Małgorzata Kożuchowska to uwielbiana przez miliony polska aktorka. Swoim talentem dziel się z widzami w znakomitych produkcjach filmowych. Zagrała m.in. w filmach: "Dlaczego nie!", "Dzisiaj jest piątek", czy "Kiler". Oczywiście nie można nie wspomnieć o znanych i lubianych serialach, w których zobaczyć także można tę aktorkę. "M jak miłość", "Prawo Agaty", czy "Rodzinka.pl" a to wyłącznie kropla w morzu uwielbianych seriali.

Reklama

Małgorzata Kożuchowska pokazała syna

Małgorzata Kożuchowska od 16 lat jest w szczęśliwym małżeństwie z dziennikarzem Bartłomiejem Wróblewskim. Para doczekała się wspólnie jednego dziecka - Jana Franciszka, którego aktorka urodziła w wieku 43 lat. Wielokrotnie odnosiła się do swojego późnego macierzyństwa i opowiadała o tym, że dość późno stwierdziła, że chce mieć dziecko i zostać mamą.

Małgorzata Kożuchowska
TRICOLORS/EAST NEWS

Zobacz także: Zjawiskowa Małgorzata Kożuchowska! Od jej kreacji trudno oderwać wzrok!

Małgorzata Kożuchowska od urodzenia Jana Franciszka ceni swoją prywatność. Nie pokazuje twarzy chłopca. Tym razem aktorka na InstaStories opublikowała nowe zdjęcie, na którym widać młodzieńca. Jego twarz tak jak w innych przypadkach jest zasłonięta.

Cytat dnia: Moja mama. Mój pluszak. Chce się żyć!
- podpisała fotografię Kożuchowska.
Reklama

Na zdjęciu widzimy synka i jego ukochanego pluszaka, którego mocno przytula. Jan śpi, a mama otula dłonią jego twarz. Widać, że chłopiec rośnie jak na drożdżach, a mama zapewne jest z niego bardzo dumna.

Zobacz także
Instastories@MałgorzataKożuchowska
Instastories@MałgorzataKożuchowskaw
Reklama
Reklama
Reklama