Party Stories
Korwin komentuje udział Górniak w The Voice
ONS
Newsy

Korwin o Górniak w The Voice: Marnuje talent

Co o udziale Edyty w show myśli Karolina?

Dziś oficjalnie poinformowano, że jedną z dwóch nowych jurorek w kolejnej edycji The Voice of Poland będzie Edyta Górniak. Nagrania programu rozpoczną się już w sierpniu i diwa ma być największą gwiazdą show. Przypomnijmy: To już pewne! Edyta Górniak w jury "The Voice"! A razem z nią...

Po obwieszeniu tej informacji w internecie uformowały się dwa obozy - fanów, którzy są zachwyceni udziałem ich idolki w programie i sceptyków wolących widzieć Górniak na scenie, a nie w kolejnym telewizyjnym show.

Edyta ze swoim talentem i imponującym doświadczeniem z pewnością ma wszelkie predyspozycje do bycia jurorem w tego typu show, ale niektórzy obawiają się, że to znów odsunie muzykę i koncerty na dalszy plan. W rozmowie z AfterParty.pl Karolina Korwin Piotrowska stwierdziła wprost, że motywacją Górniak są po prostu pieniądze, bo na muzyce nie zarabia już od dawna.
 

Gdzieś zarabiać musi, płyta nie była hitem. Koncertów może pozazdrościć Dodzie, a rachunki trzeba płacić. Powtórzę to, co napisałam w "Bombie": Edyta Górniak to największy zmarnowany, na własne życzenie, talent muzyczny w Polsce po 1989 roku - powiedziała w rozmowie z AfterParty.pl dziennikarka.

Przeczytaj co Korwin Piotrowska napisała o Górniak w książce "Bomba" >>>

Zgadzacie się z Korwin? Górniak bierze udział w tego typu programach tylko dla pieniędzy?

Zobacz: "Ona tak na żywo nie wygląda"

allons_1368206.jpg

 

Karolina Korwin Piotrowska w niebieskim płaszczu

Zobaczcie też przegląd najlepszych kreacji Górniak z "Jak Oni Śpiewają":

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Korwin krytykuje Górniak
ONS
Newsy
Górniak wykorzystuje syna do zarabiania pieniędzy? Korwin ma swoją teorię
Edyta nie będzie zadowolona

Edyta Górniak najbliższe tygodnie spędzi w panelu jurorskim piątej edycji The Voice. Gwiazda przyjęła zaproszenie producentów mimo napiętego grafiku związanego z nagrywaniem kolejnej płyty. W związku z nawałem pracy, diwa stara się spędzać każdą wolną chwilę z synem. Podczas jednej z wizyt na Mazurach, gdzie z dziadkami odpoczywa Allan , Edyta zadzwoniła do Radia Zet. Przypomnijmy: Górniak zadzwoniła do radia. Opowiedziała o wakacjach z synem W spontaniczność takiego gestu nie wierzy Karolina Korwin Piotrowska . Dziennikarka odniosła się do telefonu Górniak w swojej kolumnie "Bomba Tygodnia" publikowanej we "Wprost". Korwin ironizuje w niej, że rozmowa Edyty z dziennikarzem o wakacjach z synem jest chronieniem jej prywatności. Idzie też o krok dalej - jej zdaniem telefon był wykonany z myślą o promocji programu, ale efekt był odwrotny do zamierzonego.   Nie ma to jak oryginalna promocja programu, w którym się występuje. Edyta Górniak, jurorka The Voice of Poland, spontanicznie zadzwoniła do radia, które jest patronem programu, i opowiedziała o tym, jak spędza wakacje z synem na Mazurach. "Przyjechałam go wycałować, bo za chwilę zaczynamy pierwsze przesłuchania w The Voice, więc zanim jeszcze usiądę na tym fotelu i się do niego przykleję na paręset godzin, to chciałam go wycałować, więc przyjechałam do niego". Jak mniemam, cała ta akcja miała na celu dalsze ostentacyjne, konsekwentne chronienie prywatności swojej i swojego syna przed mediami. Brawo. Strach się bać, co będzie dalej. Czy telefon E.G. zachęcił kogoś do oglądania programu? Mnie raczej przeraził - pisze Karolina we "Wprost". Zgadzacie się z nią? To była spontaniczna rozmowa czy zabieg marketingowy? Zobacz: Tego jeszcze nie było. Surowa Horodyńska oceniła styl syna Górniak Edyta Górniak i pozostali jurorzy na planie The Voice:

Gwiazdy w wielkim finale The Voice of Poland 3
ONS
Newsy
Steczkowska i Markowska wracają do "The Voice"!
A razem z nimi...

