Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Krzysztof Gojdź ostro o programie 500+
Newsy

Gojdź ostro do dziennikarza, który go skrytykował: "Masz trociny we łbie zamiast mózgu". Poszło o... program 500+!

Gojdź ostro do dziennikarza, który go skrytykował: "Masz trociny we łbie zamiast mózgu". Poszło o... program 500+!

Krzysztof Gojdź od dłuższego czasu wspiera kobiety, które walczą o to, żeby same mogły podejmować decyzję o aborcji, a niedawno zabrał głos w sprawie programu 500+, który mocno skrytykował. Lekarzowi zależy na tym, aby rząd rzeczywiście pomagał potrzebującym rodzinom, ale jego zdaniem w części przypadków, pieniądze z programu, zostają użytkowane na alkohol czy papierosy. Gojdź mówi temu stanowcze "nie", jednak nie wszyscy podzielają taką opinię.

 

Jeden z dziennikarzy Tygodnika Solidarność, używający pseudonimu Rosemann, ostro skrytykował Krzysztofa Gojdzia i jego zdanie o programie 500+. W swoim felietonie napisał:

[...]Mnie zastanawia upór, z jakim Gojdź, ci którym naciąga gęby i szyje oraz dziesiątki im podobnych publicznie dzielą się wypłodami swoich rozregulowanych autentycznym wqrwem umysłów mając przecież doskonałą możliwość zapoznania się z reakcjami na wcześniejsze, podobne erupcje osobliwej „wrażliwości społecznej” wybijające z ich sfery.

Gojdź nie mógł nie zareagować na takie słowa. W swoim najnowszym wpisie nie zostawił suchej nitki na dziennikarzu. Zarzuca mu chęć wypromowania się na jego osobie. W swoim poście napisał:

"Tygodnik Solidarność" i jakiś mierny dziennikarzyna czepił się dziś mnie za wpis o Programie 500+. Za to, że nie chcę wspierać patologii i pijaków tylko faktycznie potrzebujące rodziny, które nie przechleją i nie puszczą z dymem pieniędzy przeznaczonych na wychowanie dzieci. Tego bełkotu z gazety nie da się nawet czytać: "...Mnie zastanawia upór, z jakim Gojdź, ci którym naciąga gęby i szyje oraz dziesiątki im podobnych publicznie dzielą się wypłodami swoich rozregulowanych autentycznym wqrwem umysłów..." Żałosny pismak tej gazety robi z niej szmatławiec i zamienia się w prostytutkę najgorszego sortu - najtańszą za 20 pln, jak z ulicy Poznańskiej w Warszawie. Może redakcja pójdzie po rozum do głowy i zwróci mu uwagę aby nie bezcześcił słowa "Solidarność", które jest dla wielu ludzi i dla mnie bardzo ważne i które szanuję. Drogi Panie, z tymi trocinami we łbie zamiast mózgu to świata nie zawojujesz. Zamiast pisać głupoty i siać nienawiść promuj miłość do ludzi i świata. Rozumiem, że "Gojdź" się klika i chcesz zyskać na popularności ale nie w taki żałosny sposób.

Po czyjej jesteście stronie?

 

Zobacz także: Agata Młynarska o programie 500+ "Niesprawiedliwości, absurdy i nikczemności"

 

Krzysztof Gojdź ostro o dziennikarzu Tygodnika Solidarności.

 

Gojdź opowiada na hejty

 

Krzysztof Gojdź wywołał burzę na Facebooku.

Krzysztof Gojdź podczas DJ Adamus Ibiza Camp On
fot. Bartko Dębkowski / Kreatyw!Media i fot. Nazar Vasko

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Krzysztof Gojdź - afera na Facebooku
Newsy
Bardzo ostry wpis Krzysztofa Gojdzia na temat programu 500+: "Przechleją i przepalą kasę"
Na jego Facebooku afera!

Krzysztof Gojdź ostro skomentował program wprowadzony i realizowany przez rząd Beaty Szydło "500+". W ramach tego programu - polskie rodziny otrzymują miesięcznie 500 złotych na drugie i kolejne dziecko.   Krzysztof Gojdź ostro o programie 500+ Krzysztof Gojdź w swoim najnowszym poście napisał, co oznacza dla niego program 500+. Lekarz gwiazd twierdzi, że taka pomoc ze strony rządu nie ma większego sensu w przypadku, kiedy pieniądze idą na patologiczne rodziny. Środki te nie są przeznaczane wówczas dla dzieci, a na używki... Czytam o Programie 500+ i rodzą się moje przemyślenia (dotyczące częstej patologii !!!) Jak pijaki narobią dzieci, dostaną nawet po kilka tysi na miesiąc, przechleją i przepalą kasę i nie myślą żeby iść do roboty bo się nie opłaca. Ojciec dla dziecka nie ma na cukierka bo wóda i papierosy lepiej smakują... Paczka fajek 10 zł X 30 dni = 300 zł. Butelka taniego wina 7 zł X 30 dni = 210 zł. C zyli łącznie wsparcie na jedno dziecko przechlane i przejarane z dymem. Jak ktoś umie robić dzieci to niech się też nauczy na nie zarabiać i ponosić odpowiedzialność. Najłatwiej jest brać od nas z podatków i pić wino czy wódę w barze zamiast ruszyć zapijaczoną dupę do roboty. I niech nikt nie mówi że jest bezrobocie. Bo co jak co ale teraz latem można dorobić w polu, tylko nie ma chętnych do pracy. Gojdź nie chce wrzucać wszystkich do jednego worka. Uważa, że trzeba pomóc samotnym matkom, wspierać dzieci, które wymagają rehabilitacji czy opieki: Jestem za tym aby wspierać faktycznie potrzebujące pomocy rodziny, samotne matki - te które wiążą koniec z końcem, które wychowują samotnie ciężko chore dzieci, na które wychowanie faceci nie płacą alimentów. Żeby wspierać ich wychowanie, często leczenie, rehabilitację ale i edukację, bo szkoła i studia dzieci kosztują. Jestem też za pomysłem Rzecznika Praw Dziecka...

