Anita Lipnicka wzięła ślub!
Facebook
1/7
Anita Lipnicka wzięła ślub!
Facebook

Anita Lipnicka, znana polska piosenkarka, która wcześniej przez 11 lat była w związku z Johnem Porterem, znalazła swoją drugą prawdziwą miłość. 13 września powiedziała sakramentalne "tak" na niewielkiej greckiej wyspie Hydrze. Kim jest jej mąż? Dlaczego małżeństwo z Johnem Porterem nie przetrwało?

 

Anita Lipnicka i John Porter byli jedną z najbardziej udanych i długodystansowych par w polskim show-biznesie. Mają razem córkę. Tym bardziej informacja o ich rozstaniu była dla fanów czymś niezrozumiałym. Dlaczego doszło do rozpadu ich związku? Ta informacja nigdy nie została oficjalnie podana. Mówiło się, że:

Od dłuższego czasu nie żyli razem. Przygotowywali swoje sprawy do rozstania. Jako że nigdy nie byli małżeństwem, wszystko było kwestią umowy między nimi. - pisał w czerwcu 2015 roku "Fakt". 

Kim jest nowy mąż Anity Lipnickiej, z którym wzięła ślub we wrześniu tego roku? Piosenkarka nie mówi o nim za wiele. Jedyne informacje jakie ujawniła, dotyczą jej ślubu z partnerem. W „Dzień dobry TVN” ujawniła jedynie, że po ślubie ma dużo energii!

To jest przyczyna tego, że mam teraz dużo pozytywnej energii – powiedziała. I nie chciała zdradzić, kim jest jej nowy wybranek... - Podzieliłam się taką ilością informacji, jaką chciałam, i nic więcej o tym szczęśliwym dniu nie opowiadam. To moja chwila i chcę ją zachować dla siebie - dodała wówczas tajemniczo Lipnicka.

My rzeczywiście widzimy, że Anita Lipnicka kwitnie z każdym dniem coraz bardziej! To z pewnością nie tylko powodzenie w życiu zawodowym, ale zarówno i w prywatnym, a nowy ukochany bardzo musi się do tego przyczyniać!

 

Zobacz też: Kulisy rozstania Lipnickiej i Portera. O co poszło?​

2/7
Anita Lipnicka wzięła ślub!
Facebook
3/7
Anita Lipnicka wzięła ślub!
Facebook
4/7
Anita Lipnicka wzięła ślub!
Facebook
5/7
Anita Lipnicka
6/7
Pola - córka Anity Lipnickiej i Johna Portera
Akpa
7/7
AKPA
Więcej na temat Anita Lipnicka