Podczas odcinków na żywo muzycznego show "The Voice of Poland" na scenie mogą zaprezentować się nie tylko utalentowani uczestnicy, ale również jurorzy i goście specjalni programu. Ostatnio zachwyciła wszystkich Edyta Górniak z imponującą interpretacją "Litanii". Przypomnijmy: Spektakularny występ Edyty w "The Voice" Już 30 listopada odbędzie się wielki finał show. Producenci "The Voice" chcą dołożyć wszelkich starań, aby ostatni odcinek programu dostarczył widzom jak najwięcej emocji i wrażeń. Z tego też powodu postanowili zaprosić największe polskie gwiazdy estrady, które swoimi występami dodadzą splendoru finałowi. Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, w finale zobaczymy na scenie Justynę Steczkowską , Kayah , Patrycję Markowską i Anię Dąbrowską . Wybór nie jest przypadkowy, bo wszystkie panie zasiadały w fotelach jurorskich w poprzednich edycjach show. Finał "The Voice" to musi być coś niezapomnianego. Poziom w tej edycji jest niezwykle wysoki, a wszystkie dotychczasowe jurorki programu na jednej scenie to coś, czego jeszcze nie było. To będzie prawdziwa muzyczna uczta - zdradza w rozmowie z nami osoba związana z produkcją "The Voice". Szykuje się naprawdę niesamowite show. Waszym zdaniem występ wszystkich jurorek to dobry pomysł? Zobacz: Edyta do wokalistki "The Voice": "Kocham mężczyzn, ale jak patrzę na Ciebie..." Gwiazdy i uczestnicy podczas ostatniego odcinka "The Voice of Poland":

Górniak o udziale w The Voice
ONS
Newsy
Górniak skomentowała udział w "The Voice": Dzisiaj jest dużo plastiku
Diwa zdradziła jakiego talentu poszukuje

Wczoraj TVP ogłosiło nowy skład trenerski trzeciej edycji "The Voice of Poland". Wiele emocji wzbudził udział w programie Edyty Górniak . Wokalistka ma małe doświadczenie w tego typu produkcjach. Oceniała już gwiazdy w show "Jak oni śpiewają" oraz była trenerką w "Bitwie na głosy". Zobacz: To już pewne! Edyta Górniak w jury "The Voice"! A razem z nią... Edyta w rozmowie z portalem Onet.pl opowiedziała dlaczego zdecydowała się wziąć udział "The Voice" : - Przyjęłam zaproszenie do udziału w tej trzeciej edycji "The Voice" dlatego, że lubię podziwiać, lubię się zachwycać, lubię piękno, lubię się wzruszać pięknem i poluję na piękno. Dzisiaj jest jego nie wiele, a jeśli jest to poukrywane. Mam nadzieje, że ten program wyeksponuje fajne dusze. Na to liczę. Będę szukała prawdy w ludziach. Dlatego, że dzisiaj bardzo dużo jest nieprawdy, plastiku, dużo sztuczności, bylejakości. Mam nadzieję na odkrycia, bo to jest bardzo budujące i liczę na to, że będzie się można kimś zafascynować. Gwiazda opowiedziała również, jak czuje się w roli sędziego, który może zadecydować o dalszym losie wokalisty, który chce się przebić. - Mimo upływu czasu ja się bardziej czuję w roli bycia ocenianym, niż w roli osoby, która ocenia. Ta rola, której się nauczyłam w życiu, czyli przyjmowania ocen, jest mi zupełnie naturalna. Natomiast ocenianie kogoś jest często trudne. Chciałabym zawsze pozostać sobie wierna i uczciwa. To oznacza, że muszę być otwarta. Jeśli moja ocena jest wysoka, to jest wysoka. Jeśli natomiast nie jest, to myślę, że nie będę umiała tego ukryć. Nie potrafię oszukiwać swoich własnych "czujek", a czujki mam bardzo mocne. Nie łatwo jest mnie oszukać - stwierdziła Górniak w rozmowie z Onetem. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak Edyta wypadnie w roli trenera "The Voice". Z pewnością możemy liczyć na to, iż...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner