Była wokalistka Varius Manx, Anita Lipnicka od pewnego czasu pracuje nad solową karierą. Niedawno artyska świętowała premierę nowego albumu studyjnego. Doświadczona gwiazda dzisiaj nie boi mówić wprost o tym, co sądzi na temat branży muzycznej. W rozmowie z naszym reporterem powiedziała, jak ocenia programy typu talent show. Ujawniła, że odrzucała propozycje zostania jurorką. Skąd ta niechęć?

Reklama

Anita Lipnica gorzko o gwiazdach muzycznych talent show

Znana z występów w Varius Manx wokalistka ostatnio często zabiera głos w mediach. Niedawno Anita Lipnicka poruszyła temat eutanazji w odważnej wypowiedzi. Artystka udzieliła wywiadu naszemu reporterowi, w który opowiedziała o swojej karierze, a także życiu prywatnym. Przyznała, że przez długi czas odmawiała dołączenia do muzycznych programów, ponieważ nie podobał jej się ten format.

Odmawiałam brania udziału w takich talent show, gdzie w roli jurora miałam występować. Bo bardzo długo byłam oburzona, jak tak można, że wchodzisz przed kamery, bum, jesteś sławny. Za nic. Nie musisz nic zrobić. Wystarczy zaśpiewać fajnie kogoś innego
— powiedziała Anita Lipnicka.

W dalszej części wokalistka przyznała, że nie mogła do końca podzielić się z tym, że czasy się zmieniają i — co za tym idzie — zmienia się również branża muzyczna. Stwierdziła, że długo była w kontrze do tego, jak talent show kreują dzisiaj gwiazdy.

Trzeba naprawdę jakąś pracę u podstaw wykonać. Czymś zainteresować drugiego człowieka, żeby na to docenienie sobie zasłużyć. Trochę czasy się pozmieniały. Zauważyłam, że taka byłam na to oburzona i sobie sama zostałam w tym oburzeniu. Świat poszedł do przodu, wszyscy to robią dalej, siedzą w tym jury, a ja sobie siedzę i mówię ''nie, no nie będę brała w tym udziału''. A to trochę tak, jakbym się odwróciła plecami do rzeczywistości, która w jakiś sposób sama się pisze
— wyjaśniła Anita Lipnicka.

Zobacz także: Anita Lipnicka świętuje 48. urodziny. Córka Pola to jej największy skarb: "Lepszej piosenki niż Ty nigdy nie napiszę"

Reklama

Czy obecnie Anita Lipnicka ma inne podejście do muzycznych talent show? Obejrzyjcie nasz wywiad do końca.

Zobacz także
Anita Lipnicka
Anita Lipnicka Artur Zawadzki/REPORTER
Reklama
Reklama
Reklama