Jedna z najpopularniejszych polskich artystek, Anita Lipnicka, świętuje dziś 48. urodziny. Z tej okazji gwiazda zrobiła fanom wielką niespodziankę - zaprezentowała nowy singiel "Amsterdam" zwiastujący jej nadchodzącą płytę „Śnienie”. Czy nowe utwory znów podbiją serca słuchaczy? To w jej przypadku oczywiste, ale jak sama niedawno napisała:

Reklama

"Lepszej piosenki niż Ty nigdy nie napiszę"

Oczywiście miała na myśli swoją córkę, 17-letnią Polę.

Tak dziś wygląda córka Anity Lipnickiej

Anita Lipnicka od 7 lat jest szczęśliwą żoną brytyjskiego grafika, Marka Graya. Wcześniej, przez 12 lat, była związana ze znanym muzykiem, Johnem Porterem. W 2006 roku zostali rodzicami dziewczynki, którą nazwali Pola. Kilka lat po narodzinach córki Lipnicka w rozmowie z "Vivą!" mówiła:

Wreszcie ktoś mnie pojmie na tym świecie i ja kogoś zrozumiem. Będziemy dogadywać się bez słów. Szybko okazało się, że ona śmieje się w zupełnie innych momentach niż ja i płacze kiedy indziej. A ja jej w ogóle nie pojmuję! Szybko zrozumiałam, że to nie żadna mini ja, tylko osobny człowiek Jest bardzo charakterna, ma dużo genów po tacie, ale też genów pochodzących z dawnych pokoleń. […] Dopiero teraz widzę wyraźnie cechy jej charakteru: siłę, upór, indywidualność i małą tolerancję na nieprzyjemne doznania, które ją spotykają.

O Poli Porter zrobiło się głośno już jakiś czas temu, kiedy w sieci pojawiła się profesjonalna sesja zdjęciowa z jej udziałem. Fani zachwycali się urodą nastolatki, podobnie jak sama Anita, która potrafi czasami zawstydzić córkę. Z okazji Dnia Dziecka pokazała kilka jej ujęć, pisząc:

Moja piękna! Dzisiaj Twój ostatni Dzień Dziecka. Sweet seventeen… Spełnienia marzeń, cudny ludku z mojego brzucha. Kocham Cię❤️ I będę kochać zawsze. Nawet jak już staniesz się nieprzyzwoicie dorosła. Od tego są mamy! Twoja mama. xxx Ps. Nie zabij mnie za tego posta

Pola żartobliwie odpowiedziała:

Zobacz także

Mamo, serio?????

Na co artystka odparła:

No wiem… Siara. Ale tak Cię kocham, że muszę się czasem pochwalić! Lepszej piosenki niż Ty nigdy nie napiszę????

Instagram/anita.lipnicka

Anita Lipnicka jest niezwykle dumna z Poli. W dniu jej 17. urodzin, w lutym 2023 roku pisała:

Dziś urodziny super dziewczyny????! Bez niej moje życie byłoby serią migających obrazków bez treści. Kochana Polinko, niech ten ostatni rok dzieciństwa będzie dla Ciebie łaskawy. Leć wysoko, nie patrz w dół, tylko przed siebie! Wielu przygód i inspiracji życzy Ci mama. Kocham

Zobacz także: Córka Justyny Steczkowskiej przystąpiła do pierwszej komunii świętej. Helenka to już duża dziewczynka

W dniu urodzin Anita Lipnicka zaprezentowała fanom singiel "Amsterdam":

Z okazji moich urodzin, mam dla Was prezent ???? Oto leci do Was „Amsterdam” - pierwsza muzyczna jaskółka zapowiadająca mój nowy album „Śnienie”, który ukaże się już jesienią tego roku. Dlaczego Amsterdam? Bo to miasto jest dla mnie symbolem wolności, beztroski i swobody - tego wszystkiego, do czego wracam myślami, gdy widzę siebie sprzed lat. Czas płynie, gna nieubłaganie… A ja, mimo że mam już za sobą co najmniej połowę drogi, wciąż czuję w ustach smak… szaleństwa! - napisała artystka.

Życzymy wszystkiego najlepszego!

Zobacz także: Ewa Skibińska kusi na zdjęciu w jacuzzi. Fani patrzą jednak na jej córkę

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama