kamila Haidara.

5/11
Anna Wendzikowska w czarnej spódnicy z piórekiem, ciemnej bluzce, szpilkach na czerwonym dywanie
ons.pl

W 2015 roku do grona znanych mam dołączyła także Anna Wendzikowska. Córeczka dziennikarki przyszła na świat w styczniu tego roku i otrzymała piękne tradycyjne imię Kornelia. Wendzikowska jest bardzo aktywna w social media i regularnie chwali się swoją córeczką na Instagramie. Dziewczynka ma już nawet grono wiernych fanów, którzy czekają na każde jej kolejne zdjęcie!

6/11
Agata Passent w ciązy w Dzień Dobry TVN

Na początku grudnia powiększyła się też rodzina Agaty Passent. Córka Agnieszki Osieckiej zdradziła, że jej syn otrzymał imię Antoś, a ojciec chłopca Wojciech Kuczok był bardzo dzielny podczas porodu! Gratulacje!

7/11
Daria Widawska
ONS

2015 rok okazał się również szczęśliwy dla Darii Widawskiej. Znana aktorka powitała na świecie swojego drugiego syna Brunona. Chłopiec urodził się w połowie października. Aktorka oraz jej mąż Michał Jarosiński ma już ze sobą 7-letniego syna o imieniu Iwo.

8/11
Iwona Węgrowska w seksownej mini
Eastnews

Iwona Węgrowska została mamą w lipcu 2015 roku. Artystka urodziła córeczkę, której nadał piękne imię Lilia. Gwiazda niemal do ostatnich dni ciąży pokazywała się publicznie i  do końca nie rezygnowała z ukochanych wysokich szpilek!

9/11
Aleksandra Kisio w zielonej ramonesce
ONS

Kolejna gwiazda, która została mamą w tym roku to Aleksandra Kisio. Aktorka urodziła synka w styczniu 2015 r. Chłopiec nosi imię Hugo. Jego mama szybko wróciła do formy po porodzie i wygląda świetnie!

11/11
Sylwia Grzeszczak w czarnej długiej sukience, stoi na scenie z mikrofonem
EAST NEWS

W 2015 roku przyszła na świat również córeczka Sylwii Grzeszczak i Libera. Dziewczynka urodziła się 5 grudnia i otrzymała piękne staropolskie imię Bogna. Artystka długo ukrywała ciążę. Oficjalne informacje na ten temat potwierdziła dopiero w sierpniu.

 

Zobacz też: Córka Sylwii Grzeszczak ma na imię Bogna. Zobacz inne dzieci gwiazd, które noszą tradycyjne imiona