Party Stories
Agnieszka Kaczorowska, Kamil Kuroczko
Newsy

"Czuję się oszukany"! Kamil Kuroczko wydał oświadczenie w sprawie współpracy z Agnieszką Kaczorowską! Padły mocne słowa

Kamil zakończył współpracę z Agnieszką. Dlaczego?

Dlaczego Agnieszka Kaczorowska i Kamil Kuroczko nie trenują już razem do turniejów tanecznych? Agnieszka Kaczorowska powiedziała Party.pl, że poszła za głosem serca i skorzystała z nowych propozycji zawodowych. Tancerka jednak zdaje sobie sprawę, że Kamil Kuroczko się na niej zawiódł. Tancerz jednak wydał oświadczenie z którego wynika, że się nie tylko zawiódł, ale czuje się przez Kaczorowską oszukany i wyjaśnił, jak wyglądało ich rozstanie zawodowe.

OŚWIADCZENIE KAMILA KUROCZKO

Do tej pory unikałem wychodzenia przed szereg w mediach i wypowiadania się na temat sytuacji, o których plotkuje się nie tylko w kuluarach. Niestety, w związku z wypowiedziami Agnieszki Kaczorowskiej na łamach kolorowej prasy, jestem zmuszony złamać swoją żelazną zasadę. Jak niektórzy z Państwa być może pamiętają, kilka miesięcy temu podjęliśmy z Agnieszką decyzję o rezygnacji z udziału w "Tańcu z gwiazdami". Wszystko po to, aby jako para taneczna poświęcić się karierze turniejowej i powalczyć na międzynarodowym arenie. Plany te legły w gruzach i na tym ta historia powinna się zakończyć. Z portali plotkarskich i gazet, z którymi Agnieszka w ostatnim czasie ochoczo rozmawia, dowiedziałem się jednak, że przyczyną rozpadu naszego duetu jest mój "strach przed mistrzowskim poziomem", a ja sam czuję się "zawiedziony". Gwoli ścisłości - nie jestem zawiedziony. Zostałem po prostu oszukany. Zarzut o strachu przed zbyt wysokim poziomem najlepiej skomentują moje dokonania taneczne, jak choćby zdobyte w niedzielę Mistrzostwo Polski w Showdance i nadchodzące mistrzostwa świata w Paryżu, na które lecę z początkiem grudnia - pisze w swoim oświadczeniu Kuroczko.

Co jeszcze napisał tancerz? 
Na treningi z Agnieszką poświęciłem ponad cztery miesiące, przypłacając to bolesną kontuzją pleców. Jednak to nie kontuzja sprawiła, że nasze plany wzięły łeb, a opieszałość mojej partnerki, która na niecałe 6 tygodni przed turniejem przestała po prostu pojawiać się na treningach, wymyślając co raz to bardziej wydumane powody. W pewnych kręgach określa się to "gwiazdorzeniem", ale mi nie było do śmiechu, bo bez względu na to, jak finezyjne wymówki proponowała Agnieszka, to ja musiałem ponosić wszystkie związane z tym koszty. Podobnie organizatorzy szkoleń i warsztatów, na których mieliśmy się pojawiać razem, a z ww. powodów nie było to możliwe i musiałem świecić oczami przed organizatorami, bo do końca wierzyłem, że moje taneczna partnerka naprawdę przechodzi przez trudny czas. W końcu Agnieszka poinformowała mnie, że "musi pokochać samą siebie i odnaleźć nowe ja, ponieważ czuje zmianę". Podszedłem do tego ze zrozumieniem, podobnie zresztą jak wcześniej, gdy cierpliwie czekaliśmy aż Agnieszka wróci do swojej optymalnej wagi. Przez kolejnych kilka tygodni zwodziła mnie zapewniając, że potrzebuje się wyciszyć, odnaleźć spokój w medytacji i wróci do treningów. W tym czasie nie widywałem jej na sali treningowej, ale za to miałem okazje podziwiać jej zdjęcia ze ścianek, więc najwyraźniej medytacja i wyciszenie to pojęcia względne. Zaczęły do mnie docierać informacje o tym, że Agnieszka w międzyczasie zakontraktowała sobie prywatne eventy i rolę w jednym z musicali. W tym momencie postanowiłem zakończyć naszą współpracę - pisze w oświadczeniu Kuroczko.
Historie o podobnym zachowaniu Agnieszki wobec innych tancerzy słyszałem od dawna, ale naiwnie wierzyłem, że to tylko plotki. Nasza współpraca opierała się na umowie ustnej i żałuję, że nie złożyliśmy stosownych podpisów na papierze. Nie zmienia to faktu, że sprawy wobec poniesionych przeze mnie kosztów i skandalicznej postawy Agnieszki Kaczorowskiej, miały zostać załatwione po cichu, ale widząc, że Agnieszka wykorzystuje swoją popularność i dobre układy z mediami, aby po raz kolejny się wybielić, nie mogłem nie zareagować. To pierwszy i ostatni raz, kiedy zabieram w tej sprawie głos i mam nadzieje że moje nazwisko będzie mogło odtąd pojawiać się tylko w kontekście moich sukcesów na polu zawodowym.
Kamil Kuroczko w mocnych słowach wyjaśnił, jak wyglądało rozstanie zawodowe z Agnieszką Kaczorowską.
Czy Agnieszka teraz zabierze głos i wyda swoje oświadczenie? Co myślicie o słowach tancerza? Powinien wydawać takie oświadczenie?
 
Kamil Kuroczko ostatnio w Tańcu z gwiazdami tańczył z Joanną Opozdą.
Kamil Kuroczko podczas akcji charytatywnej
 
Kamil Kuroczko chciał powrócić do tańca turniejowego z Agnieszka Kaczorowską. Po 4 miesiącach treningów zawiesili współpracę.
Kamil Kuroczko, Agnieszka Kaczorowska
Edipresse
 
Kamil Kuroczko i Agnieszka Kaczorowska zrezygnowali ze wspólnego udziału w turniejach. 
Agnieszka Kaczorowska, Kamil Kuroczko
 
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Agnieszka Kaczorowska uśmiech
Fleszstyle
Agnieszka Kaczorowska jak Panna Młoda! Gwiazda założyła białą suknię z głębokim dekoltem! ZDJĘCIA
Agnieszka Kaczorowska w sukni Violi Piekut na urodzinach magazynu Party
East News
Fleszstyle
Czarująca Agnieszka Kaczorowska na urodzinach Party. Suknia podkreśliła świetną figurę! ZDJĘCIA
Stylizacja Agnieszki Kaczorowskiej
Fleszstyle
Agnieszka Kaczorowska w jesiennej stylizacji z... sieciówek! Wiemy, co ma na sobie! ZDJĘCIA
Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner