Zofia Ślotała

Zosia Ślotała jest utalentowaną stylistką i wizażystką. Z jej usług korzystają największe gwiazdy i celebryci. Pracowała m.in. dla Anny Czartoryskiej. Choć kojarzona jest głównie z romansu z Borysem Szycem, to warto przyjrzeć się jej dorobkowi zawodowemu.

Imię: Zofia Maria

Nazwisko: Ślotała

Nazwisko panieńskie: Ślotała

Pseudonim: brak

Wzrost: brak danych

Data urodzenia: 1 stycznia 1990 roku

Znak zodiaku: koziorożec

Zawód: stylistka, wizażystka

Osoby - związki: Żora Korolyov, Borys Szyc, obecnie jej partnerem życiowym jest Kamil Haidar

Rodzice: brak danych

Dzieci: Rani Konstancja, Leonard

Rodzeństwo: brak danych

BIO: Zosia Ślotała urodziła się w Warszawie 1 stycznia 1990 roku. Szkołę podstawową i liceum kończyła w Warszawie, natomiast na studia wyjechała do Włoch. Zosia Ślotała ukończyła Istituto Europeo di Design w Mediolanie. Już w trakcie studiów założyła własną działalność we Włoszech - pracowała tam jako personal shopper, czyli profesjonalny doradca zakupowy.Po powrocie do Warszawy bardzo szybko weszła do świata show biznesu. Pracowała jako stylistka i wizażystka przy pokazach mody czołowych polskich projektantów, m.in. z Agnieszką Ścibor i Łukaszem Jemiołem. Miała swój udział w przygotowaniu wielu sesji zdjęciowych do magazynów modowych. Jej stylizacje można było zobaczyć czasopismach takich jak: "Glamour" czy "Instyle". W telewizji śniadaniowej "Dzień dobry TVN" prowadziła własny cykl, w którym prezentowała sylwetki młodych polskich projektantów mody.Po raz pierwszy w prasie można było przeczytać na temat Zofii Ślotały przy okazji jej związku z młodym aktorem serialowym i tancerzem Żorą Korolyovem. Przypomnijmy, że był on gwiazdą show "Taniec z gwiazdami". Jednak internet i prasa zaczęły rozpisywać się na temat Zosi po tym, jak związała się z Borysem Szycem. Ślotała pokazywała się na salonach przez jakiś czas z dużo starszym od siebie aktorem, co sprawiło, że trafiła na pierwsze strony gazet. Nie tyle sama relacja, ile skandal związany z medialnym sporem z byłą partnerką Borysa Szyca nadał ton doniesieniom na temat stylistki. Związek z aktorem trwał zaledwie kilka miesięcy, natomiast głośny konflikt Zosi Ślotały z Kają Śródką odbił się szerokim echem.Rozpad związku z jednym z najbardziej znanych polskich aktorów nie spowodował, że Zosia Ślotała zniknęła z życia publicznego. Była zapraszana na przyjęcia, gale oraz premiery i za każdym razem jej pojawienie się było szeroko komentowane. Stylistka znana jest ze swoich dopracowanych kreacji. Zyskała miano jednej z najlepiej ubranych gwiazd polskiego show biznesu. O kolejnych związkach Zosi Ślotały również było głośno - łączono ją na przykład z synem Maryli Rodowicz, milionerem Jędrzejem Dużyńskim. Ostatecznie Zosia związała się z Kamilem Haidarem, pochodzącym z Syrii muzykiem i biznesmenem. Para doczekała się dwojga dzieci: córeczki Rani i synka Leonarda.Wiele mówiło się na temat szlacheckiego pochodzenia stylistki, pojawiło się wiele spekulacji. W wywiadach podkreśla, że nie jest księżniczką ani hrabianką, ale ma szlacheckie pochodzenie. Dowodem na to jest sygnet z herbem, który Zosia Ślotała zawsze ma na palcu. Według jej relacji jest to pamiątka po rodzinie jej babci.Będąc w pierwszej ciąży, Zosia Ślotała założyła blog parentingowy. Jest również popularną instagramerką. Jej profil śledzi ponad 100 tys. osób. Zamieszcza na nim nie tylko treści związane ze swoją pracą, ale również wiele zdjęć swoich pociech.

Znana z: Pracy jako osobista stylistka gwiazd i telewizyjna ekspertka w dziedzinie mody i wizażu. Poczytna blogerka i influencerka.Osiągnięcia sportowe: brak

Płyty: brak

Książki: brak

Nagrody: brak

Link Instagram: https://www.instagram.com/miss_zi/?utm_source=ig_embed 


Link FB: https://www.facebook.com/zosiaslotala 
Advertisement MPU index
Advertisement MPU index