Kasia Tusk
www.makelifeeasier.pl

Kasia Tusk radzi, jak spakować się na wyjazd! Znacie te triki?

Kasia Tusk
www.makelifeeasier.pl

Niedawno Kasia Tusk pokazała, gdzie spędza tegoroczne wakacje (zobacz: Grecja, Bruksela, Paryż? Kasia Tusk pokazała, gdzie i jak spędza wakacje. Zazdrościmy...).
Teraz Kasia na swoim blogu zdradziła kilka sztuczek, które pomagają jej przy pakowaniu się na wyjazd! We wstępie czytamy:

„Umiejętność pakowania walizki przydaje nam się przez cały rok. Wyjeżdżamy w podróże służbowe, na święta do rodziców albo na krótkie weekendowe wypady. Niewątpliwie jednak najczęściej wyjeżdżamy w lecie, dlatego pomyślałam, że kilka moich sposobów na sprawne zaplanowanie bagażu może Wam się przydać. Dlaczego to takie trudne? Po pierwsze musimy pomyśleć o wszystkim czego będziemy potrzebować w trakcie wyjazdu. Po drugie, trzeba te rzeczy zmieścić w walizce – a ta zawsze okazuje się za mała…’’

Dalej Kasia opisała najistotniejsze punkty, takie jak: dokładne zaplanowanie stylizacji na każdy dzień wyjazdu, inteligentna selekcja, dzielenie się bagażem z towarzyszem podróży, wykorzystanie miniaturowych wersji kosmetyków oraz odpowiednia kolejność pakowania.

Jeśli w najbliższych dniach szykuje wam się urlop, koniecznie zajrzyjcie na bloga makelifeeasier.pl. A może macie swoje własne triki, które sprawdzają się przy każdym wyjeździe? Podzielcie się nimi w komentarzach!


Zobaczcie, jaką stylizację na upalne dni proponuje Kasia Tusk.


Kasia Tusk


Kasia Tusk


Kasia Tusk


Kasia Tusk


Kasia Tusk

Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51