Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Imiona syna Małgorzaty Kożuchowskiej
ONS
Newsy

Jak Małgorzata Kożuchowska nazwała dziecko? Wcale nie Jan Paweł

Szczególna inspiracja aktorki

Blisko tydzień temu Małgorzata Kożuchowska poinformowała, że urodziła swoje pierwsze dziecko. Gwiazda przywitała na świecie syna, a jej ciąża była jednym z najszerzej opisywanych wydarzeń w rodzimym show-biznesie. Szczęśliwa mama spędza właśnie pierwsze chwile z malcem w domu. Przypomnijmy: Kożuchowska pierwszy raz o porodzie. Wróciła z synkiem do domu

Wszyscy oczywiście zastanawiali się też, jakie imię nada chłopcu aktorka. Od początku było wiadomo, że będzie to bardzo przemyślany oraz wyjątkowy wybór i tak też się stało. Jak donosi magazyn "Flesz", Kożuchowska nazwała syna Jan Franciszek. Można się tu doszukiwać związku z tym, iż gwiazda jest osobą wierzącą, a Jan i Franciszek to imiona papieskie. Jedno jest pewne - ciężko tu o przypadek.

Dlaczego akurat takie imiona? Można przypuszczać, że z wielu powodów. Imiona te tłumaczy się na wiele języków, mocno kojarzą się z tradycją chrześcijańską, co dla Gosi ma duże znaczenie, to piękne polskie imiona i w końcu... nosi je dwóch ważnych dla aktorki papieży: Jan Paweł II i Franciszek - czytamy we "Fleszu"


Magazyn informuje też, że poród Kożuchowskiej miał miejsce 10 października. Świeżo upieczona mama czuje się świetnie, podobnie jak syn.

Małgosia i jej synek czują się bardzo dobrze. Od wtorku wszyscy są razem w domu i spędzają szczęśliwie pierwsze wspólne dni. Małgosia jest wdzięczna lekarzom i personelowi za wspaniałą opiekę i dyskrecję - komentuje dla "Flesza" Gabriela Piekarniak, menadżerka aktorki.


Jak wam się podobają imiona syna Kożuchowskiej? Dobry wybór?

Zobacz: "Gosia urodziła następcę tronu!"

 

Stylizacje Małgorzaty Kożuchowskiej w ciąży:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Wózek synka Małgorzaty Kożuchowskiej
ONS
Fleszstyle
Kożuchowska kupiła wózek dla syna za małą fortunę. Taki sam miały dzieci Angeliny
Gwiazda rozpieszcza Jana Franciszka

Małgorzata Kożuchowska kilka tygodni temu przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Aktorka urodziła syna, któremu nadała imiona Jan Franciszek i obecnie to chłopcu poświęca całą swoją uwagę. Gwiazda wraca powoli do formy, korzystając z uroków jesieni. Przypomnijmy: Kożuchowska wraca do formy po porodzie. Jest pierwsze zdjęcie aktorki ze spaceru z synem Świeżo upieczona mama planuje też już powrót do pracy. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Małgorzata w drugiej połowie grudnia wraca na plan serialu "Rodzinka.pl". ale znajdzie też czas na jedno publiczne wyjście. Jak informuje "Flesz", aktorka za kilka tygodni poprowadzi wyjątkową galę charytatywną. Póki co, w opiece nad dzieckiem pomaga jej mama, która przyjechała specjalnie z Torunia.   Już 12 grudnia poprowadzi galę Fundacji Mam Marzenie. Dla niej niezwykle ważne wydarzenie. Małgosia zasiada w radzie programowej fundacji i jest jej honorową ambasadorką już od siedmiu lat - zdradza w rozmowie z "Fleszem" Gabriela Piekarniak , menadżerka gwiazdy. Z magazynu dowiadujemy się też, że Kożuchowska wybrała dla swojego syna model wózka Bugaboo za około 4 tysiące złotych. Taki sam miała m.in. Angelina Jolie czy Sarah Jessica Parker, a w Polsce Michał Żebrowski i Anna Czartoryska. Czekacie na powrót Małgorzaty? Zobacz: Kożuchowska nie ochrzci syna w Watykanie. Ma inny pomysł na ten dzień  

Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie z synem
Newsy
Małgorzata Kożuchowska pokazała ZDJĘCIE z synem! Jan Franciszek to już duży chłopiec
Małgorzata Kożuchowska pokazała ZDJĘCIE z synem! Jan Franciszek to już duży chłopiec

Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie z synem! Aktorka od ponad dwóch lat jest szczęśliwą mamą małego Jana Franciszka. Gwiazda urodziła chłopca w październiku 2014 roku. Od tamtej chwili minęło już sporo czasu i jak widać, mały Jan Franciszek nieźle już wyrósł. Aktorka bardzo rzadko pokazuje swoje prywatne zdjęcia z dynem- jednak tym razem zrobiła wyjątek. Zobacz także:  Bunt dwulatka: czym się charakteryzuje? Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie z synem Małgorzata Kożuchowska bardzo dba o swoje życie prywatne i nie pokazuje się na oficjalnych imprezach z synem. Chłopca mogliśmy zobaczyć zaledwie jeden raz kiedy odbierała Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski z rąk Andrzeja Dudy. Zdjęcia aktorki z synem i prezydentem obiegły wówczas wszystkie media. Później Małgorzata Kożuchowska prosiła, aby nie pokazywać fotografii na której widoczny jest mały Jan. Aktorka tłumaczyła, że w czasie, kiedy fotograf prezydencki robił im pamiątkowe zdjęcie z Andrzejem Dudą nie zauważyła, że w Belwederze są również fotoreporterzy prasowi.  Teraz Małgorzata Kożuchowska pochwaliła się prywatną fotką z synem. Mały Jan Franciszek to już duży chłopiec!    Mama w domu... - podpisała zdjęcie.   Zobaczcie zdjęcie Małgorzaty Kożuchowskiej z synem. Teraz aktorka będzie miała znacznie więcej czasu na wspólne chwile z chłopcem. Gwiazda zdradziła bowiem, że zakończyła już pracę na planie seriali "Rodzinka.pl" i "Druga szansa".   Zobacz także:  Małgorzata Kożuchowska o roli mamy: „Dziecko tłumaczy wszystko, jest poza jakąkolwiek dyskusją”   Małgorzata Kożuchowska z synem. Aktorka zakończyła pracę na planie 10. sezonu "Rodzinki.pl" i 3. sezonu "Drugiej szansy".

Małgorzata Kożuchowska w retro stylizacji pod studiem Dzień Dobry TVN
Newsy
Jak Małgorzata Kożuchowska świętowała trzecie urodziny syna Jasia?
Jak Małgorzata Kożuchowska świętowała trzecie urodziny syna Jasia?

  Małgorzata Kożuchowska ma powody do dumy! I to z kilku powodów. Jak donosi magazyn "Party", we wrześniu synek aktorki, Jan Franciszek rozpoczął naukę w przedszkolu, a kilka dni temu miał trzecie urodziny.   Jak Kożuchowska świętowała urodziny syna? Małgosia i Bartek świętowali je w Warszawie, w gronie najbliższych przyjaciół i rodziny – zdradziła w rozmowie z Party znajoma aktorki.   Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska wzięła udział w charytatywnym projekcie! Jakim?   Małgorzata Kożuchowska kończy właśnie zdjęcia na planie serialu "Druga szansa" i planuje kilkudniowy, rodzinny wypoczynek. Dokąd pojedzie? Najpierw wspólnie z mężem i synem odwiedzi rodzinny Toruń, gdzie na festiwalu Tofifest odbierze kolejną nagrodę za osiągnięcia aktorskie – Flisaka – "nagrodę dla twórcy związanego z regionem kujawsko-pomorskim". Stamtąd prawdopodobnie Małgosia, Bartek i Jaś wyruszą nad polskie morze.   Małgorzata Kożuchowska świętowała 3. urodziny syna Jasia.   Kożuchowska otrzymała niedawno nagrodę za rolę w serialu "Rodzinka.pl".

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner