Strona zawiera treści tylko dla osób dorosłych

Karolina Korwin Piotrowska w szarym płaszczu
Newsy

Karolina Korwin Piotrowska dostaje niewybredne pogróżki od... obrońcy Violi Kołakowskiej! Wystąpi o ochronę?

Karolina Korwin Piotrowska dostaje niewybredne pogróżki od... obrońcy Violi Kołakowskiej! Wystąpi o ochronę?

Po konflikcie z Violą Kołakowską Karolina Korwin Piotrowska dostaje pogróżki. Na Instagramie dziennikarka opublikowała kilka wulgarnych wiadomości od hejtera, który grozi jej i staje w obronie modelki. Sprawa jest bardzo poważna, ponieważ Karolina Korwin Piotrowska chce postarać się o ochronę z urzędu!

 

Skandaliczne słowa Violi Kołakowskiej o śmierci Krzysztofa Krawczyka! Fani artysty nie kryją oburzenia

Konflikt Karoliny Korwin Piotrowskiej i Violi Kołakowskiej

Od czego się zaczęło? Viola Kołakowska w jednym ze swoich wpisów ostro skrytykowała polskie blogerki modowe, porównując ich pracę do pracy prostytutek:

Zainspirowałam się dziewczynami, które są blogerkami i szafiarkami, tak zwanymi, oraz całą resztą wokół tego, czyli wszystkimi, którzy dorabiają do tego ideologię. Powiem szczerze, że najbardziej podirytowała mnie sytuacja taka, że ktoś daje na to ciężkie pieniądze, że ktoś płaci tym dziewczynom za nic. Jest to taka trochę reklamowa prostytucja - dla mnie przynajmniej. Postanowiłam to skomentować - pisała.

W sieci rozpętała się niemała afera, którą postanowiła skomentować Karolina Korwin Piotrowska. Dziennikarka stanęła w obronie blogerek, sugerując, że Viola chce wypromować się na ich plecach:

Ma teraz za darmo Viola swoje pięć minut sławy zdobyte na dziewczynach, które może nie są orłami intelektu, ale pracują naprawdę ciężko. Można o tych dziewczynach (i chłopakach też) wiele mówić, ale jednego im nie można odmówić: pracowitości właśnie. I kreatywności. To jest realna siła, ma swoją wartość zbudowaną na owych snapach też, czy nam się to podoba czy nie. Ta nowa, mocna siła medialna i marketingowa, ona już nadeszła i wyzywanie się teraz w taniej stylistyce rodem z brudnej piaskownicy i nagrywanie niby zabawnych filmików nic nie da. Do roboty się wziąć. Tylko tyle. No chyba, że ma się co do garnka włożyć.

Viola nie pozostała jej dłużna. Nazwała Korwin Piotrowską "obłudną". Później już było tylko ostrzej: (uwaga wulgaryzmy)

Wiesz co Karolina żal mi ciebie. Jesteś obłudna i prowadzisz bardzo nieczystą grę, bardzo też niebezpieczna. Nie napiszę ze jesteś głupią pizdą bo to byłoby oczywiste. Życzę Ci, żebyś w końcu zajęła się czymś pożytecznym. A najlepiej będzie jak Cię w końcu ktoś porządnie bzyknie, może wtedy cała złość i jad opuszcza ciało twe i znowu będziemy mogli się cieszyc się Karoliną jaką byłaś kiedyś. Bo po tamtej śladu nie ma a szkoda.

W związku z całą sytuacją Karolina Korwin Piotrowska otrzymuje na Facebooku groźby! 

Posłuchaj mnie uważnie, brzydka srako - przez ciebie Viola otrzymuje dziesiątki wyzwisk i hejtów na fb, jesli nie uspokoisz swoich fanów i nie przeprosisz jej publicznie, to tego bardzo pożałuje. […] Pamietaj, że mamy z Violą różne stare brudy na ciebie, które mogą anonimowo wypłynąć do internetu - pisze hejter.

Dziennikarka jest takimi wiadomościami szczerze przerażona:

Robi się ostro i coraz bardziej absurdalnie, ale widać nie ma końca tej patologii. Publikuję, bo uważam, że trzeba i wiem, że to zrobić mogę, tym bardziej, że to pewnie fejkowe konto a "Żydówka", szanowny panie, to dla mnie komplement. A że nie stać mnie na ochronę, trzeba to będzie załatwić drogą urzędową. Cóż...

