Agata Passent urodziła syna! Córka Agnieszki Osieckiej poinformowała o tym na Facebooku, ale w bardzo nietypowy sposób. Zamiast, jak inne gwiazdy pokazać urocze zdjęcie dziecka, wrzuciła zdjęcie swojego posiłku, który otrzymała na porodówce. Przy okazji zdradziła, że jej syn otrzymał imię Antoś, a jego tata Wojciech Kuczok był bardzo dzielny podczas porodu.

Reklama

Agata Passent urodziła syna!

"Na porodówce w szpitalu skończyli z ośmiorniczkami. Zupa mleczna może teraz zagości na salonach i dyplomatycznych lanczach. poród za mną, a teraz cieszę się że nasz Antoś będzie beneficjentem dobrych zmian i jestem ciekawa jak sobie dam radę z kolejną fazą macierzyństwa. Moje 500 zl przeznaczę na rehabilitację kręgosłupa bo karmienie piersią to ciężki test na mój odcinek lędźwiowy. Mąż dał radę nie zemdleć podczas porodu. Brahwo my!", napisała Agata Passent.

Zdjęcie posiłku Agaty Passent na porodówce:

Na porodówce w szpitalu skończyli z ośmiorniczkami. Zupa mleczna może teraz zagości na salonach i dyplomatycznych...
Posted by Agata Passent on 7 grudnia 2015

Przypominamy, że Agata Passent i Wojciech Kuczok poznali się pod koniec 2012 roku. Po dwóch miesiącach znajomości zdecydowali się zamieszać razem, a pół roku później wzięli ślub.

Agata Passent i Wojciech Kuczok - miłość od pierwszego wejrzenia

"To była fascynacja od pierwszego wejrzenia. Poznaliśmy się z Agatą w listopadzie zeszłego roku, a w czerwcu wzięliśmy ślub. Tempo piorunujące. Nie daliśmy sobie czasu na zastanawianie. Przez pół roku właściwie żyliśmy w łóżku - wyznał wówczas Kuczok w rozmowie z "Vivą".

Oboje są już rodzicami. Agata Passent ma już 12-letniego syna Jakuba z poprzedniego związku z fotografem Wojciechem Wieteską, a Wojciech Kuczok ma dwoje dzieci z poprzednich związków - 14-letnią Zosię i 22-letniego Staszka. Gratulujemy!

Zobacz także

Agata Passent i Wojciech Kuczok na imprezie

Agata Passent w Dzień dobry TVN

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama