EN_01178136_0012.jpg
East News

Joanna Krupa pokazała zdjęcie męża w intymnej sytuacji. Nie zgadniecie jakiej!

EN_01178136_0012.jpg
East News

Joanna Krupa i jej mąż Romain Zago chętnie pokazują zdjęcia ze swojego prywatnego życia w Internecie. Tym razem jednak opublikowana przez Joannę fotka męża może niektórych nieco zaskoczyć. Piękna modelka zamieściła na swoim profilu na Facebooku zdjęcie zrobione podczas rozmowy na Skype ze swoim mężem. Widzimy na nim Romain w bardzo intymnej sytuacji. Mąż Joanny, najprawdopodobniej nieświadomy, że zdjęcie wyląduje w sieci, rozmawia z żoną, kiedy sam jest w łazience. Romain nie ma na sobie koszuli i jest mokry, jakby właśnie wyszedł z kąpieli.

Face time w hubby @romainzago when he is taking a bath󾌴󾌴󾌴󾌴󾌴 definitely gonna kill me for this screenshot 󾌴󾌴󾌴󾌴󾌴󾌴󾍔 󾔅🏼

Posted by Joanna Krupa on 18 października 2015

Joanna do zdjęcia dodała następujący opis:

 

Twarzą w twarz z mężusiem, kiedy on bierze kąpiel. Zdecydowanie zabije mnie za ten zrzut ekranu.

 

Joanna Krupa wrzuciła gorące zdjęcie męża

Joanna i Romain sprawiają wrażenie bardzo szczęśliwej i wiecznie zakochanej w sobie pary. Modelka niedawno wyznała, że przed swoim mężem nie miała zbyt wielu mężczyzn. Ze względów zawodowych para często żyje ze sobą na odległość, co też niesie ze sobą pewne konsekwencje. Krupa wyżaliła się ostatnio, że przez pracę jej życie seksualnie niestety nie wygląda tak, jakby tego chciała...

Pod zdjęciem Romain, które opublikowała Joanna pojawiła się lawina komentarzy - polsko- i anglojęzycznych. Niektórzy zachwycają się urodą i muskulaturą męża Krupy, a inni mają wątpliwości, czy tego typu zdjęcia powinny być udostępniane publicznie. A Wy co myślicie na ten temat?

 

Joanna Krupa w długich włosach

 

Joanna Krupa na czerwonym dywanie
ONS

 

 

Więcej na temat Joanna Krupa Romain Zago
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01