Program Gojdzia spada z anteny?
Newsy
Nie chcą Krzysztofa Gojdzia w TVN? Jego program spada z anteny? Lekarz gwiazd ostro skomentował plotki!
Co napisał? Zobacz!

Program Krzysztofa Gojdzia spada z anteny TVN Style? Takie informacje pojawiły się wczoraj w sieci. Podobno stacja TVN nie chce kontynuować współpracy ze słynnym lekarzem gwiazd, a inni celebryci mają zakaz fotografowania się z gwiazdorem. Co na to sam zainteresowany? Krzysztof Gojdź napisał w tej sprawie oświadczenie! Okazuje się, że jest zupełnie inaczej!   Program Krzysztofa Gojdzia spada z anteny? Krzysztof Gojdź na swoim Facebooku skomentował sensacyjne doniesienia. Jego program nie spada z anteny, a co więcej - w przyszłym roku zadebiutuje na głównej antenie TVN (a dokładnie powtórki drugiego sezonu "Niezwykłe przypadki medyczne", które cieszą się rewelacyjną oglądalnością w TVN Style). Lekarz twierdzi, że dla niego nadal najważniejsza jest pomoc potrzebującym ludziom, co udowadnia w swoim programie: Już jutro o 22.25 na  TVN Style  program "Niezwykłe przypadki medyczne". Dziękuję Wam za wspaniałą oglądalność i zaufanie jakim mnie darzycie. Dziękuję za tysiące komentarzy i miłych słów uznania. Miło mi poinformować, że program ten w następnym roku będzie również emitowany na głównej antenie TVN. Jeden z portali plotkarskich napisał powołując się na bliżej niezidentyfikowanego "informatora", że program znika z anteny.   Pragnę Was poinformować, że dalej będę leczył potrzebujących mojej pomocy pacjentów, z kliniki i TV nie zniknę jak chciałoby wielu zazdrosnych ludzi i konkurencja. Dziękuję wspaniałym Sponsorom programu, dzięki którym wspólnie z TVN Style możemy realizować ten program i nieść pomoc ludziom poszkodowanym przez życie. Jestem i będę zawsze dla nich. Najpierw dla nich a później dla pacjentów komercyjnych. Bo mój podstawowy cel w życiu zawodowym to POMAGAC LUDZIOM. Dlaczego ktoś rozsiewa takie plotki? Krzysztof Gojdź nie boi się wygłaszać kontrowersyjnych poglądów, także na temat innych...

Krzysztof Gojdź i Tomasz Terlikowski o abrocji
Newsy
Wojna Gojdzia i Terlikowskiego w sprawie aborcji! Znów padły mocne słowa! "Totalnie zlewam opinie osób Twojego pokroju"
Wojna Gojdzia i Terlikowskiego w sprawie aborcji! Znów padły mocne słowa! "Totalnie zlewam opinie osób Twojego pokroju"

Krzysztof Gojdź chce zakończyć "wojnę" z Tomaszem Terlikowskim! Poszło o aborcję i mocny wpis Krzysztofa Gojdzia na temat jego pacjentki, która została zgwałcona przez swojego ojczyma. Lekarz gwiazd zwrócił się z pytaniem do Małgorzaty Terlikowskiej, czy ofiary gwałtu powinny rodzić dzieci. Głos w sprawie zabrał Tomasz Terlikowski, mąż publicystki, który ostro zaatakował Gojdzia.   Wojna Krzysztofa Gojdzia i Tomasza Terlikowskiego Krzysztof Gojdź jest za tym, aby każda kobieta miała wolność wyboru. Nie potrafi zrozumieć, dlaczego niektórzy potępiają kobiety, które chcą przerwać ciążę, do której doszło w wyniku gwałtu. Dlatego też w swoim wpisie skierował pytanie do Małgorzaty Terlikowskiej: I tu jest moje publiczne pytanie do p. Małgorzaty Terlikowskiej (i wszystkich kościelnych fanatycznek): co byś zrobiła na jej miejscu Gosiu? Co byś poradziła tej dziewczynie? Do biskupów, księży i części posłów: czy w sytuacjach potwornego gwałtu tez jesteście za rodzeniem narażając kobietę na cierpienie psychiczne? Poradzicie jej się modlić, kiedy ona straciła po tym wszystkim wiarę w Boga, ludzi i normalny świat... Głos w sprawie zabrał Tomasz Terlikowski, publicysta i działacz katolicki. Dziennikarz uważa, że aborcja nie pomoże w niczym skrzywdzonej kobiecie, a wręcz przeciwnie - pogłębi jej traumę. Sugeruje również, że Ci, którzy popierają aborcję, są "ponownymi gwałcicielami", którzy mocną krzywdzą kobiety: Nie jestem swoją żoną, ale odpowiadam w swoim imieniu. To wstrząsająca historia. Nie ma wątpliwości. Ale aborcja w niczym tej dziewczynie nie pomogła. Ona - jeszcze przez wiele lat po tym, co się stało, będzie leczyła traumę poaborcyjną. Może będzie mogła nosić mini, może uda jej się zapomnieć o zbrodni, jakiej dopuścił się jej ojczym, ale będzie w niej zupełnie inna rana. Rana po dziecku, rana po żywym...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner