Krzysztof Gojdź - afera na Facebooku

Bardzo ostry wpis Krzysztofa Gojdzia na temat programu 500+: "Przechleją i przepalą kasę"

Krzysztof Gojdź - afera na Facebooku

Krzysztof Gojdź ostro skomentował program wprowadzony i realizowany przez rząd Beaty Szydło "500+". W ramach tego programu - polskie rodziny otrzymują miesięcznie 500 złotych na drugie i kolejne dziecko.

 

Krzysztof Gojdź ostro o programie 500+

Krzysztof Gojdź w swoim najnowszym poście napisał, co oznacza dla niego program 500+. Lekarz gwiazd twierdzi, że taka pomoc ze strony rządu nie ma większego sensu w przypadku, kiedy pieniądze idą na patologiczne rodziny. Środki te nie są przeznaczane wówczas dla dzieci, a na używki...

Czytam o Programie 500+ i rodzą się moje przemyślenia (dotyczące częstej patologii !!!) Jak pijaki narobią dzieci, dostaną nawet po kilka tysi na miesiąc, przechleją i przepalą kasę i nie myślą żeby iść do roboty bo się nie opłaca. Ojciec dla dziecka nie ma na cukierka bo wóda i papierosy lepiej smakują... Paczka fajek 10 zł X 30 dni = 300 zł. Butelka taniego wina 7 zł X 30 dni = 210 zł. Czyli łącznie wsparcie na jedno dziecko przechlane i przejarane z dymem. Jak ktoś umie robić dzieci to niech się też nauczy na nie zarabiać i ponosić odpowiedzialność. Najłatwiej jest brać od nas z podatków i pić wino czy wódę w barze zamiast ruszyć zapijaczoną dupę do roboty. I niech nikt nie mówi że jest bezrobocie. Bo co jak co ale teraz latem można dorobić w polu, tylko nie ma chętnych do pracy.

Gojdź nie chce wrzucać wszystkich do jednego worka. Uważa, że trzeba pomóc samotnym matkom, wspierać dzieci, które wymagają rehabilitacji czy opieki:

Jestem za tym aby wspierać faktycznie potrzebujące pomocy rodziny, samotne matki - te które wiążą koniec z końcem, które wychowują samotnie ciężko chore dzieci, na które wychowanie faceci nie płacą alimentów. Żeby wspierać ich wychowanie, często leczenie, rehabilitację ale i edukację, bo szkoła i studia dzieci kosztują. Jestem też za pomysłem Rzecznika Praw Dziecka aby wspierać dzieci z domu dziecka bo one mają często najmniej perspektyw na przyszłość - można im odkładać na konto aby miały lepszy start w życie.

Pod wpisem lekarza pojawiło się mnóstwo głosów popierających jego opinie, ale i negujących. Wielu internautów zarzuciło Gojdziowi jednoznaczny punkt widzenia:

A słyszał Pan , że właśnie teraz kobiety odchodzą od swoich patologicznych -mężów (nie zawsze pijaków), że właśnie dzięki tym pieniądzom zrobiły ten krok w stronę lepszego życia dla dzieci? - pyta jedna z internautek.

Gojdź skrupulatnie jednak odpowiadał na takie komentarze:

Brawo! I to popieram w 100 procentach.

Zgadzacie się z opinią Krzysztofa Gojdzia?

 

Zobacz: Agata Młynarska o programie 500+ "Niesprawiedliwości, absurdy i nikczemności"

 

Krzysztof Gojdź ostro o programie 500+

 

Krzysztof Gojdź ostro o programie 500+

 

Krzysztof Gojdź ostro o programie 500+

 

Gojdź o programie 500+

Więcej na temat Krzysztof Gojdź
Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33