Co sądzicie o całej sprawie?

 

Zobacz: Kołakowska OSTRO do Korwin Piotrowskiej: "Jesteś obłudna! Niech ktoś Cię porządnie..."

 

Karolina Korwin Piotrowska otrzymuje takie wiadomości od hejtera:

Karolina Korwin Piotrowska dostaje pogróżki od znajomego Violi Kołakowskiej

 

Karolina Korwin Piotrowska dostaje pogróżki od znajomego Violi Kołakowskiej

 

Karolina Korwin Piotrowska dostaje mnóstwo takich wiadomości.

Karolina Korwin Piotrowska na prezentacji ramówki TVN Style
ONS

 

Viola Kołakowska w ogniu krytyki.

Viola Kołakowska na premierze w Teatrze Imka

Karolina Korwin Piotrowska w szarym płaszczu
Newsy
Kołakowska OSTRO do Korwin Piotrowskiej: "Jesteś obłudna! Niech ktoś Cię porządnie..."
O co poszło?

Karolina Korwin Piotrowska pokazała na Facebooku wiadomość, jaką otrzymała od Violi Kołakowskiej. Aktorka i partnerka Tomasza Karolaka zarzuciła jej, że jest obłudna i bardzo się zmieniła na przestrzeni ostatnich lat. Dziennikarka do wiadomości od Violi dodała opis: "cudownie". Co napisała Kołakowska? Wiesz co Karolina żal mi ciebie. Jesteś obludna i prowadzisz bardzo nieczystą grę, bardzo też niebezpieczna. Nie napiszę ze jesteś głupią pizdą bo to byłoby oczywiste. Życzę Ci, żebyś w końcu zajęła się czymś pożytecznym. A najlepiej będzie jak Cię w końcu ktoś porządnie bzyknie, może wtedy cała złość i jad opuszcza ciało twe i znowu będziemy mogli się cieszyc się Karoliną jaką byłaś kiedyś. Bo po tamtej śladu nie ma a szkoda.  Dlaczego Viola Kołakowska jest tak zła na Karolinę? Zapewne chodzi o aferę sprzed kilku tygodni, gdy to Viola Kołakowska skrytykowała Maffashion i Jessikę Mercedes oraz nazwała ich pracę "reklamową prostytucją". Te słowa wzbudziły wielkie emocje w mediach, a do dyskusji włączyła się właśnie Karolina Korwin Piotrowska , która zasugerowała Violi, żeby zamiast krytykować kreatywne i pracowite blogerki, sama zrobiła coś pożytecznego. O prostytucji szafiarek mówi ktoś, kto nieudanie kiedyś próbował bloga zakładać, kasy na tym nie zarobił, bo jak widać wartości reklamowej i pracowitości jakoś tutaj nie styknęło  - pisze Korwin Piotrowska.  Ma teraz za darmo Viola swoje pięć minut sławy zdobyte na dziewczynach, które może nie są orłami intelektu, ale pracują naprawdę ciężko. Można o tych dziewczynach (i chłopakach też) wiele mówić, ale jednego im nie można odmówić: pracowitości właśnie. I kreatywności. To jest realna siła, ma swoją wartość zbudowaną na owych snapach też, czy nam się to podoba czy nie. Ta nowa, mocna siła medialna i marketingowa, ona już nadeszła i...

Karolina Korwin Piotrowska w szarym płaszczu
Newsy
Karolina Korwin Piotrowska komentuje słowa Violi Kołakowskiej o blogerkach: "Ma Viola pięć minut sławy"
Karolina Korwin Piotrowska komentuje słowa Violi Kołakowskiej o blogerkach: "Ma Viola pięć minut sławy"

