Joanna Krupa tłumaczy się z pokazania intymnej fotki męża w kąpieli! Czy Romain Zago miał do niej pretensje? Modelka w rozmowie z Party.pl tłumaczy, że wręcz przeciwnie. A jakie relacje para ma na co dzień?

 

Gwiazda programu "Top Model" zdradziła, że kiedy widzi się z mężem, stara się doskonale bawić, wygłupiać i nie myśleć o poważnych sprawach.

Romain i ja jesteśmy jak przyjaciele. Wygłupiamy się jak dzieci. Bo tak na  co dzień mamy intensywne życie, nasze życie ne jest łatwe. On ma ciężki biznes, ja to samo. Jak jesteśmy razem, to chcemy się śmiać. On nawet nie chce myśleć o dyskotekach, eventach, mówi: "Nawet mnie nie bierz na żadne imprezy. Ja chcę być w domu z pieskami".

Jednak od czasu do czasu Joanna pojawia się z nim na czerwonych dywanach. Dlaczego? Przekonajcie się sami! Tymczasem Joannę Krupę w Polsce możemy oglądać w każdy poniedziałek o godz. 21:30 w programie "Top Model".

Zobacz: Joanna Krupa zostanie mamą! Wiemy, kiedy to nastąpi!

 

Joanna Krupa pod studiem DDTVN

joanna Krupa w czarnym krótkim płaszczu z pikowaną dużą torbą ozdobioną  łańcuszkiem, sukience w kratę i czarnych botkach

Joanna Krupa i Romain Zago uwielbiają spędzać ze sobą czas

Romain Zago i Joanna Krupa na urodzinach gwiazdy

 

Więcej na temat Joanna Krupa