Krzysztof Gojdź o Pierwszych Damach Dr Krzysztof Gojdź o Melanii Trump i Agacie Dudzie Melania Trump, Donald Trump Melania Trump, Donald Trump Agata Duda, Claire Underwood
Krzysztof Gojdź o Pierwszych Damach
East News
1/6
Krzysztof Gojdź o Pierwszych Damach
East News

Krzysztof Gojdź zabrał głos w sprawie Melanii Trump i Agaty Dudy. Słynny lekarz wyjaśnia, dlaczego Polacy polubili Agatę Dudę oraz dlaczego Melania Trump nie wzbudzałaby większej sympatii. Co je dzieli, co je łączy? Zobaczcie najnowszy wpis Krzysztofa Gojdzia!

Zobacz: Ten napis na Pałacu Kultury nie spodobał się Trumpowi! Mamy ZDJĘCIA

Krzysztof Gojdź o stylu Pierwszych Dam

Według Gojdzia, zarówno Trump jak i Duda wyglądają świetnie. Z czymże polska Pierwsza Dama ma ogromna przewagę nad żoną Donalda. Dlaczego? Bo jest naturalna i nie korzysta z zabiegów medycyny estetycznej:

Agata Duda czy Melania Trump? Która pierwsza dama zachwyca wyglądem? Melania Trump to piękność w stylu amerykańskim. Wygląd typowej gwiazdy Hollywood. Długie włosy, mocne wystające kości policzkowe, "hollywoodzki" uśmiech, hipnotyzujące i tajemnicze spojrzenie, figura modelki. W wieku 47 lat wyglada olśniewająco i pomimo korzystania z zabiegów medycyny estetycznej wyglada naturalnie, nie przesadza z poprawianiem urody. Agata Duda również zachwyca. Wygląda jak typowa zadbana Polka w wieku 45 lat. Naturalna, bez żadnych poprawek, ze swoimi zmarszczkami mimicznymi, które dodają jej uroku i wyglądu swojskiej kobiety z sąsiedztwa. Do tego równie zgrabna figura. Brawo! Taki wygląd my w Polsce lubimy i akceptujemy. Pani Agato, nie zmieniaj się - z naturalnością Tobie do twarzy. - pisze Gojdź. 

A dlaczego Polacy nie polubili Melanii, a darzą sympatią Agatę? Zobaczcie kolejną część jego wpisu na kolejnej stronie!

Zobacz także: Donald Trump ZMIENIŁ plan wizyty w Warszawie! Dlaczego?

2/6
Dr Krzysztof Gojdź o Melanii Trump i Agacie Dudzie

Dlaczego Melania nie wzbudza sympatii? 

Myślę, że Melania jako Pierwsza Dama w Polsce nie wzbudzałaby większej sympatii bo Polacy odbieraliby ją jako wyniosłą i niedostępną kobietą z elit. My lubimy Agatę Dudę za jej pochodzenie z normalnego ludu, za skromność i wygląd naszej koleżanki z życia codziennego - mówi Gojdź. 

3/6
Melania Trump, Donald Trump
East News

Donald i Melania przylecieli do Polski 5 lipca ok. 22. Ich wizyta kończy się 6 lipca, około godziny 14.

Zobacz: Melania i Ivanka Trump. Co chciały nam powiedzieć swoimi kreacjami, które zobaczyliśmy na lotnisku w Warszawie?

4/6
Melania Trump, Donald Trump
East News

Melania Trump spotka się z Agatą Dudą w Belwederze, potem pojadą do Centrum Nauki Kopernik. 

5/6
Agata Duda, Claire Underwood

Agata Duda, choć nie zabiera głosu w sprawach politycznych, budzi sympatię Polaków. 

6/6
Agata Duda i Melania Trump w czerwonej sukience