Karolina Korwin Piotrowska skomentowała słowa Violi Kołakowskiej na temat blogerek! Była modelka i partnerka Tomasza Karolaka na swoim kanale na YouTubie postanowiła sparodiować najbardziej znane szafiarki. Przy okazji udzieliła wywiadu dla "Dzień Dobry TVN", w którym określiła sposób zarabiania pieniędzy przez blogerki "reklamową prostytucją". Teraz na swoim profilu na Facebooku do tych słów odniosła się Karolina Korwin Piotrowska. Co napisała dziennikarka? Mamy wolność wypowiedzi i to jest OK. Ale nazywanie prostytucją zarabiania pieniędzy, nawet niemałych, na zbudowanej przez lata pracy wartości reklamowej i wpływie na rynek, jest mega niefajne i wieje czymś słabym na milę. Wiadomo, że media zatrudniające kiepsko opłacanych mediaworkerów to od razu podejmą, bo się pewnie klika najazd na bogate szafiarki upstrzone Diorem albo Chanel, ale nie zmienia to faktu, że słyszę donośny chichot historii, bo o prostytucji szafiarek mowi ktoś, kto nieudanie kiedyś próbował bloga zakładać, kasy na tym nie zarobił, bo jak widać wartości reklamowej i pracowitości jakoś tutaj nie styknęło. Karolina Korwin Piotrowska zauważa, że Viola Kołakowska chciała przez chwilę poczuć się sławna i dlatego obraziła publicznie osoby, które ciężko pracują i są kreatywne. Ma teraz za darmo Viola swoje pięć minut sławy zdobyte na dziewczynach, które może nie są orłami intelektu, ale pracują naprawdę ciężko. Można o tych dziewczynach (i chłopakach też) wiele mówić, ale jednego im nie można odmówić: pracowitości właśnie. I kreatywności. To jest realna siła, ma swoją wartość zbudowaną na owych snapach też, czy nam się to podoba czy nie. Ta nowa, mocna siła medialna i marketingowa, ona już nadeszła i wyzywanie się teraz w taniej stylistyce rodem z brudnej piaskownicy i nagrywanie niby zabawnych filmików nic nie da. Do roboty się wziąć. Tylko tyle. No...

Wywiad Karoliny Malinowskiej z Violą Kołakowską
Newsy
Viola Kołakowska nie żałuje swoich słów o blogerkach. A co sama w życiu osiągnęła? Mówi o tym Karolinie Malinowskiej
Viola Kołakowska nie żałuje swoich słów o blogerkach. A co sama w życiu osiągnęła? Mówi o tym Karolinie Malinowskiej

W nowym numerze magazynu "Party" Karolina Malinowska rozmawia z Violą Kołakowską. W jej życiu doszło ostatnio do wielkich zmian - zaręczyła sięz Tomaszem Karolakiem. W wywiadzie nie brakuje jednak tematu blogerek modowych, które niedawno Viola Kołakowska ostro skrytykowała: Powiem szczerze, że najbardziej podirytowała mnie sytuacja taka, że ktoś daje na to ciężkie pieniądze, że ktoś płaci tym dziewczynom za nic. Jest to taka trochę reklamowa prostytucja - dla mnie przynajmniej.  Postanowiłam to skomentować - mówiła jakiś czas temu. Czy dziś Viola Kołakowska żałuje tych słów? Nie spodziewałam się tak gorącej fali zainteresowanie tematem. Ale dobrze, że tak się stało, bo nie lubię letniej temperatury w życiu. Zaczęło się niewinnie, od wygłupów. Ale gdy zaczęłam się zastanawiać nad tym, co i w jaki sposób te dziewczyny prezentują swoim rówieśnikom, to zdałam sobie sprawę, że to jakaś farsa. W moim odczuciu zwykła głupota.[...] Mam swoje zdanie i nie bałam się go wyrazić. Ile ludzi, tyle opinii, byli tacy, którzy stanęli w obronie tych dziewczyn, ale byli też tacy, którzy powiedzieli: "Brawo, Violka". Ja nie żałuję, że to zrobiłam. Na Violę Kołakowską spadła ogromna fala krytyki. Niektórzy zarzucali jej, że sama nic w życiu nie robi i niczego nie osiągnęła. O tę kwestię również zapytała Malinowska: Życzę wszystkim, którzy coś robią, aby mieli tyle roboty, co ja, wtedy pogadamy. Dla mnie strzelanie sobie fotek to nie jest robienie "czegoś", to nie jest wielki wysiłek. A ich osiągnięcia to dla mnie nie są wielkie sukcesy, o których warto głośno mówić. Sukcesem może być zrobienie prawdziwej kariery, rodzina.  Cały wywiad - tylko w "Party".   Zobacz także:  Tomasz Karolak oświadczył się Violi Kołakowskiej! Mamy WIDEO i zdjęcie pierścionka!   Viola Kołakowska...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik