Agnieszka Kaczorowska i Kamil Kuroczko są nie tylko znajomymi z "Tańca z gwiazdami", ale też tańczą razem na turniejach. Ostatnio w jednym z tygodników pojawiły się informacje, że współpraca nie idzie im jednak zbyt dobrze. Dlaczego?

Było dużo nerwów, wzajemnych pretensji, żal. Agnieszka poddała się, przestała ćwiczyć. Zajadała stresy. Nikt nie wątpi w talent Agnieszki, ale życie tak się potoczyło, że lepiej wychodzi jej taniec w programie - czytamy w tygodniku "Świat&Ludzie".

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska zdradziła nam, jaką dietę stosuje! Gotuje sama? WIDEO

 

Zapytaliśmy Agnieszkę Kaczorowską jaka jest prawda i jakie relacje łączą ją z Kamilem Kuroczko?

Kamil po tamtej edycji Tańca z Gwiazdami zaproponował mi powrót do tańca turniejowego i ja się tym pomysłem bardzo zajarałam. I bardzo się przyjaźniliśmy, więc wszystko grało i miało być super.
(...) Prawda jest taka, że pojawiło się w moim życiu, w mojej głowie tyle marzeń i tak mało przestrzeni na nowe projekty. Przychodziło do mnie dużo nowych kuszących propozycji i rzeczy, które spełniają moje kolejne marzenia, więc stanęłam przed takim pytaniem sama do siebie, czy ja chce wracać tam gdzie już byłam czyli do tańców turniejowych. (...) Musical Karol był popychajką, żeby zawiesić treningi do tańca sportowego, bo byłoby to awykonalne. Wiem, że Kamil się trochę zwiódł... - powiedziała nam szczerze Agnieszka Kaczorowska.

Agnieszka Kaczorowska ma w lutym premierę musicalu "Karol", dlatego głównie na tym się teraz skupia. Przypomnijmy, że stanowisko w "konflikcie" z Agnieszką zajął również sam Kuroczko - napisał, że poczuł się oszukany przez Agnieszkę - zobacz całe OŚWIADCZENIE!

 

Zobacz także: Czarująca Agnieszka Kaczorowska na urodzinach Party. Suknia podkreśliła świetną figurę! ZDJĘCIA

 

Kamil Kuroczko i Agnieszka Kaczorowska mieli wspólnie wrócić do tańca sportowego. Jednak nic z tego nie wyjdzie.

 

Kamil Kuroczko, Agnieszka Kaczorowska
Edipresse

 

Agnieszka Kaczorowska realizuje się teraz w innych projektach.

Agnieszka Kaczorowska w sukience z dekoltem